Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / Ъпдейт
#1

Здравейте,
Пускам тази тема, за да се коментират новите актуализации за нашия телефон и евентуални проблеми и въпроси свързани с тях, както и да се постват линкове към въпросните актуализации. 
Ще започна с това че от днес е наличен официален global developer rom базиран на андроид орео за Ми 6.
Оставям тук и линковете за сваляне:

Recovery: http://bigota.d.miui.com/8.1.11/miui_MI6...f1_8.0.zip

Fastboot: все още няма линк.
Цитирай
Аксесоари
#2

Страхотна новина. Не бях видял. Дано да го тества някой, че не искам аз да експериментирам, тъй като ще съм без компютър една седмица.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#3

Аз съм с него и нямам проблеми за сега. Освен дребни бъгове като може би най-съществения е, че няма звук при получаване на съобщения от viber, wats app, telegram... репортнат е и предполагам другата седмица ще го фикснат.
Цитирай
#4

    Как да махна това известие, след ъпдейта до андроид 8 няма махане?

PocoF2Pro
Цитирай
#5

Този проблем все още не е отстранен макар, че не съм сигурен дали проблема е в MIUI или е в андроид орео, защото това е масов бъг с него. И все пак можеш да го махнеш с приложение примерно това.
Цитирай
#6

Ние скоро OТА към 9.2 няма ли да имаме? Информацията е много 'объркана'. Някои имали,други не.. Навсякъде различно инфо.

Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk

LG G4
Цитирай
#7

Ако само някои я имат значи тече бета тест и на следващата седмица излиза за останалите
Цитирай
#8

Колеги, преди малко сложих xiaomi.eu_multi_MI6_8.1.11_v9-8.0.zip, иска си twrp-3.2.1-0-sagit.img и през него. Ще видя тези дни как се държи...
Цитирай
#9

Седмичен Global Developer:

Recovery: http://bigota.d.miui.com/8.1.18/miui_MI6...e0_8.0.zip

Fastboot: http://bigota.d.miui.com/8.1.18/sagit_gl...0b8b4a.tgz
Цитирай
#10

Има ли face unlock вътре? В предишния обаче xiaomi.eu версията няма, заради бъг.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
#11

Няма face unlock все още в глобалните версии.
Цитирай
#12

Ясно, мерси. Как се държи при теб? Аз нямам много забележки, quick charge не ми работи, трябя с кабела в телефона да рестартирам телефона.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
#13

Аз карам само с global developer ромове и съм доволен почти от всичко. Батерия, работа на телефона всичко е ОК с последния ъпдейт върнаха и новия "notification shade", че го нямаше за орео. Сега извадих оригиналното зарядно от кутията(защото го зареждам с друго) и веднага тръгна quick charge.
Цитирай
#14

(2018-01-20, 13:07:13)Friz написа:  Аз карам само с global developer ромове и съм доволен почти от всичко. Батерия, работа на телефона всичко е ОК с последния ъпдейт върнаха и новия "notification shade", че го нямаше за орео. Сега извадих оригиналното зарядно от кутията(защото го зареждам с друго) и веднага тръгна quick charge.
Моля те, дай screenshot на notification shade, да видя имам ли го в Xiaomi.eu рома.

Sent from my MI 6 using Tapatalk
Цитирай
#15

Това са просто ноутификациите от андроид 7, които xiaomi вкараха тепърва. Предполагам и при теб са така. [Изображение: b1347392cb23ecaa7752dae0628dd4c7.jpg]

Sent from my MI 6 using Tapatalk

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#16

(2018-01-20, 18:37:26)Friz написа:  Това са просто ноутификациите от андроид 7, които xiaomi вкараха тепърва. Предполагам и при теб са така. [Изображение: b1347392cb23ecaa7752dae0628dd4c7.jpg]

Sent from my MI 6 using Tapatalk
Да, същите са. Мерси.

Sent from my MI 6 using Tapatalk
Цитирай
#17

Моя се ъпдейтна до  MIUI Global Stable 9.2.2.0. Андроида е пак 7.1.1


[Изображение: d3d5c48a5a8b5196.png]  [Изображение: 60b9d6cebe70ad68.png]
Цитирай
#18

И,аз го тегля сега

Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk

LG G4
Цитирай
#19

Този  ъпдейт и аз го получих днес на моя MI6
Цитирай
#20

Някой би ли споделил, как е след ъпдейта? Най-вече от към батерия дали има подобрение.В момента съм с версията с която купих телефона 8.5.2.0

xiaomi 12X 
xiaomi MI6
lenovo zuk Z2
Цитирай
#21

За сега е добре. Същият SOT не виждам некви сериозни бъгове. Нов интерфейс на камерата. Общо взето е супер. Поздрави [Изображение: bb7d71494ebf545e49dea60172968f5b.jpg]

Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk

LG G4
Цитирай
#22

Нов ъпдейт 9.2.3.0OCAMIEK Global Stable android 8.0.0 opr
Първи впечатления изисква по малко RAM


Прикачени файлове Миниатюри
                   

Redmi Note 8PRO
Цитирай
#23

Сложих го и аз преди малко, ще видим как се държи Орео-то

С тази версия ми се появяват подобни нотификейшъни и не могат да се зачистят без да килна арр... Засега видях на dialer-aи на спотифай... Идея как да ги изключа? [Изображение: ee8e5997e21689dbdbc2fdb8cc68fb8f.jpg]

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Phone: Xiaomi Mi9T 128GB
| Old: Xiaomi Mi6 Ceramic, LG G4, G2, Xperia Sola, HTC Wildfire S, Nokia N96, SE k750i, Samsung X100, Nokia 3610 |
Цитирай
#24

(2018-01-13, 09:19:56)Friz написа:  Този проблем все още не е отстранен макар, че не съм сигурен дали проблема е в MIUI или е в андроид орео, защото това е масов бъг с него. И все пак можеш да го махнеш с приложение примерно това.

Ще се самоцитирам.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#25

(2018-02-13, 14:47:23)Friz написа:  Ще се самоцитирам.
Пф, сори, изобщо не погледнах горните постове, че са били и за орео-то, мислех, че само за предните билдове. МЕРСИ!

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Около 26 часа от последното зареждане. Като цяло добре, понеже през деня цъках игрички доста. Странно обаче за последните 8 часа, докато спях е източил 20%... Само wifi включен... [Изображение: bd561e6d2dfde15e44c7e843aac91c32.jpg]

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Phone: Xiaomi Mi9T 128GB
| Old: Xiaomi Mi6 Ceramic, LG G4, G2, Xperia Sola, HTC Wildfire S, Nokia N96, SE k750i, Samsung X100, Nokia 3610 |
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)