Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / Ъпдейт
#26

Все още не се е появила тази актуализация при мен, някаква представа защо.

“Всеки живее в собственият си свят, а не подозира че е част от нещо което даже не може да си представи”
Цитирай
Аксесоари
#27

Ами не е като при Apple, като пуснат ъпдейт да е наличен за абсолютно всички.
Малко по-бавно става, първо едни региони го получават, след това следващите. И аз още нямам ъп до Android 8. Ако сменя региона на Хонг Конг може би ще е наличен, но не мисля да бързам за момента.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#28

(2018-02-16, 20:47:04)valentin1985 написа:  Все още не се е появила тази актуализация при мен, някаква представа защо.

Просто въпросната актуализация е така наречената nightly и е пусната само за избрани потребители. Дори я няма още качена на официалния сайт. Един вид пуска се предварително за тест и ако всичко е ок я пускат масово.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#29

Като цяло нотификейшън частта е доста зле Smile [Изображение: 935758f23ddf7ef51f0ace1c3f6c957e.jpg]

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Phone: Xiaomi Mi9T 128GB
| Old: Xiaomi Mi6 Ceramic, LG G4, G2, Xperia Sola, HTC Wildfire S, Nokia N96, SE k750i, Samsung X100, Nokia 3610 |
Цитирай
#30

Пуснат е нов ъпдейт, версия V9.2.4.0.NCACNEK (MIUI9) оф, то било за Китай.

http://en.miui.com/download-326.html

“Всеки живее в собственият си свят, а не подозира че е част от нещо което даже не може да си представи”
Цитирай
#31

9.2.3.0 ще е глобалния
Цитирай
#32

Във mi форума бяха писали, че сега ще излезе 9.2.3 Global, а края на март или първата седмица на април ще дойде и 9.2.4 Global. Писаха, че ще работи и face unlock, но да видим...
Цитирай
#33

(2018-02-25, 19:57:37)suffer написа:  9.2.3.0 ще е глобалния
Changelog има ли з 923?

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Phone: Xiaomi Mi9T 128GB
| Old: Xiaomi Mi6 Ceramic, LG G4, G2, Xperia Sola, HTC Wildfire S, Nokia N96, SE k750i, Samsung X100, Nokia 3610 |
Цитирай
#34

Няма. Още е бета. Може би тази седмица ще го пуснат и за останалите, ако няма бъгове
Цитирай
#35

Има нова актуализация за глобалната версия [Изображение: 4f48d6fa05da23ca9bff9765d1dc24aa.jpg]
Цитирай
#36

(2018-02-25, 23:32:42)suffer написа:  Няма. Още е бета. Може би тази седмица ще го пуснат и за останалите, ако няма бъгове
Вече се обърках Big Grin аз съм с този билд от една седмица... Значи отдавна е излязъл глобал стейбъл.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Phone: Xiaomi Mi9T 128GB
| Old: Xiaomi Mi6 Ceramic, LG G4, G2, Xperia Sola, HTC Wildfire S, Nokia N96, SE k750i, Samsung X100, Nokia 3610 |
Цитирай
#37

Не се обърквай, просто не пускат стейбъла за всички веднага, а има една-две седмици бета тест и на него на избрани потребители..

Важното е че е ОРЕО, като гледам цифрите на колегата @predator_v_bg
Цитирай
#38

То преди седмица бяха пуснали за един ден 9.2.3.0 но сега може би са пуснали за постоянно щото на другите пишеше "вечерна" вместо "стабилна" 
   

Redmi Note 8PRO
Цитирай
#39

Дойде ми и на мен този ъпдейт, чудя се какво да правя, да качвам ли или да изчакам, че гледам хора реват от Орео, или вече са оправени нещата?

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#40

Има неща за доискусяване загрява и лек батери дрейн

Redmi Note 8PRO
Цитирай
#41

Аз направих ъпдейт и за сега нито ми грее нито ми пада батерията главоломно! То и да има нещо хората ще пуснат fix .
Цитирай
#42

(2018-02-26, 14:37:27)suffer написа:  Не се обърквай, просто не пускат стейбъла за всички веднага, а има една-две седмици бета тест и на него на избрани потребители..

Важното е че е ОРЕО, като гледам цифрите на колегата @predator_v_bg
Аз съм бил "избран" Big Grin Oreo си е, да. Скрийншотите горе са от него.
Доволен съм като цяло от ореото, нотификейшъните са малко шит, иначе се държи добре

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Phone: Xiaomi Mi9T 128GB
| Old: Xiaomi Mi6 Ceramic, LG G4, G2, Xperia Sola, HTC Wildfire S, Nokia N96, SE k750i, Samsung X100, Nokia 3610 |
Цитирай
#43

Няма да се възползвам за сега, да не после да се вайкам Wink

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#44

За сега бива ама volume проблем имам с Ореото на Lineage 2 revolution. Смисъл почва както трябва после спира... Предполагам че ще се фиксне скоро.


Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk

LG G4
Цитирай
#45

За всеки случай ще си стои за момента в готовност да бъде ъпдейтнат, но до там. Малко нотификейшъните са шит, малко батерията пада по-бързо, малко това,онова и то стана доста. Ще изчакам да излезе версията с оправени бъгове и тогава ще минавам на Орео...

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#46

От вчера Stable версията я има пусната през OTA за всички, но наистина е боза с тези нотификации Sad 4 икони за едно съобщение в месинджъра(фейсбук). Направих и ресет за всеки случай и като че ли телефона живна малко..
Цитирай
#47

Има го това нещо с нотификациите. Но батерията е много по-добре! За една нощ имам само 1 % надолу! И рам паметта е много оптимизирана.

Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#48

(2018-02-28, 09:50:50)predator_v_bg написа:  Има го това нещо с нотификациите. Но батерията е много по-добре! За една нощ имам само 1 % надолу! И рам паметта е много оптимизирана.

Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk
На батери сейвър ли е докато спиш? При мен се редуват дни на дрейн и на добра батерия през нощта...

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Phone: Xiaomi Mi9T 128GB
| Old: Xiaomi Mi6 Ceramic, LG G4, G2, Xperia Sola, HTC Wildfire S, Nokia N96, SE k750i, Samsung X100, Nokia 3610 |
Цитирай
#49

Не колега, никакви допълнителни ограничения не съм му задавал. Всичко както си е по дефолт.
При теб да не е някое приложение?

Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#50

Някой има ли проблем с "ребут" от нищото? Последните дни редовно като отключа телефона с пръстов отпечатък и се появявя бут скрийна и за 5 пак светва нормално като след ребуут... Интересно, че примерно музиката си свири примерно докато не цъкна фингъра...

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Phone: Xiaomi Mi9T 128GB
| Old: Xiaomi Mi6 Ceramic, LG G4, G2, Xperia Sola, HTC Wildfire S, Nokia N96, SE k750i, Samsung X100, Nokia 3610 |
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)