Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Alcatel Pixi 4 6" 9003X Custom ROM
#1

Имали някакви къстъм ромове за този модел? Понеже с стоковия ми се влачи нещо... а не е толкоз слаб.На идол 2 благодарение на shikata6 откакто сложих рома  resurrection mix 6.0.1 андройд се промени изцяло,че с стоковия 4.4 едвам мърдаше... вече.

От мтел е взиман.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Сигурен ли си,че е 9003х защото аз имам 9003х и е 7 инча.Както и да е ...за 9003х ромове няма,аз съм портнал може би над 50,60 рома стокови и къстъми и положеноето при всички е едно и също получава се kernel panic и таблета се рестартира постоянно.Същото се получава и като преработя рома да не ползва custpack партишъна и всичко да е в системния дял само ,че по рядко се рестартира и губи обхват.Същото е положението и след деодекс,след деодекс въобще не стартира.Деодексвам с 0 грешки и буутлуп.Исках да го деодексна поне за да окрася малко стоковия ром но и така няма надежди....мое мнение,аз никога повече няма да си купя нещо от тази марка Big Grin .Ако искаш поне рут виж Тук но найстина виж с 9003х ли си преди да рутнеш.А ако искаш да рутнеш с Magisk или SuperSu ми пиши на лично.
Цитирай
#3

В инфото пише,че е 9003Х Big Grin и да 7 инча е моя грешка Smile.Ами щом няма ромове,няма какво да направя .А относно марката тоя е 2ри Алкател и не съм доволен от марката,лош софтуер,нямат ъпдейти.А с с8+ си е друго работи екстра и си има и ъпдейте.
Цитирай
#4

Здравейте, да не отварям нова тема ще пиша тук. Картата с памет я ползвам като вътрешна памет, може ли в нея да качвам кешовете на игри?
Цитирай
#5

Ако имаш root на телефона - да.

 
Цитирай
#6

С оригиналния софтуер е.
Цитирай
#7

Софтуер и рут нямат нищо общо.Ако искаш да правиш нещо по тела,вземи почети малко.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)