Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / Ъпдейт
#51

Една от причините може да е дефектна сим
Цитирай
Аксесоари
#52

Този номер ми го правеше и на мен с 9.2.3 версията, рестарт след отключване, но като "топъл" рестарт, не ме кара да си вкарвам фигурата за да се включи, както е при първоначалното включване. При мен се получаваше и ефекта че ми звъни непознат номер и след въпросното рестартиране и хоп - вече е познат Smile излиза ми името. Хубаво че го махнаха от сайта за сваляне, ама ако бяха и направили някой фокус да се ъпдейтне до предишния им стейбъл без допълнителни гимнастики нямаше да е зле.
Аз си качих Global Developer 8.3.8 и за сега всичко е точно, спряха рестартиранията и нотификациите ми се нормализираха.
Цитирай
#53

Момчета и момичета Smile има ли някой, който ползва ми6 с вивакомска мрежа ? Замислям се дали да не пробвам отново марката, но предния път имах зверски проблем с обхвата на редми про и сега малко ме спира това ?
Цитирай
#54

Ползвам вивакомска карта за интернет и глобулска за разговори и интернет. Проблеми с обхвата нямам.

xiaomi 12X 
xiaomi MI6
lenovo zuk Z2
Цитирай
#55

Здравейте на всички.
Днес пристигна и моя Mi6 Smile
С версия 9.0.2.0 е в момента като ми дава наличен update до 9.2.2.0.
Посъветвайте ме да качвам ли или да остана на тази?

Now - Xiaomi Mi6 / Nexus 7 2012
OLD -  Xperia Neo V / Xperia M4 Aqua / Xperia V 
Цитирай
#56

(2018-03-15, 10:00:51)navigator_ написа:  Здравейте на всички.
Днес пристигна и моя Mi6 Smile
С версия 9.0.2.0 е в момента като ми дава наличен update до 9.2.2.0.
Посъветвайте ме да качвам ли или да остана на тази?

Не се притеснявай, инсталирай си актуализацията. Проблемната беше 9.2.3.0.

“Всеки живее в собственият си свят, а не подозира че е част от нещо което даже не може да си представи”
Цитирай
#57

Изчакай да пооправят бъговете в орео
Цитирай
#58

И след като ъпдейтнеш на 9.2.2.0 влез и изключи автоматичния ъпдейт през трите точки горе вляво, за да не ти се случи случка като при мен като се събудиш утре - добро утро вече си с нов ъпдейт 9.2.3.0. В сайта е свалена за бъгавата версия за download, но не се знае дали телефона няма да я достъпи някак все пак.
Цитирай
#59

Чак сега забелязвам, че ъпдейта /9.2.3.0/ го няма на телефона, беше изтеглен и чакаше само позволение за инсталиране. Трябва да има компенсация за куцото Орео Big Grin

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#60

Като гледам другите модели и марки май никой няма късмет с тоя ъпдейт
Цитирай
#61

Аз съм с орео от нова година и нямам проблеми.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#62

Всичко е до какво е свикнал потребителя.
Някои изобщо не отчитат "бъговете", защото не им пречат на начина на работа
За един бъг, за друг - нова функционалност Smile
Цитирай
#63

(2018-03-14, 14:11:32)goshevv написа:  Момчета и момичета Smile има ли някой, който ползва ми6 с вивакомска мрежа ? Замислям се дали да не пробвам отново марката, но предния път имах зверски проблем с обхвата на редми про и сега малко ме спира това ?

Аз съм с Mi6 и с две вивакомски карти и не само, че нямам проблеми, ами на места хващам и 4G+ и правя 125Mbits/s download Smile

hTC Sensation S-OFF | Rom ViperS 3.1.2 | SebastianFM-v1.5.2 | Recovery: 4Ext 1.0.0.5 RC9 | Anker 1900
Samsung Galaxy S ІV I9505 Stock | Root |
Xiaomi Redmi Note 3 Pro (Snapdragon) | unlock | Root |
Xiaomi Mi 6 |unlock|
Xiaomi Mi 9T Pro
Oneplus 8
Samsung S22 Plus 256GB
Цитирай
#64

Здравейте! На някой да му е излизало съобщение, което гласи : "Google play филми спря да работи"?
Вече няколко пъти ми излиза тази грешка
Цитирай
#65

Да, появява ми се няколко пъти и на мен. Кликнах да им праща репорт и толкова.
Що е то Google play филми не знам Smile и не искам да знам.
Цитирай
#66

Има налична актуализация![Изображение: 4784ff450bda868454f703fdf72e7d38.jpg]

Интересно ми е ,защо след като бях с глобал стейбъл вече ми пише "вечерна" ? Това го видях от както свалиха ъпдейта от официалния сайт,но си мислех,че при ъпдейт отново ще бъде стейбъл ,но...
ПП: В настройките ми пише "Стабилен" ,което значи че всичко е ток!
Най ме радва добавянето на секцията "Любими" в галерията ! За тази опция им бях пратил репорт,а явно и други потребители са го направили и ето,че те се вслушват.
Известията вече са фикснати!
Цитирай
#67

Вечерна, защото си иБран да тестваш новия стейбъл преди всички.. Реално другата седмица излезе официално, ако няма сериозни бъгове
Цитирай
#68

На мен ми излезе ъп 9.2.3.0 да ъпдейтвам или да чака новия 9.5
Цитирай
#69

Ще го сложа, пък дано са фикснали досадните нотификации и да не са развалили нещо друго.. Bu
Цитирай
#70

За сега колега ,всичко е точно. Дори отключването с пръстовия сега ми се струва една идея по-бързо!
Това което сега забелязах, че е изчезна приложението за темите!?
Цитирай
#71

(2018-03-22, 18:38:47)a5545ka написа:  На мен ми излезе ъп 9.2.3.0 да ъпдейтвам или да чака новия 9.5

Сега с 9.2.2.0 ли си?

9.2.3.0 беше спрян уж... Може би изчакай
Цитирай
#72

Сега чета, по другите форуми за изчезналия ап. За появата му трябва да се смени региона на Индия. Изпробвано и работи!
ПП: Ето тук е обяснено, защо са премахнали app-a
http://en.miui.com/thread-1906854-1-1.html
Да се надяваме скоро да го върнат за нас!
Цитирай
#73

(2018-03-22, 22:55:20)predator_v_bg написа:  Това което сега забелязах, че е изчезна приложението за темите!?

За да ползваш темите трябва да смениш региона на държава, която не е членка на Европейския съюз. ЕС има някакво изискване и xiaomi са махнали темите.

П. П.
Изпреварил си ме, а тапаталк не ми показваше поста ти.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#74

Странно, при ме се случи следното. Бях с 9.2.3.0 , не ми хареса проблема с актуализациите и известията и затова реших да отключа буутлоудъра и да се върна обратно към 9.2.2.0. До тук добре, снощи ми се появи 9.5.3.0 като от тази публикация, и си казвам всичко е оправено и направих актуализацията. Казах си нека да заключа буутлоудъра и да си карам с 9.5.3.0, не можах да намеря в официалният форум фастбут ром, и затова минах обратно към 9.2.2.0 вече със заключен буутлоудър, да а ма сега не ми излиза актуализация за  9.5.3.0 а ми излиза за бъгавата 9.2.3.0. Мисля си че тази 9.5.3.0 така наречена вечерна версия е само за модели с отключен буутлоудър.

“Всеки живее в собственият си свят, а не подозира че е част от нещо което даже не може да си представи”
Цитирай
#75

Моя не е с отключен буутлоудър!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)