Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми с приложения

(2019-10-14, 11:58:22)eksoldier написа:  От няколко дена не мога да гледам видео на hbo go. Почва да върти синьото кръгче и до там. Като го пусна на хромкаста си върви всичко. Някакви идеи? Трих кеша, но пак си е така.
Като стартирам с мобилни данни тръгва. Като съм на wifi не, като пусна с мобилни данни и прехвърля на wifi пак си продължава, но за кратко.
Аз също имах този проблем и го реших, чак когато видях опцията за изтегляне на това което искам да гледам. Явно с някой ъпдейт на приложението са добавили тази опция, с което най-после може да си гледаме без проблем.

Huawei Mate 10 Pro - Titanium Grey
Цитирай
Аксесоари

Абе то това хубаво, и аз го видях. Ни съм на настроения сега ми се гледа едно, след час друго... Като се прибера у дома изгледам това което вече съм свалил. Отделно има определено време, за да гледаш видеото, после се трие само.

ДРУГ проблем от седмица две наблюдавам. Нямам нотификации при пропуснато повикване, чак като влезна в програмата виждам, че някой ме е търсил. Няма лед няма икона на aod, нииищо, идеи??? Всички известия са ми включени.
Цитирай

Привет, имам мейт 10 про от 2, 5 г. Супер доволна съм и досега не съм имала никакви проблеми. Обаче от снощи снимки правени от устройството не могат да се отварят в галерията. Тя ми е организирана в албуми. Отварям албума, виждам снимките, но искам ли да отворя някоя, ме изхвърля от албума. Ако в даден албум има снимки правени от устройството ми  и снимки свалени от някъде другаде, отваря само вторите. Не съм променяла настройки нито на камерата, нито на галерията. Тази сутрин си свалих друга галерия и с нея нямам проблем. Някой да може да ми помогне?
Цитирай

Сигурно се е напълнил облака на хуавей който е 5 GB и за това.Веж в настройки горе на акаунта ти и чукни да се отвори и отиди на Cloud -Gallery и виж да ли е пълна
Цитирай

Не е пълен. Вече Smile И пак се държи така ?

Не е пълен, вече Smile И пак се държи така ?
Цитирай

Изчисти му кеша от настройки, приложения, галерия. Ако не се оправи изчисти системния кеш. Става като изключим телефона, натискаш едновременно Power бутона и бутона за усилване на звука, държиш до като се появи логото. После избираш wipe cache

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай

Изпълних всичко и пак не иска ? Не знаех, че така се чисти системен кеш. Хм, какво не правя като хоратааа ?
Цитирай

Освен да пробваш настройките на камера най от долу да ги върнеш по под разбиране. Виж пак галерия и изчисти данните, снимки не се трият само настройките, Дано да се оправи. Иначе ще ползваш друга галерия. Не знам повиче какво да те посъветвам

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай

(2020-04-24, 20:26:08)Nolina написа:  Привет, имам мейт 10 про от 2, 5 г. Супер доволна съм и досега не съм имала никакви проблеми. Обаче от снощи снимки правени от устройството не могат да се отварят в галерията. Тя ми е организирана в албуми. Отварям албума, виждам снимките, но искам ли да отворя някоя, ме изхвърля от албума. Ако в даден албум има снимки правени от устройството ми  и снимки свалени от някъде другаде, отваря само вторите. Не съм променяла настройки нито на камерата, нито на галерията. Тази сутрин си свалих друга галерия и с нея нямам проблем. Някой да може да ми помогне?

Рестарт на устройството
Цитирай

Здравейте. 
Искам да попитам, дали на някой се е случвало, след ръчно стартиране на Вайбър, автоматично да се изтегля мелодията на вайбъра, и то 2 файла. При мен става след като се инсталира  Андроид 10. За момента не мога да го спра това автоматично изтегляне. След абсолютно всяко ръчно стартиране се изтеглят тези 2 файла. По едно време станаха 100 броя даже.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei mate 10 pro ------------> Xiaomi 13 pro 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)