Хостинг за AndroidBG благодарение на  
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблеми с приложения

мнение 51 от djoni7o

(14 Jan 2018, 16:18:41)shek1 написа: Здравейте, от скоро и аз съм с Mate 10 Pro. Още се опознаваме  Big Grin
Въпроса ми е следният, как да махна нотификацията, че дадено приложение се използва на заден план? Качил съм скрийншот. Прави го, когато имам съобщение в фейсбук месинджър и подтоянно седи, защото използвам антивирусна. Рових търсих и нищо не стана  Huh
Благодаря предварително  Cool
става с задържане на него и после се маха отметката.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай

мнение 52 от djoni7o

колеги някой от вас знае ли как се включва часовника на заключен екран,като при самсунг always on display ?

Цитирай

мнение 53 от nanobanano

Активира се от сигурност и поверителност-заключване екран и пароли.Чосовника се мести постоянно, така че няма опасност за дисплея.
 HUAWEI Mate 10 Pro Midnight Blue OREO

Цитирай

мнение 54 от djoni7o

(16 Jan 2018, 17:17:08)nanobanano написа: Активира се от сигурност и поверителност-заключване екран и пароли.
мерси колега

Цитирай

мнение 55 от nanobanano

При вас фейсбук прави ли текста така?

Цитирай

мнение 56 от gabrieladinolova

(19 Jan 2018, 04:19:53)nanobanano написа: При вас фейсбук прави ли текста така?
Да и е супер дразнещо.

Цитирай

мнение 57 от nanobanano

Ето от тук може да си го оправиш настройки - дисплей-режим на преглед-по подразбиране

Също и

Настройки-дисплей-размер на текста-нормален

При тази комбинация е добре. Ако не ти хареса може да изпробваш различни варианти на тези 2 настройки и да тестваш.

Цитирай

мнение 58 от acronym

(16 Jan 2018, 17:17:08)nanobanano написа: Чосовника се мести постоянно, така че няма опасност за дисплея.

Не е съвсем така. Може да се мести но в границите на една малка област (поне до колкото съм го наблюдавам аз) и се задържа в едно положение за около 2-3 мин. Особено нощем когато не включваме дисплея, се случва един и същи участък да е осветен доста дълго време.
Имах на времето една Nokia N8 на която дисплея прегоря точно на часовник. Да не говорим, че органичния материал в светодиодите се разгражда доста бързо и от там живота на панела е дооооста по-кратък спрямо LCD и е цяло разточитество да го караме да работи излишно.
В случая часовника е доста голям и е в бял цвят, мести се но в малка област от екрана. За да се получи бял цвят участват и червен и зелен и син пиксел, синият се износва най-бързо и в тези области като нищо след време може да има "аномалии"...
Но може и да греша. Smile
Най-хубавото в случая е, че с тези темпове на развитие, рядко някой си задържа телефона повече от 2-3 години. Smile

Цитирай

мнение 59 от nanobanano

До колкото знам при други производители дори се мести само с милиметър за да не е на едни и също място, а при нас се мести предостатъчно, пък и нали oled бил по-подходяш за тази функция.

Цитирай

мнение 60 от shek1

(14 Jan 2018, 20:41:30)djoni7o написа: става с задържане на него и после се маха отметката.

Колега, абсолютно нищо не се получава. Пробвах всичко....  Не иска да се махне и постоянно се появява.
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD