Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми с приложения

(2018-03-25, 15:07:47)NaniG написа:  Не може ли ръчно да ъпдейтнеш прогнозата? При мен на Самсунга също така се получава, но аз ъпдейтвам ръчно времето и часовника се оправя.
При мен имаше същото разминаване. Ползвам приложението weather and clock widget. Поправих ръчно часа, имаше опция лятно часово време Smile

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

(2018-03-25, 15:22:42)nanobanano написа:  При мен си е наред  
Виж дали и двете опции ти са активирани,най вероятно едната не е.
Още на предишния ми хуавей си беше така. Свикнал съм му

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

(2018-03-25, 15:26:47)nastykb написа:  Още на предишния ми хуавей си беше така. Свикнал съм му

Huawei Mate 10

Качи снимка от настройките,които дадох.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

(2018-03-25, 15:33:58)nanobanano написа:  Качи снимка от настройките,които дадох.
Счупен е линка и не ми се отваря снимката

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

[Изображение: w89nih.jpg]

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Така са при мен. [Изображение: 3a3e8fe5d69a4a57b4f6dfe418061158.jpg]

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

Единственото различно е двойните часовници.Да не би те да бъркат.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Не мисля. Утре ще се види. Не ми се рови в старите ми мнения. Коментирал съм го за стария ми хонор 6 този проблем.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

Може,но таблета ми е хуавей на 3 години вече и днес пак всичко си е нормално.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

ето[Изображение: d850763640526b8499cbca4745674326.jpg]

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай

(2018-03-25, 15:25:34)gabrieladinolova написа:  При мен имаше същото разминаване. Ползвам приложението weather and clock widget. Поправих ръчно часа, имаше опция лятно часово време Smile

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Аз ползвам и вграденото и weather and clock widget. Това ми се случва на вграденото и в дясно имам едно кръгче за обновяване на прогнозата, като го натисна се оправя и часа. Не поправям ръчно часа или да минавам на лятно часово време.
Явно при Хуауей е по-различно.
Имам два таблета Хуауей, а баща ми ползва смартфон на тази марка и до сега не е имало този проблем при смяна на часа.

П.П. Сега проверих на таблетите тази настройка за двойните часовници е изключена.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

При мен е пусната опцията за двойна часова зона и всичко е наред нямам проблеми

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

колеги заслужава ли си платената версия на / Прозрачно време и часовник / ?

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай

Оправи си се. [Изображение: 1a2658b5e00645cdd3f38506c3e3fa4f.jpg]

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

Искам да променя приложение по подразбиране за музика, влизам в настройките давам му приложение за музика по подразбиране (Pulsar+), но като се вържа със слушалки или радиото в колата ми пуска оригиналния ап на Хуавей, някой знае ли дали има лечение на това?

S22 ULTRA кофти зелен. 
Цитирай

Някой има ли представа, какво е приложенито което използват Huawei за уиджета заключващ екрана?
Чудя се дали мога да го използвам в друг телефон.
Всички които съм пробвал с фингърпринт опция, не го заключват моментално а първо димират екрана за определено време.

 
Цитирай

Това си вградено във фърмуера, не е някакво отделно приложение.
В някои ъпдейти го нямаше за някои модели телфони на хаувей, и после го добавяха пак
И ако го няма него нищо друго не върши работа и става така както казваш.

Сега и дабъл тап тап трябва да добавят, щото го има на по-старите им модели, а тук не.
Ама и честно казно не вярвам вече, че някога ще го сложат за Мейт 10
Цитирай

здравейте колеги...къде в настройките беше на заключен екран да показва часовника,тоест като на самсунга олуей он дисплей

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай

Settings-security&privacy-screen lock&password-allways display informatio .

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Някой има ли проблем със снимките в тапаталк?

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Аз пък продължавам да не получавам почти никакви нотификации (освен вайбър, смс, обажания и прогноза за време). И това без руут, или каквото и да е експериментиране със системни приложения.
Няма срама тоя андроид ... Big Grin

 
Цитирай

Ами настрой си ръчно желаните приложения, за разлика от много други марки, точно в емуи 8 е супер елементарно.
Цитирай

И в настройките на телефона са пуснати и където има в съответното приложение настройка за известие, отново е пусната.
Ето един пример:

[Изображение: Screenshot_20180419-130255.jpg]   [Изображение: Screenshot_20180419-130349.jpg]


Пълна тишина, всеки ден има нови статии и би трябвало да ме предупреждава.

Дори аз си правя едно приложение за работа и за проба постоянно карам контролера  да пуска известия през него - пак нищо. Smile

Или аз някъде бъркам или телефон на 5 месеца се нуждае от ресет. Lol   Bu

 
Цитирай

Не тук, а в батерията:
[Изображение: Screenshot_20180419-155249.jpg] [Изображение: Screenshot_20180419-155256.jpg] [Изображение: Screenshot_20180419-155304.jpg]

Махаш АУТО и слагаш отметка и на 3те.
Цитирай

Благодаря.
Там обаче е първото място което настройвам.

[Изображение: Screenshot_20180419-162518.jpg]

Започвам да се съмнявам в темите които ползвам. Ще върна една стокова да видя как е.

 
Цитирай

Моля за малко помощ. Днес се сблъсках с проблем,след като се върнах в България забелязах,че профила ми е останал с чужда валута и не ми показва приложения за нашата страна. Пробвах с смяна на начина на плащане, изтривах данни но пак не стана. А преди същия профил ми беше с бг валута.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)