Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми с приложения

След последния update забелязах нещо странно което не ми е правило впечатление преди това.Влизам в списък с повиквания, натискам върху даден ред докато се появи менюто какво да правя с реда, давам да се изтрие и екрана който се появява за да потвърдя или не изтриването премигва много странно.Ако може някой да пробва и да каже и при него ли е така./След последния update телефона е ресетнат/
Във файла се вижда как при второто изтриване се получава това за което пиша /как се появява прозорчето на което пише "Ще изтриете ли този запис..../ с едно ходене нагоре и после се стабилизира

https://ndox.abv.bg/download?id=ea8450db2a

Samsung Galaxy S4
Цитирай
Аксесоари

(2018-06-28, 19:55:36)nikas_91 написа:  След последния update забелязах нещо странно което не ми е правило впечатление преди това.Влизам в списък с повиквания, натискам върху даден ред докато се появи менюто какво да правя с реда, давам да се изтрие и екрана който се появява за да потвърдя или не изтриването премигва много странно.Ако може някой да пробва и да каже и при него ли е така./След последния update телефона е ресетнат/
Аз е виждам никакво премигване, поне при мен го няма.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

И при мен няма премигване.

Lenovo Vibe X2-EU ; Huawei Mate 10 Pro ; Huawei Mate 20 Pro ; Samsung S23 ULTRA 512
Цитирай

Колеги, да не пускам тема специално. След ъпдей до 148 се появи нов апп Game Suite. Прави впечатление че може да се добавят не са мо игри а и други приложения. Има и различни режими, които как се отразяват и изобщо оказват ли влияние? Засега тествам power saving moda, та да видим има ли някакво отражение бързината и батерията.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Колеги аз ли не зная от къде  или е така? Не мога да си задам избран от мен сигнал за получаване на Email I Viber.
Цитирай

За вайбера, е така, и аз не намерих начин да се смени стандардният звук. Мейл клиент ползвам Nine и там няма проблем. Мате 10 pro ползвам.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Благодаря, странно е, но ще свикна.

(2018-06-28, 12:21:37)martoo написа:  Колеги имам много странен проблем с вграденото приложение Емейл, през няколко часа постоянно ми иска да се в вписвам с Gmail акаунта ми. Не може да запомни акаунта ми, изчистих кеша на приложението, но без резултат. Някой с подобен проблем?

Аз съм със същия проблем, до сега съм ползвал друга марка телефони и нямам никаква идея как се процедира.Затова го деактивирах и за сега няма проблем.
Цитирай

Здравейте, ползвам Мейт 10 про с активен калъф и капак, мисля че е оригинален (взет е от Теленор), но много често когато телефона е в тесен джоб се включва високоговорителя и телефона започва да набира произволни номера от контактите ми, дори такива на които не съм звънял от години. Добре, че се чува когато е на високоговорител че дава свободно. Има ли начин някак си да се заключи набирането с програма или приложение? И вторият проблем:когато говоря и някой ми звънне, нямам представа че някой е звънял, няма вибрация, звук или някакъв сигнал, дори и след като приключа разговора няма дори и пропуснато повикване. На който ми звъни дава заето а аз не знам че някой ме е търсил, някакви идеи? Благодаря предварително?

★★★Samsung Galaxy S★★★HTC Sensation XE★★★Sony Xperia S★★★LG Nexus 4 16GB★★★Samsung Galaxy S2+★★★Xiaomi Redmi Note Pro 2GB★★★Lenovo P70A★★★Samsung Galaxy S8+★★★Huawei Mate 10 Pro★★★
Цитирай

(2018-09-08, 15:19:13)exhumator написа:  Здравейте, ползвам Мейт 10 про с активен калъф и капак, мисля че е оригинален (взет е от Теленор), но много често когато телефона е в тесен джоб се включва високоговорителя и телефона започва да набира произволни номера от контактите ми, дори такива на които не съм звънял от години. Добре, че се чува когато е на високоговорител че дава свободно. Има ли начин някак си да се заключи набирането с програма или приложение? И вторият проблем:когато говоря и някой ми звънне, нямам представа че някой е звънял, няма вибрация, звук или някакъв сигнал, дори и след като приключа разговора няма дори и пропуснато повикване. На който ми звъни дава заето а аз не знам че някой ме е търсил, някакви идеи? Благодаря предварително?

Тук и на мен ми липсва тази функция докато говориш да ти изпосва, че някой те търси и да сложиш текущия разговор на холд. Също още една полезна опция е да видиш кога и ако въобще те е търсил блокиран номер. Така по погрешка блокирах един от контактите а беше важно да ме набере, същевременно аз не знаех, докато после се усетих, защо не може точно той да ме набере. Ей такива дребни, но изключитрелно важни екстри, които при другите производители ги има.
Цитирай

Аааа. Разровете настройките за втора линия, не е сега в мен телефона да видя. Не е възможно да няма в настройките на повиквания.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marto.g за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай

(2018-09-08, 20:25:03)Marto.g написа:  Аааа. Разровете настройките за втора линия, не е сега в мен телефона да видя. Не е възможно да няма в настройките на повиквания.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk

Call waiting.

Странно защо не е включено , както е на всички други телефони.

Благодаря!
Цитирай

Допълнителни настройки.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Lg G7ThinQMate 10 pro, 
P20lite, Xiaomi Mi A1,Lg g3;Samsung S8;LG optimus G;LG G4;Xperia NEO ics;ASUS TF700T ICS-JB4.2.1; LGG2;Xperia Z1compact:Xperia Z3compact(Orange), Xperia z2, Huawei P9lite @posamkata
Цитирай

Благодаря и аз, и при мен не беше отметката опцията???

★★★Samsung Galaxy S★★★HTC Sensation XE★★★Sony Xperia S★★★LG Nexus 4 16GB★★★Samsung Galaxy S2+★★★Xiaomi Redmi Note Pro 2GB★★★Lenovo P70A★★★Samsung Galaxy S8+★★★Huawei Mate 10 Pro★★★
Цитирай

Първи проблем, снощи се актуализира до версия 150 и сега не иска да отвори камерата изобщо даже и селфи камерата, че ми се прецака лицевото разпознаване. Рестартирах няколко пъти, но нищо. Вчера го взех и ако трябва днес да го връщам!

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай

Пробвай от настройки, приложения, намираш камера, clear data, clear cache. Краен случай връщане на фабрични, ако и това непомогне, тогава при търговеца, но не мисля че ще се стигне дотам.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Не става, чисти кеша и данните, върнах фабричните настройки но сега като се включи се появява само селфи камерата и не иска да се превключване на предната.

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай

А ако пробваш друго приложение за камера? Досега не съм чувал по никой форум за подобен проблем.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Пробвах, теглих друго приложение, но и то не тръгва. В настройките на камерата въобще не намира задните камери, все едно няма драйвъри или нещо се е омазало при ъпдейта. Видях че някой са получили ъпдейт 156,ще изчакам и аз, дано до понеделник го получа и дано се оправи, в противен случай ще го връщам в теленор. Не ми се искаше, защото кой знае колко време ще стои там, но нямам избор. ЧИСТО НОВ телефон и се прецака на първия ден, уж е флагман.

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай

Няма значение флагман ли е или бюджет. Проблем може да има всеки. П20 има немалко болежки, С8, С9, ако щеш дори иПфонеХ и те. Не е мерило.
А за ъпдейта, не вярвам да дойде толкова бързо. Кофти проблем, но по-добре го давай в Теленор.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Само да вметна, 156 няма, последния е 151.

Вечния бетатестер!
Цитирай

Надявям се да дойде 151 тогава, до понеделник, защото не ми се иска да ми държат телефона 20,30,40 дни в сервиз, при положение че още първия ден се омаза софтуерно! Направо умирам от яд, всичко друго му работи на 6!

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай

Днес ходих до теленор и от там ме посъветваха първо да се свържа със сервиза на хуауей в българия и след това да им го нося. Някой да е ползвал този сервиз да каже каква е процедурата и да ги търся ли изобщо или направо да го нося в теленора?

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай

Носи го направо в хуавей с гаранцията.Изискай набързо да ти оправят телефона.В рамките на деня може да ти го оправят ако е софтуерно,а и така или иначе теленор ще го пратят на същия сервиз и още повече ще забавят.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Няма как да го занеса, защото съм от Плевен, а сервиза е в София. По скоро и аз ще го пратя на тях, сигурно ще е по-бързо отколкото в теленор.

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай

Малко развитие,в случай че някой се интересува от фирмения сервиз,обадих вчера на номера за връзка,има го и в самия телефон,в приложението Hi Care.Много са отзивчиви,искаха ми имената имейл и имей на телефона.Тази сутрин в 10:20 пред къщи беше спрял куриер на DHL ,който взе телефона,даде ми копие от товарителницата,същото ми пратиха и на мейла и каза че утре ще е доставен в сервиза.Колко ще го държат не знам,ще пиша щом ми го върнат,но до тук обслужването ми хареса.

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)