Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Покупка на двусимов Galaxy S8 ?
#26

Както се казва- не питай старило а патило! Ако съм аз, ще послушам колегата @ivanov_km

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай
Аксесоари
#27

Добре тогава може ли да ми предложите магазин от който да зкупя двусимовия и да нямам проблеми с гаранцията и сервиза?
Цитирай
#28

След като не се предлага официално в Европа, това значи, че трябва ли да влезе за ремонт в сервиз, то той НЯМА да влезе в оторизиран сервиз, а в сервиз тип квартален гараж с едно бюро и техник, разполагащ с три отвертки и един поляник. Сам си прецени дали телефон за +1200 лв. ще го дадеш на такова място. Вземи си телефона от там, където прецениш и стискай палци да не се налага да постъпва в сервиз. Това е положението със неофициално предполаганите продукти у нас.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#29

Специално за скайфон и ситител като стане казепето и така.
Цитирай
#30

Те да са ти унищожили телефона, после чакай на КЗП...

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#31

Като го унищожат ще го платят.
Цитирай
#32

Добре де ако му стане нещо и искам да си платя ремонта в сервиз на Самсунг пак ли няма да го приемат? Много сте предобедени ,това е тел. зза 1000+ не би трябвало да му става нещо.
Цитирай
#33

За извънгаранционен сервиз би трябвало да го приемат, ама си е цифра там, цените почват от 100 лв. за най-дребното нещо примерно. И не е казано, че ще се случи нещо, но се случва. Аз до сега от десетки сменени телефони през годините, на три ми се е случвало да ми потрябва сервиз. Рядко е, но се случва нещо да дефектира.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#34

Аз също съм с двусимов s8 закупен от slotbg.com

Имат реален магазин в гр.София, което наклони везните , а и го имаха наличен и не трябваше да чакам 1-2 седмици доставка.
Вярно, че гаранция в официалните сервизи на самсунг няма, но все пак имаш такава от магазина им. Ако случайно се появи проблем с телефона бих платил на официалния сервиз за проверка и заключение (не ремонт) след, което бих го оставил за гаранция. Няма да има какво да си измислят тогава... Един протокол за състоянието , в което им се оставя телефона също е нещо , което бих изискал преди да го оставя за ремонт.
Цитирай
#35

(2018-01-13, 09:11:37)bog_dan написа:  Добре де ако му стане нещо и искам да си платя ремонта в сервиз на Самсунг пак ли няма да го приемат? Много сте предобедени ,това е тел. зза 1000+ не би трябвало да му става нещо.

За това се дава гаранционен срок ....техника е, знае ли човек какво ще се случи. И за извън гаранционно ще го отремонтират ако е възможно. Случвало ми се е да не е възможен надежден ремонт на гаранционен телефон и са ми го сменяли с нов. При положение, че гаранцията не е в оторизирания сервиз това ще се избягва по всевъзможен начин. Като цяло го приеми така - като го вземеш от оторизиран представител с гаранция в официалния сервиз си купуваш "спокойствие" до някъде. На сила обаче никой не може да те накара и парите са си твои. Можеш да правиш каквото сметнеш за добре с тях, а ние просто даваме добронамерен съвет...дали ще го приемеш зависи изцяло от теб!

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#36

Иначе излиза малко по-евтино. Аз си взех s8 от там скайфон. Внесен е от Европа мисля и може пък да имам шанс, а може и не.
Цитирай
#37

(2018-01-13, 14:45:11)pockobg написа:  За това се дава гаранционен срок ....техника е, знае ли човек какво ще се случи. И за извън гаранционно ще го отремонтират ако е възможно. Случвало ми се е да не е възможен надежден ремонт на гаранционен телефон и са ми го сменяли с нов. При положение, че гаранцията не е в оторизирания сервиз това ще се избягва по всевъзможен начин. Като цяло го приеми така - като го вземеш от оторизиран представител с гаранция в официалния сервиз си купуваш "спокойствие" до някъде. На сила обаче никой не може да те накара и парите са си твои. Можеш да правиш каквото сметнеш за добре с тях, а ние просто даваме добронамерен съвет...дали ще го приемеш зависи изцяло от теб!
Аз ги приемам разбира се съветите ви и ви разбирам, но въпроса е ,че в официялните няма двусимова версия на S8 Sad
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)