Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми с приложения
#1

Имам проблеми с някои приложения. Първоначално мислих, че не са оптимизирани все още за работа с Орео-то, ама вече не съм напълно убеден.
   
Например следните:

Watchville, Futurism - новини и ревюта за часовници и за научни открития. Стартират се без проблем извеждат инфо за съдържанието и като кликна на определена публикация - "мисли"... "мисли"... и до там.

Mtel - стартира само до таб менюто и не визуализира повече съдържание.

Happy Chick - емулатор на различни игрови конзоли. Тук не ми извежда бутоните за сваляне на ромовете.

Предполагам има и други, но за сега тези са ми важни и с тях съм забелязал проблем.

Всеки ще си каже - е... не бачкат добре, чакай ъпдейти. Smile
Това и правя, обаче отвреме навреме, работят все едно никога не са имали проблем. И то всички.., когато видя че работи едно, проверявам останалите - работят и те. И пак по някое време спират заедно. Smile

Супер странно поведение. С друг телефон който ми е под ръка, всички работят непрекъснато.

Някой срещал ли е подобни проблеми?

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Предполагаема причина - загуба на обхват, доколкото вероятно приложенията се свързват по интернет с източници на данни.

Huawei P8 lite, HUAWEI Mate 10 lite
Цитирай
#3

Извинявам се. Обърках темата.

Андроид фен
Цитирай
#4

Това за зареждане на страница в приложението се случва и при мен, но не само в едно приложение, а във всички, които поддържат тази функция. Зареждам страницата като избера да се отвори в браузъра. Проблема е само временен и се оправя от само себе си.

Изпратено от моят Huawei Mate 10 pro BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#5

Имам и други приложения които зареждат страници, но работят.
И как ще губи обхват?
Слагам телефона на жена ми (Р8 lite) до моя със същото приложение, на нейния работи а на моя не. Smile

 
Цитирай
#6

При мен стоковото приложение на контакти не работи коректно. Проблема е странен и предполагам идва от това, че съм с Нова лаунчър. Контакти които ползвам често съм изкарал в папки за директно набиране на началния в док-а и когато искам да редактирам някой от тях в контакти, не се отварят. Влизам в Гугъл за да ги редактирам от там. Sad

Samsung Galaxy Note10+Aura Glow
Цитирай
#7

Здравейте, от днес и аз съм с въпросния апарат, но някак си съм инсталирал клавиатура swiftkey и сега не мога да махна помощта на думи при писане. Някакъв съвет?
Цитирай
#8

Тя си е добавена фабрично

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#9

А как да махна подсказването на думите при писане?
Цитирай
#10

Като изкараш клавиатурата имаш 3 чертички като равно (=) горе в ляво. Цъкаш там, после зъбното колелце, после more (още) и там трябва да имаш опция за включване и изключване на аутокоректа
Цитирай
#11

колеги случайно да знаете защо този надпис се показва като се отвори месинджъра?[Изображение: 74a10a3ef5ef9159637fe36ff31a169b.jpg]

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай
#12

Казва ти че някой като ти пише и балончето се показва винаги над другите приложения.Спира се това известие, но не помня от къде.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#13

(2018-01-11, 22:27:15)nanobanano написа:  Казва ти че някой като ти пише и балончето се показва винаги над другите приложения.Спира се това известие, но не помня от къде.
ако някой се сети нека сподели,че е мн дразнещо

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай
#14

И аз тъкмо го махнах,става с задържане на него и после се маха отметката.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#15

(2018-01-11, 23:34:07)stoianeminem написа:  И аз тъкмо го махнах,става с задържане на него и после се маха отметката.
ще пробвам

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай
#16

Преди малко Facebook приложението се обнови и се държи по-стабилно.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#17

(2018-01-12, 01:01:48)nanobanano написа:  Преди малко Facebook приложението се обнови и се държи по-стабилно.

Версия 154.0.0.33.385 ли е? Явно са го оправили за андроид 8, но са го развалили за 7  Big Grin Като излезна от фейсбук с back бутона и после искам да го отворя от recent apps, той се трие от там вместо да се отвори. Снощи му изтрих данните и временно се оправи, но тази сутрин пак беше същото. Инсталирах старата версия 153. и нямам проблем. С друг телефон съм, но ми е странно, че са го фикснали за 1% устройства, а за останалите... Big Grin
Пс. Проблема се завърна и при старата версия.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#18

(2018-01-12, 09:28:20)vargala81 написа:  Версия 154.0.0.33.385 ли е? 

Да

(2018-01-12, 09:28:20)vargala81 написа:    Big Grin Като излезна от фейсбук с back бутона и после искам да го отворя от recent apps, той се трие от там вместо да се отвори. 

Така си е и в момента  Big Grin
Това едва ли е бъг. Просто ако излизаш с бек бутона, то значи си го натиснал няколко пъти за да те върне в началото на приложението и чак след това го затваря, така или иначе като го стартираш наново тръгва от началото,. Натискай си хоум бутона и хем няма да натискаш постоянно бек, хем винаги ще можеш да го отвориш от trcent apps

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#19

Страхотно е ,на единия профил си имай Вайбър а на другия,Вайбър с друг номер. Два вайбъра в един телефон,телефона ме радва всеки ден повече и повече .

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#20

(2018-01-12, 14:36:03)stoianeminem написа:  Страхотно е ,на единия профил си имай Вайбър а на другия,Вайбър с друг номер. Два вайбъра в един телефон,телефона ме радва всеки ден повече и повече .
как става това колега ?

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай
#21

Има ли начин да не ми се зарежда след всяко включване на телефона екрана на ауто яркост при положение, че отметката я махам?

Samsung Galaxy Note10+Aura Glow
Цитирай
#22

Влязох в другия профил свалих си програмата вкарах си номера,дойде ми кода и готово.
Но сега имам друг проблем,резтартирах телефона и сега ме иска да ми влезе в другия профил.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#23

(2018-01-12, 14:42:05)djoni7o написа:  как става това колега ?

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

App Twin е опцията, не съм сигурен за превода на български.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#24

(2018-01-12, 15:03:43)ronnie72 написа:  App Twin е опцията, не съм сигурен за превода на български.
това някъде в настройките ли е или ?

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай
#25

Не съм ползвал програмата която е за клониране на приложенията.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)