Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

За смяна на икони
#1

Тела е ,,Xperia Z,, и е руутнат ,някой може ли да ми каже къде се намират файловете за иконите на приложенията.Защото искам да се опитам да ги сменя, без да използвам лаунчер, защото ползвах ,,GO Launcher,, но мисля че много бързо издухва батерията. Та, ако някой знае нещо по въпроса, нека сподели !
Цитирай
Аксесоари
#2

Малко късно...но.

Иконата за всяко приложение се намира в самото apk. Трябва да декомпилираш apk файла, да замениш иконата в него, да го компилираш и инсталираш отново на телефона. При ъпдейт на приложението, ще трябва отново да правиш същата схема.
Не се занимавай. Сложи си Nova Launcher. Ползвам съм го на всичките си телефони и батерията не я пипа.
Цитирай
#3
Thumbs Up 

Благодаря ти приятелю, ще пробвам с лаунчера който си посочил ,само че не ми е ясно как точно ги сменя иконите този лаунчер, и дали ще гълта много батерията! Но още веднъж, благодарско за съвета. Случайно ако знаеш от къде мога да видя упътване за работа с ,,Nova Launcher,, ще съм ти благодарен.
Цитирай
#4

Не ти трябва упътване. Много лесно се работи с него.нищо не ти пречи да го инсталираш и да си поиграеш, ще останеш очарован колко много неща можеш да променяш.
Цитирай
#5

Благодаря ви приятели, заемам се със лаунчера ! Storstark
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)