Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнения за NOKIA 5 Евтин бюджетен телефон
#1

Здравейте! Реших да да си закупя този евтин телефон и искам Вашето мнение на тези които вече притежават.
       Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Баща ми го има.Не съм очарован от него,за съжаление доста често лагва.Като се има на предвит,че баща ми им,4-5 приложения.Фейсбуй,месинджер,вайбър,спортал и зедге.Може и да е дефектна бройка,ще го нося скоро на сервиз.Понеже работата с него става супер бавно.

Изпратено от моят TA-1012 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

@nikiberk89  А Nokia 6 не е ли по-добра, с стотина лева е по-скъпа, но с по-добри показатели...?
Цитирай
#4

(2018-01-13, 15:28:56)person написа:  @nikiberk89  А Nokia 6 не е ли по-добра, с стотина лева е по-скъпа, но с по-добри показатели...?
За нея нямам наблюдения,въпреки,че я хвалят,би трябвало подобре да се справя.Аз имам нокия 8 но там и цената е друга

Изпратено от моят TA-1012 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

Благодаря 'nikiberk89'  ! В Технополис има Nokia 6, ще я взема от там.
Цитирай
#6

Изчакай, новата Нокиа 6, цената ще е горе долу същата но процесора е в пъти по добър и бърз и ще е вариант само с 4 гб рам.
Цитирай
#7

Аз си пойграх с нея в магазина и се държеше доста добре, 319лв на промоция е в момента в Технополис. И аз се чудя дали да не я взема за подарък ,а като е гледам е и с две сим карти.
Цитирай
#8

Здравейте, купих си нокия 5 и намерих следния проблем, при гледане на клип от Ютуб, филм( чието качество отговаря с поддържаното от телефона), слушане на музика , когато звука е намален се чува едно пращене. Буквално като пращене на искри или когато радиото не е настроено на точната честота.Дори ако телефона е в режим да възпроизвежда звук, при пълното му намаляне този шум продължава да се чува. Попитах един познат и каза , че и при него се чува ( той има телефона от 5 месеца и е закупен от друго място). Та въпроса ми към хората ,които имат устройството дали са го зебелязали също.
Цитирай
#9

(2018-02-10, 18:15:09)amairemind написа:  Здравейте, купих си нокия 5 и намерих следния проблем, при гледане на клип от Ютуб, филм( чието качество отговаря с поддържаното от телефона), слушане на музика , когато звука е намален се чува едно пращене. Буквално като пращене на искри или когато радиото не е настроено на точната честота.Дори ако телефона е в режим да възпроизвежда звук, при пълното му намаляне този шум продължава да се чува. Попитах един познат и каза , че и при него се чува ( той има телефона от 5 месеца и е закупен от друго място). Та въпроса ми към хората ,които имат устройството дали са го зебелязали също.
А с музикалния плеър,пръщи ли пак? Ако не си пробвай,виж и ни кажи.П.с баща ми има този телефон,но не съм забелязал това нещо,което ти казваш

Изпратено от моят TA-1012 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

Бражди с абселютно всеки вид плеър.При отворен плеър и намален звук пак се чуват "искрите" ... Четох във форума Nokia , че това бил бъг и се надяват да се оправи с новия аднроид орео.
https://community.phones.nokia.com/suppo...7000011881
Цитирай
#11

Пробвай да смениш слушалките.
Цитирай
#12

Проблема е с говорителите . Със слушалки се чува добре .
Цитирай
#13

(2018-02-11, 13:02:45)amairemind написа:  това бил бъг и се надяват да се оправи с новия аднроид орео.
https://community.phones.nokia.com/suppo...7000011881

(2018-02-13, 01:17:46)Tasho2255 написа:  Пробвай да смениш слушалките.

Би ли обяснил малко по-подробно как смяната на слушалки ще коригира софтуерния/хардуерния бъг?
Цитирай
#14

Други мнения за телефончето? Че майка ми си търси нещо евтино, а Нокиа 5 се вписва в бюджета.
Цитирай
#15

Телефончето за парите си е добре . Зависи за какво ще го ползва . Ако соц мрежи , разговори , снимки е добре . Камерата не е от най хубавите , но това е . Чист андроид и ще има още поне два пъти сер ъпдейт .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#16

Я да питам, какмога даразбера една нокиа 5 с 2, или 3 гб рам е? Едната е ТА-1024 , адругата ?

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
#17

Нокиа 5 има ли сензор диод индикатор когато се зарежда батерията и когато е заредена и какво може да се направи?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)