Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефони CAT
#1

Нека всеки които ползва такъв телефон,без значение кой модел понеже не са много да пише тук.Впечатления плюсове,минуси

За хората които се интересуват ще напиша мойте впечатления за сат s41.
Малко по тежечък телефон,леко грубоват на вид но много по удобен когато ти е в ръката. Не се пързаля в ръката.Звукът не е като на хтц оне м8 нито толкова силно нито качествен,но го чувам .
Камерата не е кой знае какво,на светло прави добри снимки но на тъмно или на слаба светлина е гола вода.Бързината на телефона е очудваща(в сравнение с хтц оне м8).Не съм забелязал подобни проблеми като на предишните модели със микрофона,аз чувам добре а и другите ме чуват добре без прекъсвания.Дисплея е доста добре много хубава картина и е доста ярък.Батерията е добре ,3ти ден и е на 40%.Проблеми с wi-fi или мобилна мрежа не съм видял ,даже мисля че има по мощна антена.

Nokia 3310,6233,n78,,n500,1100,2600,sony j70,nokia lumia 610,htc desire 500,htc one m8,cat s41 XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO
Цитирай
Аксесоари
#2

(2018-01-10, 12:59:56)barovecca написа:  Нека всеки които ползва такъв телефон,без значение кой модел понеже не са много да пише тук.Впечатления плюсове,минуси

За хората които се интересуват ще напиша мойте впечатления за сат s41.
Малко по тежечък телефон,леко грубоват на вид но много по удобен когато ти е в ръката. Не се пързаля в ръката.Звукът не е като на хтц оне м8 нито толкова силно нито качествен,но го чувам .
Камерата не е кой знае какво,на светло прави добри снимки но на тъмно или на слаба светлина е гола вода.Бързината на телефона е очудваща(в сравнение с хтц оне м8).Не съм забелязал подобни проблеми като на предишните модели със микрофона,аз чувам добре а и другите ме чуват добре без прекъсвания.Дисплея е доста добре много хубава картина и е доста ярък.Батерията е добре ,3ти ден и е на 40%.Проблеми с wi-fi или мобилна мрежа не съм видял ,даже мисля че има по мощна антена.
Привет,нека се впиша и аз в темата...
Днес се сдобих с s41,за сега съм очарован,ще пиша занапред...

Изпратено от моят S41 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Един S41 и от мен.
Цитирай
#4

Копирам темата от въпроса ми за избор на здрав телефон, която завърши с покупката на CAT S41 и съм дал своето мнение за телефона. 
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=95201
Цитирай
#5

Преди 10-тина дни дойде Андроид 8.Не намирам нещо съществено различно, но и при 7,и при 8 немога да намеря от къде се пренасочват входящите повиквания.
S41
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)