Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми с приложения

Здравейте!
Не знам дали друг има този проблем, но в Камерата като включа режима на видео, независимо дали предна или задна камера, телефонът автоматично zoom-ва. Това адски много ме дрази и ще съм благодарен ако някой може да каже дали /и как/ може да се изключи тази опция. Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари

Това е от резолюцията. Нормално е

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Да, доста е гадно това. На 808-цата няма такова нещо.
Цитирай

Няма защото резолюцията на водеото и на снимките съвпадат. Намали резолюцията на мейта и там няма да има. При всички телефони е така

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Е как ще съвпадат. Снимките са 8МП, видеото FHD...
Цитирай

Добре де, съвпада само едната стойностКато настроиш мейта да снима на тези резолюции разликата  между видео и снимки е минимална.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Мейта няма 16:9 снимки 18:9 са. Да доближават се, но се изрязва много образът... При нокиата както казах няма изрязване.
Цитирай

(2019-03-25, 11:35:06)lil_tediu написа:  Здравейте!
Не знам дали друг има този проблем, но в Камерата като включа режима на видео, независимо дали предна или задна камера, телефонът автоматично zoom-ва. Това адски много ме дрази и ще съм благодарен ако някой може да каже дали /и как/ може да се изключи тази опция. Благодаря предварително!

Това е заради стабилизацията - реже от пикселите да компенсира софтуерно. Снимай в 4K и няма да има zoom-ване.

P.S. На 1080p 60fps и 4K няма приближаване спрямо останалите опции при видео.

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
Цитирай

Има, как да няма...
Цитирай

Спрямо останалите ВИДЕО опции....

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
Цитирай

Имам следната болка: като си пусна онлайн радио в
колата през блутут от телефона, заедно с радиото ми тръгват и мелодии
вградени в телефона............(системни ли са, кви са и аз не знам).
Мога ли от някъде да забраня това автоматично пускане
на тези мелодии, че е адски дразнещо и трябва всеки път да ги спирам
понеже свирят едновременно с радиото?

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

(2018-01-12, 15:28:05)djoni7o написа:  само тези ми дава,вайбър няма[Изображение: bb209671661433ecc151b3750fb953f6.jpg]

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
и при мен така.. как се добавят?

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай

(2019-04-01, 14:24:05)doktorra написа:  Имам следната болка: като си пусна онлайн радио в
колата през блутут от телефона, заедно с радиото ми тръгват и мелодии
вградени в телефона............(системни ли са, кви са и аз не знам).
Мога ли от някъде да забраня това автоматично пускане
на тези мелодии, че е адски дразнещо и трябва всеки път да ги спирам
понеже свирят едновременно с радиото?

Аз нямам този проблем интересно както от телефона свалени песни така и песни от тубата си пускам и си вървят без мелодии на заден фон

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

(2019-04-07, 21:04:05)Gosho223 написа:  Аз нямам този проблем интересно както от телефона свалени песни така и песни от тубата си пускам и си вървят без мелодии на заден фон

Реших проблема.
В приложението музика изтрих всички песни и сега нищо не ми тръгва
едновременно с радиото, когато го сдвоявам с блутут в колата.

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Как се активира тази функция на приложение близнак смених huaweiа с друг и там не мога да активирам..[Изображение: 11ddba64a709f823aefd2125008fcf09.jpg]

Изпратено от моят POT-LX1 с помощта на Tapatalk

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай

Някой има ли проблем с ъпдейтването на програмите от магазина? Сваля се приложението и не може да се инсталира...
Цитирай

Сега пробвах и нямам проблем. Ъпдейтват се

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Значи ще трябва рестарт сигурно след 3000 часа непрекъсната работа. Big Grin

Мда след рестарт всичко е наред. Даже си ъпдейтнах със 158...
Цитирай

Колеги, имам следния проблем - понякога като звъня на някой номер, или някой ми звъни на мен, когато вдигна или ми вдигнат, не могат да ме чуят. Проблемът се случва на периоди, примерно 1 месец всичко е ок и след това за около 1-2 седмици всяко второ, трето обаждане не могат да ме чуят, и трябва да звъня наново. Понякога след рестарт се оправя проблема, понякога от само себе си. Някакви идеи какво може да е това, и как да го отстраня?
Цитирай

Разговорите с volte ли ги провеждаш. Аз в момента съм на място без много добро 4Г и като ми е пуснато volte имам проблеми при разговор и го спирам. Когато съм на място с хубав обхват го активирам пак.
Цитирай

(2019-06-26, 19:54:41)eksoldier написа:  Разговорите с volte ли ги провеждаш. Аз в момента съм на място без много добро 4Г и като ми е пуснато volte имам проблеми при разговор и го спирам. Когато съм на място с хубав обхват го активирам пак.

Нямам представа как ги провеждам разговорите. Би ли споделил как да проверя, и евентуално да го изключа, когато съм на места с по-слаб обхват. Благодаря предварително!
Цитирай

Виж тук. [Изображение: 9f1531816303ef261e3fb77dcd85899b.jpg]
Цитирай

Нямам тази опция. След Data Roaming ми е Access Point Name. Значи не е от VoLTE - то. Някакви други предположения защо може да става така?
Цитирай

От няколко дена не мога да гледам видео на hbo go. Почва да върти синьото кръгче и до там. Като го пусна на хромкаста си върви всичко. Някакви идеи? Трих кеша, но пак си е така.
Като стартирам с мобилни данни тръгва. Като съм на wifi не, като пусна с мобилни данни и прехвърля на wifi пак си продължава, но за кратко.
Цитирай

(2019-10-14, 11:58:22)eksoldier написа:  От няколко дена не мога да гледам видео на hbo go. Почва да върти синьото кръгче и до там. Като го пусна на хромкаста си върви всичко. Някакви идеи? Трих кеша, но пак си е така.
Като стартирам с мобилни данни тръгва. Като съм на wifi не, като пусна с мобилни данни и прехвърля на wifi пак си продължава, но за кратко.
Нямa проблем при мен с hbo go bla-l09 .306

Siemens MC60>>Sony Ericsson Z530i>>Nokia N73 ME>>Nokia N8>>LG 4X HD>>Sony Xperia SP Black>>Samsung Galaxy S3 GT-I9300 16GB Blue Pebble>>Samsung Galaxy GT-I9305 Titanium Grey>>Sony Xperia Z2 Black>>LG G4 H815 Titanium Grey>>LG G5 H850 GREY>>Huawei Mate 10 Pro BLA-L09>>Samsung Galaxy S10+>>Samsung Galaxy Note 20 Ultra>>Samsung Galaxy S21 Ultra 5G Phantom Black>>Samsung Galaxy S22 Ultra Green>>Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)