Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми с приложения

Колеги, защо нямаме бутон за включване и изключване на синхронизаций в падащото меню, както е при самсунг например.

Преди-samsung galaxy s3 titanium gray, SAMSUNG GALAXY NOTE 3 N9005 BLACK, HUAWEI MATE 10 PRO сега NOTE 10+ & Samsung Galaxy Watch 3 45mm black
Цитирай
Аксесоари

Колеги имам проблем, не мога да възстановя файловете след фактори десет... Помогнете

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай

Смених си екранния тапет и спря да се превърта. Реших да върна стария, но и той стои стационарен. Какъв е проблема колеги и някой да му се е случил?

Samsung Galaxy Note10+Aura Glow
Цитирай

(2018-05-13, 14:17:59)HardrockMan написа:  Смених си екранния тапет и спря да се превърта. Реших да върна стария, но и той стои стационарен. Какъв е проблема колеги и някой да му се е случил?
Мисля че беше дисплей-тапет-смяна на случаен принцип.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Това е да ги сменя рандом, не стана. Sad

Samsung Galaxy Note10+Aura Glow
Цитирай

На заключен екран вдигни отдолу менюто и цъкни най отляво бутона плей. И трябва да стане.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

Проблем на телефона или вграденото приложение ли е, но след като сменя тапета известно време се движи и след няколко часа в рамките на деня спира. Sad

Samsung Galaxy Note10+Aura Glow
Цитирай

Никога не ми се е случвало.След рестарт как са нещата?

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Същото, не се превърта. По принцип съм му задал да се изключва в 00ч и включва в 8ч, но го рестартирах за всеки случай. Може би в лаунчъра е проблема с Нова про лаунчър съм, ползвам го от години, но само с мейта съм имал този проблем.

Samsung Galaxy Note10+Aura Glow
Цитирай

Четох в xda, че доста хора имат проблем с новата. Има цяла тема, ако искаш влез и прочети.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Защо ползвате нова лънчър като можете да правите каквото искате и с вграденото приложение?

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Ами много далеко е от функционалността на Нова лънчър платената.

Samsung Galaxy Note10+Aura Glow
[-] 1 потребител изказва благодарност на HardrockMan за това мнение:
  • gdavidoff
Цитирай

Колеги, я кажете коя имейл програма ползвате? Пробвах със какво ли не, но понякога не се обновяват и не получавам имейли, чак като влезна в програмата тогава започва да рефрешва. Пуснати са на ръчен режим и стартиране и работа назаден план, и пак не винаги се обновяват.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз съм с гугълското приложение и нямам проблем

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

(2018-05-25, 14:56:30)boris.stz написа:  Колеги, я кажете коя имейл програма ползвате? Пробвах със какво ли не, но понякога не се обновяват и не получавам имейли, чак като влезна в програмата тогава започва да рефрешва. Пуснати са на ръчен режим и стартиране и работа назаден план, и пак не винаги се обновяват.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

@Boris.stz, направени ли са всички тези настройки? Това е от по-стара версия на EMUI, но и в твоето меню настройките трябва да са подобни.
 
   

POCO F5 12/256 GB





[-] 1 потребител изказва благодарност на ronnie72 за това мнение:
  • boris.stz
Цитирай

(2018-05-25, 18:59:58)ronnie72 написа:  @Boris.stz, направени ли са всички тези настройки? Това е от по-стара версия на EMUI, но и в твоето меню настройките трябва да са подобни.
 
Мерси колега. Всичко точно без т.3, не ги намерих тези неща, но ще видим утре как е.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-05-25, 14:56:30)Аз използвам Outkook и работи безотказно. Мисля че е най-доброто за момента.  boris.stz написа:  Колеги, я кажете коя имейл програма ползвате? Пробвах със какво ли не, но понякога не се обновяват и не получавам имейли, чак като влезна в програмата тогава започва да рефрешва. Пуснати са на ръчен режим и стартиране и работа назаден план, и пак не винаги се обновяват.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Nine, пробвай няма да сгрешиш.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Здравейте колеги,имам един проблем...като си включа блутуута и ми забива телефона....някой друг да има този проблем ?

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай

Да аз съм с този проблем същата история имам и с NFC-то забива и трябва да го рестартирам за да се оправи не знам от къде е този проблем не е винаги ама от 10 случая 7 пъти ще забие...

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

преди го нямах...след последния ъпдейт през фф почна да прави така...след всяко пускане на блутут забива

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай

(2018-06-23, 01:51:40)djoni7o написа:  Здравейте колеги,имам един проблем...като си включа блутуута и ми забива телефона....някой друг да има този проблем ?

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
В групата за фенове на Huawei във Facebook установихме, че този проблем го имат и потребители с най-различни модели, както и с различни версии на EMUI. Софтуерен бъг в интерфейса в операционната система го причинява и Huawei не правят нищо по въпроса.

Изпратено от моят Huawei Mate 10 Pro BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

При мен го няма. Дали не е от ъпдейта през ФФ?

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Не е от ФФ. Само така ъпвам от както имам телефона, а вече 7 месеца нямам грижи с блутута.
Цитирай

Колеги имам много странен проблем с вграденото приложение Емейл, през няколко часа постоянно ми иска да се в вписвам с Gmail акаунта ми. Не може да запомни акаунта ми, изчистих кеша на приложението, но без резултат. Някой с подобен проблем?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)