Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Някой да е успял да премахне това недоразумение Bixby
#1

От 1 час съм собственик на s8+. Все още си прехвърлям приложенията от стария ми андроид. Но първото което ми се ще да направя е да разкарам изкуствения дефект на самсунг. Деактивирах биксби хоум и сървиса. Но това не успя да убие гадинката. Някой успявал ли е тотално да го премахне от телефона си?

Honor Magic 5 Pro 12/512 Meadow Green, Huawei P30 pro Aurora 6/128, LG Nexus 4 root,cm-11-20140104-SNAPSHOT-M2-mako, Asus Nexus 7 -8gb
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз ползвам това . Доволен съм като цяло, върши работа. Ако не греша първо трябва да си настройл веднъж Bixby... Не помня обаче, нека другите да кажат. http://cloud.tapatalk.com/s/5a56510f4acd...ld_191.apk

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

С пускането на моя телефон за първи път, биксби даже не беше и активиран. Дори и менюто не знам как изглежда.
Дори не знам че имам Биксби или каквото и да било. Тъ, просто не го активирвайте за да нямате проблеми след това. Също важи и за Кнокса. Деактивиран в корените си...

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#4

При пускането при мен си беше активиран. Натискайки бутона му си тръгва. Иска ми се да го премахна и да използвам бутона предназначен за него за друго приложение - примерно камера. Другото което не мога да намеря е дали има callrecorder или трябва да си тегля външно приложение.

Honor Magic 5 Pro 12/512 Meadow Green, Huawei P30 pro Aurora 6/128, LG Nexus 4 root,cm-11-20140104-SNAPSHOT-M2-mako, Asus Nexus 7 -8gb
Цитирай
#5

Щом искаш да настроиш бутона за друга функция опитай програмата, която mefistoreyon ти предложи. За запис на разговори от маркета има ACR върши добра работа.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#6

Да точно нея инсталирах след като не намерих системно приложение.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

Honor Magic 5 Pro 12/512 Meadow Green, Huawei P30 pro Aurora 6/128, LG Nexus 4 root,cm-11-20140104-SNAPSHOT-M2-mako, Asus Nexus 7 -8gb
Цитирай
#7

Здравей, аз използвах първото мнение от тази тема: ЦЪК
Махнал съм абсолютно всички приложения, свързани с Bixby, както и доста други, които никога няма да ползвам. 
Ако имаш някакви затруднения не се колебай да питаш, ще помогна. 

Прикачвам снимка от менюто на приложенията в телефона:

[Изображение: 20101619_m.png]

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай
#8

(2018-01-11, 07:31:54)julian_jecov написа:  При пускането при мен си беше активиран. Натискайки бутона му си тръгва. Иска ми се да го премахна и да използвам бутона предназначен за него за друго приложение - примерно камера. Другото което не мога да намеря е дали има callrecorder или трябва да си тегля външно приложение.

Имаше някъде опция да се активира камерата при 2 пъти натискане на Power бутона.Мисля, че беше в наатройките на камерата.
Цитирай
#9

(2018-01-11, 16:43:53)userpmmpmm написа:  Имаше някъде опция да се активира камерата при 2 пъти натискане на  Power бутона.Мисля, че беше в наатройките на камерата.
Да, видях я някъде. Благодаря .  Bixby Button Remapper  ей това ми помогна с Биксбито, сега бутона е камера Smile
Няма и помен от глухия помощник. Пък и ми се струва много кретенско да си говоря с телефона(никой не упреквам, мое мнение)
 
Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

Honor Magic 5 Pro 12/512 Meadow Green, Huawei P30 pro Aurora 6/128, LG Nexus 4 root,cm-11-20140104-SNAPSHOT-M2-mako, Asus Nexus 7 -8gb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)