Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми с приложения
#26

Ето го приложение близнак
   

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
Аксесоари
#27

Може ли някой с опит да ми каже защо след рестарт не мога да си вляза в прайвет профила си.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#28

(2018-01-12, 15:08:26)nanobanano написа:  Ето го приложение близнак
не ми отваря снимката

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай
#29

(2018-01-12, 15:12:29)stoianeminem написа:  Може ли някой с опит да ми каже защо след рестарт не мога да си вляза в прайвет профила си.

Влизаш първо в административния профил, заключваш и тогава можеш.Може би защото привате спейс е част от целия профил.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#30

(2018-01-12, 15:26:12)djoni7o написа:  не ми отваря снимката

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
само тези ми дава,вайбър няма[Изображение: bb209671661433ecc151b3750fb953f6.jpg]

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай
#31

Вайбър чрез privatespace си е активирал колегата, но той трябва да обясни по-подробно.Може би не ги ползва едновременно, а трябва да превключваш на другия профил.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#32

Значи като вляза в единия профил ползвам Вайбър с един номер,като вляза в другия профил ползвам Вайбър с различен номер. Получавам си известията нормално,ако съм в единия профил като вляза всички известия за там. Дано съм бил ясен.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#33

(2018-01-12, 18:08:47)stoianeminem написа:  Значи като вляза в единия профил ползвам Вайбър с един номер,като вляза в другия профил ползвам Вайбър с различен номер. Получавам си известията нормално,ако съм в единия профил като вляза всички известия за там. Дано съм бил ясен.
не съвсем Big Grin само неможах да разбера как си активирал втория прифил и как и от къде влизаш и в двата

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай
#34

Нали имаш привате спейс на телефона,от там.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#35

В двата viber-a едновременно в един профил не може. Логваш се в единия профил и ползваш единия вайбър, после в другия профил за да ползваш другия вайбър. Така го разбрах аз.Вярно е, че превключването между профилите е за 3 секунди, но пак е друго.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#36

примерно като си в единия профил,а ти пишат в другия пак идват ли известия или трябва да влезеш в другия

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай
#37

Няма как да идват, защото когато си логнат в единия профил, другия все едно е изключен телефона. Странно е, че пропуснатите обаждания(gsm) излизат и на двата профила.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#38

Точно така е,не е странно по скоро си е нормално.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#39

(2018-01-12, 01:01:48)nanobanano написа:  Преди малко Facebook приложението се обнови и се държи по-стабилно.
След последния ъпдейт на Фейсбук при мен има проблем, който липсваше до сега. Прави ми впечатление, че всичко се ``влачи``, не знам как точно да го обясня, но приложението се държи все едно е на някакъв много бавен телефон и всеки момент ще забие. Скролването по новините става бавно и мудно. Много ме дразни.


Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#40

Изчисти данните и кеша на приложението.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#41

(2018-01-13, 01:17:38)nanobanano написа:  Изчисти данните и кеша на приложението.
Изчистих, може би има малко подобрение, но като цяло не ми е о. к.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#42

Нещо не мога да свалям файлове, изписва ми че файла не може да бъде изтеглен поради липсваща SD карта..
Цитирай
#43

колеги искам да попитам за това приложение за плащане което е в самия телефон.Казва ми ( стандартно приложение за плащане Не е инсталирано ).Някой да знае нещо по въпроса

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай
#44

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=92336

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#45

(2018-01-13, 17:05:37)nanobanano написа:  https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=92336
значи няма да стане

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай
#46

Варианта с Първа инвестиционна става

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#47

(2018-01-13, 17:51:21)nanobanano написа:  Варианта с Първа инвестиционна става
предполагам с Android Pay ?

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

колеги нещо базикнах темите на телефона и се получи това и ся немога да го оправя[Изображение: d800c5281ecbecc8c1b1ea4b4e811a92.jpg]

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

излизат ми на порше дизайн надписите и цифрите и мн ме дразни,и ся немога да го оправя,изтрих всички теми които съм изтеглил и пак не става

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

(2018-01-13, 18:07:00)djoni7o написа:  предполагам с Android Pay ?

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

колеги нещо базикнах темите на телефона и се получи това и ся немога да го оправя[Изображение: d800c5281ecbecc8c1b1ea4b4e811a92.jpg]

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

излизат ми на порше дизайн надписите и цифрите и мн ме дразни,и ся немога да го оправя,изтрих всички теми които съм изтеглил и пак не става

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
ето[Изображение: 9905447486ae9ad909da26f3d597da67.jpg]

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай
#48

В приложениете Theme Manager for Huawei EMUI търси на шрифтове - default.

 
Цитирай
#49

Здравейте, от скоро и аз съм с Mate 10 Pro. Още се опознаваме  Big Grin
Въпроса ми е следният, как да махна нотификацията, че дадено приложение се използва на заден план? Качил съм скрийншот. Прави го, когато имам съобщение в фейсбук месинджър и подтоянно седи, защото използвам антивирусна. Рових търсих и нищо не стана  Huh
Благодаря предварително  Cool


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#50

Аз съм с lite версията, но менютата малко или много си приличат. Изключи отметката за известяване, която е показана по-долу и която се намира в менюто за батерията, след натискане на зъбчатото колело.
   

Huawei P8 lite, HUAWEI Mate 10 lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)