Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Покупка на двусимов Galaxy S8 ?
#1

Здравейте на всички !
Обмислям покупка на двусимовия вариянт на галакси S8, но тъй като знам ,че не са правени за европейския пазар се притеснявам дали това може да ми изиграе лоша шега и телефона да не работи както трябва. Може ли да ми дадете съвет какво рискувам, дали според вас ще прави проблеми и дали някой друг има също този модел на телефона.
Също така бих се радвал ако ми предложите и читави онлайн магазини за евентуалното закупуване, тъй като в нито един от официалните магазини като операторите и полисите го няма. Също така какво ви е мнението като цяло за телефона, тъй като до сега съм ползвал само айфон ,но ми писна да обикалям с два телефона в джобовете и за това искам да премина към този модел ,естествено ако не рискувам тези 1300лв и да не работи добре в България.
ПС: Моля не ми предлагайте от Китайските Xiomi , Huawei и тн.
Благодаря предварително,
Поздрави !
Цитирай
Аксесоари
#2

(2018-01-10, 10:24:40)bog_dan написа:  ...Също така бих се радвал ако ми предложите и читави онлайн магазини за евентуалното закупуване, тъй като в нито един от официалните магазини като операторите и полисите го няма...
Двусимовият вариант се предлата в citytel и в slotmobile също.

 
Цитирай
#3

Защо не погледнеш Ноте 8 - всички продавани от операторите са двусимови.
Цитирай
#4

(2018-01-10, 10:46:27)Дdonleone написа:  Защо не погледнеш Ноте 8 - всички продавани от операторите са двусимови.

Защото ми е прекалено голям. И как тска всички продавани от операторите са двусимови?? Продават само едносимови.
Цитирай
#5

Напротив, глобалната версия на Note 8, която се продава и в България е двусимова.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#6

Не знаех, но съм се интересувал ,защото ми идва прекалено голям и също така до кколкото знам е по-скъп от s8. Дайте мнения за двисимовия s8 ?
Цитирай
#7

Двусимовия ще ти работи без проблеми тук, за това не се притеснявай. Възможно е да няма българско меню ако това те притеснява. Другото е гаранцията. Тя не се поема официално в Европа и ако нещо се случи с телефона ще трябва да разчиташ на сервизиране от онлайн магазина, от който си го взел, а колко са коректни те и с какъв сервиз разполагат не знам. Общо взето на професионално сервизно обслужване не разчитай.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#8

(2018-01-10, 11:21:21)bog_dan написа:  Защото ми е прекалено голям. И как тска всички продавани от операторите са двусимови?? Продават само едносимови.

Колега, не спори напразно! Всички познати, които са си купили нот 8 са с двусимови версии.

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай
#9

Ок, извинявам се и не искам да споря. Просто въпросът ми е за S8 ,а Ноут не е по темата. Нека не се отклоняваме от нея Smile
Цитирай
#10

Колегата ivan_vylka беше достатъчно изчерпателен мисля.

Потвърждавам за Ноут 8, че се продава двусимов и е по скъм с около 200тина лева от с8 с подновяване, но размера си казва думата. Аз бих взел Ноут 8 в твоя случай от оператор с плана си.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#11

Договора ми изтича след 11 месеца, така че не мога да преподпиша в момента. Искам да си взема телефон без обвързване.

(2018-01-10, 11:47:56)ivan_vylka написа:  Двусимовия ще ти работи без проблеми тук, за това не се притеснявай. Възможно е да няма българско меню ако това те притеснява. Другото е гаранцията. Тя не се поема официално в Европа и ако нещо се случи с телефона ще трябва да разчиташ на сервизиране от онлайн магазина, от който си го взел, а колко са коректни те и с какъв сервиз разполагат не знам. Общо взето на професионално сервизно обслужване не разчитай.

Можеш ли да ми предложиш онлайн коректни магазини ? 
Благодаря ти предварително !
Цитирай
#12

City tel skifon аз от тези бих взе.

Изпратено от моят G8441 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#13

(2018-01-10, 15:55:36)bog_dan написа:  Договора ми изтича след 11 месеца, така че не мога да преподпиша в момента. Искам да си взема телефон без обвързване.


Можеш ли да ми предложиш онлайн коректни магазини ? 
Благодаря ти предварително !

Като минеш на по висока такса мисля ставаше да вземеш ....зависи от оператора. Попитай!

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#14

От който и да е онлайн магазин да се вземе, аз лично не бих се доверил при евентуална повреда да го дам на някой самоубучил се и самопровъзгласил се за телефонен техник, защото познавам такива и ги знам колко са майстори и какви ги сътворяват. На твое място бих взел телефона от някой магазин, но стане ли му нещо, да го занеса в оторизиран сервиз и там да си платя за ремонта, понеже не го поемат гаранционно.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#15

(2018-01-10, 16:59:39)ivan_vylka написа:  От който и да е онлайн магазин да се вземе, аз лично не бих се доверил при евентуална повреда да го дам на някой самоубучил се и самопровъзгласил се за телефонен техник, защото познавам такива и ги знам колко са майстори и какви ги сътворяват. На твое място бих взел телефона от някой магазин, но стане ли му нещо, да го занеса в оторизиран сервиз и там да си платя за ремонта, понеже не го поемат гаранционно.

Ето ти колега!
https://www.emag.bg/smartfon-samsung-gal...AR-1vj1f9f

(2018-01-10, 10:24:40)bog_dan написа:  Здравейте на всички !
Обмислям покупка на двусимовия вариянт на галакси S8, но тъй като знам ,че не са правени за европейския пазар се притеснявам дали това може да ми изиграе лоша шега и телефона да не работи както трябва. Може ли да ми дадете съвет какво рискувам, дали според вас ще прави проблеми и дали някой друг има също този модел на телефона.
Също така бих се радвал ако ми предложите и читави онлайн магазини за евентуалното закупуване, тъй като в нито един от официалните магазини като операторите и полисите го няма. Също така какво ви е мнението като цяло за телефона, тъй като до сега съм ползвал само айфон ,но ми писна да обикалям с два телефона в джобовете и за това искам да премина към този модел ,естествено ако не рискувам тези 1300лв и да не работи добре в България.
ПС: Моля не ми предлагайте от Китайските Xiomi , Huawei и тн.
Благодаря предварително,
Поздрави !

Ето!
https://www.emag.bg/smartfon-samsung-gal...AR-1vj1f9f

<<<<< SAMSUNG GALAXY S10 Plus 128GB (G975F) Android 9 Pie PRISM BLUE >>>>> 

<<<<< Samsung Galaxy S8 Plus 64GB(G955F) Android 9 Pie (BGL) Coral Blue >>>>>

<<<<< Samsung Galaxy A3 (2016)Android 7.0 Nougat 16GB черен >>>>>


Цитирай
#16

Предлаган от Hedi Computers. Много "реномирана" фирма. Същите измекяри сигурно. А и човека търси S8, не s8+

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#17

И сигурно и по-скъп.
Цитирай
#18

Аз си го купих от citytel през август. Доволен съм. От 7 години ползвам само двусимови Три телефона съм си купил от този магазин съм доволен. От телефона също. От оператор не бих си взел нищо!

Samsung S20 plus
Samsung S10
Samsung S9 plus
Samsung S8
Samsung S6
etc.
Цитирай
#19

A имал ли си нужда от гаранционна поддръжка?

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#20

Не не ми се   налагало . Иначе си имам гаранция от самия магазин. Хубавото при тях,че имат реален магазин и сервиз в София. 
Не им правя реклама просто споделям опит.

Samsung S20 plus
Samsung S10
Samsung S9 plus
Samsung S8
Samsung S6
etc.
Цитирай
#21

S8 си го купих кеш от Германия а нот 8цата го взех като преминах от виваком към теленор с месечна такса 46лв на месец, като включва неограничени разговори в БГ, 17GB интернет както и още 6GB за ползване в роуминг. Изходящи 500 мин към всички страни членки на ЕС. За устройството платих 1328лв а свободно беше около 1900.

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай
#22

Аз си взех s8 от скайфон и от юни до сега никакви ядове. S7 от там ми изкара една година без ядове също. Дисплея никакви ядове а тогава още се оплакваха хора от червени дисплеи.
Цитирай
#23

Молете се да нямате проблеми със Скайфон и Ситител. Пращаш им телефонът бавят те 25 до 30 дни връщат ви го с отказа на гаранция, а изтъкнатите причини направо братя Грим могат да завидят.
Цитирай
#24

(2018-01-10, 21:50:40)ivanov_km написа:  Молете се да нямате проблеми със Скайфон и Ситител. Пращаш им телефонът бавят те 25 до 30 дни връщат ви го с отказа на гаранция, а изтъкнатите причини направо братя Грим могат да завидят.

Една колежка пък ми каза ,че е много доволн от СитиТел, всичките й телефони били от там.
Цитирай
#25

А опирала ли е до гаранция? Телефоните са им ОК, сервизът им е на практика нулев. Измислят си всевъзможни причини за отказа ако се налага смяна на скъпа част на телефона.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)