Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Качество на камерата Huawei Mate 10 Pro
#1

Здравейте,

В момента съм с LG G3 и след сравнения в Youtube гледам че качеството на HD и UHD видеото не е като че ли на ниво (постоянно подстакащ фокус, бледи цветове и като че ли без острота) Обмислям да взема апарата на изплащане от Теленор и много ми харесаха параметрите, но това ще ми е първи Китайски телефон, макар и флагман и не знам дали не остъпва пред другите на сходна цена. Още повече уж е телефон на годината и се нарежда само на 2-ро място за топ камерафон, което е впечатляващо. Дали е по-добър избор от V30?

Моля за мнения които не са пристрастни!


Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

С риск да си навлека гнева на собствениците на апарата, ще изкажа мнение. Взех си апарата, вечерта го сравнявах със Galaxy S8 на жена ми....освен добрата батерия и 6 на 128 памет всичко друго беше ако не по лошо то поне същото. Камерата ме разочарова определено. Пак казвам това е мое мнение. Ползвах го само един ден и съм го пуснал за продажба.
Цитирай
#3

Като казваш на някой който иска да си купи апарата, че нещо те е разочаровало, дай му конкретна причина.
Ето аз като дългогодишен фен на Епъл, тази година ме разочароваха с цената на X и ей ме на Андоид ползвател, колкото и да не ми се иска. Smile

Кое не ти хареса в камерата? Предполагам си я сравнявал със самсуняка.

 
Цитирай
#4

Не знам, но аз съм сравнявал камерите на доста от топ моделите и камерата на мейта за мен беше на 1во място. За бързина и батерия няма да говоря всичко е казано многократно, взимай го няма да съжаляваш S8 с този дизайн ми е отврат ноута е като тухла пред мейта.

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#5

Аз съм го казал, казах и че е мое мнение, на база сравнение, цветове, светлина, удобен захват, не ви ли се е случвало да вземете нещо и да разберете че не е за вас...подчертавам ДЕБЕЛО че не ангажирам никой с мнението си, а и свбодна цена 1400-1500лв...

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#6

(2018-01-15, 09:44:27)vovalinder написа:  С риск да си навлека гнева на собствениците на апарата, ще изкажа мнение. Взех си апарата, вечерта го сравнявах със Galaxy S8 на жена ми....освен добрата батерия и 6 на 128 памет всичко друго беше ако не по лошо то поне същото. Камерата ме разочарова определено. Пак казвам това е мое мнение. Ползвах го само един ден и съм го пуснал за продажба.

Според мен си пропуснал плоският дисплей да го споменеш като предимство при 10 про?
С извитите е доста по неудобно и проблемно.
Не ти се гневя но за 1 ден ползване да даваш кардинално мнение ми си струва несериозно......

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
#7

Всеки има право да изрази мнение, или греша. Не съм казал НЕ не го купувай. Просто изразих МОЕТО мнение. Темата се отклони, спирам да пиша за да няма санкции, в крайна сметка човек си преценява сам за себе си. Лека вечер.

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#8

Да се включа и аз телефона много ми допада, но по скоро не бих си го купил (нямам го)
По мое мнение малко е са прехвалени започвам с P9 в сравнение с LG G4 като снимам на алто се изложи спрямо LG няма и оптична стабилизация за топ модел недопустимо. P10 по същият начин(въпреки че ще си купя такъв но за 569лв)
MATE 9 Също се изложи на алто.
Опита ми е снимам с двата телефона един до друг и сравнявам снимките на зум в 9 от 10 снимки LG G4 имаше по ясни линии. Това е от мен малко измама е с тези оптики Leica

Motorola MILESTONE-htcEVO 3D-htc 516 dual-sony Z ULTRA -Samsung Galaxy Note 8.0(tab) -lenovo A1000-lg G4- Huawei P10-huawei P9 lite-Huawei P30pro- Xiaomi note 9 pro- Xiaomi 11T pro
Цитирай
#9

Не можеш да конкретизираш качеството на Leica или хардуера, като снимаш на "алто" и очакваш постпроцесинга да си свърши работата добре. Снимай в RAW пообработи после и тогава.  Иначе в твоя и в повечето случай, снимайки на автоматичен режим трябва да се сърдим на хардуера и най-вече на софтуера.
Макар, че пак не се знае дали RAW е в напълно "суров" вид.

Между другото като гледам нощните снимки на nanobanano в съседната тема ... амааа хич не са добре Bu   Big Grin

 
Цитирай
#10
Photo 

(2018-01-15, 09:44:27)vovalinder написа:  С риск да си навлека гнева на собствениците на апарата, ще изкажа мнение. Взех си апарата, вечерта го сравнявах със Galaxy S8 на жена ми....освен добрата батерия и 6 на 128 памет всичко друго беше ако не по лошо то поне същото. Камерата ме разочарова определено. Пак казвам това е мое мнение. Ползвах го само един ден и съм го пуснал за продажба.


Ми ТУК хората са на съвсем различно мнение за камерата, а мисля всеки се осланя на техните тестове и мнения като професионални. Smile 

[Изображение: 2cqjvrl.jpg]

Lenovo Vibe X2-EU ; Huawei Mate 10 Pro ; Huawei Mate 20 Pro ; Samsung S23 ULTRA 512
Цитирай
#11

(2018-01-16, 14:22:14)OKTOPOD написа:  Ми ТУК хората са на съвсем различно мнение за камерата, а мисля всеки се осланя на техните тестове и мнения като професионални. Smile 

[Изображение: 2cqjvrl.jpg]

Ами ок, това е мнението на хората, аз обаче също имам право на мнение, и то не се базира на видяни резултати някъде, а на реален допир на два апарата един до друг, защото в тубата ако влезеш и се разровиш, от десет клипа ще има пет различни победителя. Моето мнение не значи че телефона е лош, просто не е моя телефон няколко пъти го споменавам вече. Нека всички си ползваме апаратите със здраве и хубав ден от мен.
Цитирай
#12

(2018-01-13, 15:23:50)Dominator_ написа:  Здравейте,

В момента съм с LG G3 и след сравнения в Youtube гледам че качеството на HD и UHD видеото не е като че ли на ниво (постоянно подстакащ фокус, бледи цветове и като че ли без острота) Обмислям да взема апарата на изплащане от Теленор и много ми харесаха параметрите, но това ще ми е първи Китайски телефон, макар и флагман и не знам дали не остъпва пред другите на сходна цена. Още повече уж е телефон на годината и се нарежда само на 2-ро място за топ камерафон, което е впечатляващо. Дали е по-добър избор от V30?

Моля за мнения които не са пристрастни!


Благодаря!


Какво по дяволите трябва да означава "само на 2-ро място за топ камерафон"? Всеки има своите предимства и недостатъци в конкретните услови и няма как да бъдат класирани толкова прецизно ...
Мейта треудно може да бъде победен в една надпревара по снимане при много слаба светлина от статив ...
Пиксела например трудно би го надвил някой в бързите фокосирания и кадрите които прави на движещи се обекти ...
v30 пък е толкова богат от към глезотии за заснемане на видео, че е направо за отделна категория ...

Това правили единия първи другия втори? Не просто всеки има своите силни и слаби страни ...
Харесваш един от сърце и той е ... Ако вземеш да мислиш кой бил първи или втори според някой си там дето ги сравнявал на "алто" ще сбъркаш ...


(2018-01-16, 10:52:01)evrika321 написа:  Да се включа и аз телефона много ми допада, но по скоро не бих си го купил (нямам го)
По мое мнение малко е са прехвалени започвам с P9 в сравнение с LG G4 като снимам на алто се изложи спрямо LG няма и оптична стабилизация за топ модел недопустимо. P10 по същият начин(въпреки че ще си купя такъв но за 569лв)
MATE 9 Също се изложи на алто.
Опита ми е снимам с двата телефона един до друг и сравнявам снимките на зум в 9 от 10 снимки LG G4 имаше по ясни линии. Това е от мен малко измама е с тези оптики Leica

Какво го направи това "алто" на това Г4? Точно посредственото "алто" проваля тази камера ...


(2018-01-16, 14:22:14)OKTOPOD написа:  Ми ТУК хората са на съвсем различно мнение за камерата, а мисля всеки се осланя на техните тестове и мнения като професионални. Smile 

[Изображение: 2cqjvrl.jpg]

На тези не им вярвам някак в образуването на крайната оценка и класирането ... нелепо е някак ...

(2018-01-16, 14:29:24)vovalinder написа:  Ами ок, това е мнението на хората, аз обаче също имам право на мнение, и то не се базира на видяни резултати някъде, а на реален допир на два апарата един до друг, защото в тубата ако влезеш и се разровиш, от десет клипа ще има пет различни победителя. Моето мнение не значи че телефона е лош, просто не е моя телефон няколко пъти го споменавам вече. Нека всички си ползваме апаратите със здраве и хубав ден от мен.

Хубаво де разбрахме те, че не е твоя телефон ... Като ги сравнява обаче с С8 на жена ти пробва ли снимки на тъмно? ... или пък снимки на млечния път да направиш ей така за тест и кеф? Макро как прави? Панорама? 360 снимки? Или 30 сек експозиция е наравно или по зле от 10 сек такава? Изобщо ръчен режим докосна ли за толкова кратко време? Или ти само от ползване за 1 ден ... нощ е нямало? Обективно ти е мнението нали? Обаче го имаш и е твое ...
Жив и здрав и успех с продажбата ако не е продаден вече.
Цитирай
#13

Аз съм на тема закупуване на статив и тогава ще пробвам камерата с нещо за публикуване
в темата за снимки. Повечето мнения са за отлична камера и смея да им вярвам.
Все пак съм лаик по въпроса.
Навремето си купих смяна 8 но и така не вдянах нищичко от тая фотография........Smile

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
#14

Статив 27 лв от технополис 1,25 височина, може и по-висок. Взимаш си също примерно от джъмбо малко стативче за 4 лв и му взимаш само държача за телефона и го навиваш на големия статив.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#15

(2018-01-15, 18:36:08)Gosho223 написа:  Не знам, но аз съм сравнявал камерите на доста от топ моделите и камерата на мейта за мен беше на 1во място. За бързина и батерия няма да говоря всичко е казано многократно, взимай го няма да съжаляваш S8 с този дизайн ми е отврат ноута е като тухла пред мейта.

Здравейте,

Благодаря Ви за мнението, както и за това на всички останали! За рожденния ден си го поръчах и след преноса на номера днес го взех от Теленор. Преди това се бях засилил да взема SS8 Plus, понеже на S8 дизайна е мега зле, откъм ширина на екрана - трагедия, а и  предвид че 2 години и половина съм използвал LG G3 екрана на S8 е по-малък и затова бях се насочил към S8 Plus и бях на косъм да го взема, добре че не го взех. Отвориха го пред мен от запечатана кутия S8 Plus версията и в последния момент попитах дали имат наличен Mate 10 Pro и слава Богу - точно една запечатана бройка.

Впечатленията от първите няколко часа - уникален! Дано ме радва и занапред. Не съжалявам за избора си!

Поздрави!
Цитирай
#16

(2018-01-16, 21:49:16)bodonance написа:  Какво по дяволите трябва да означава "само на 2-ро място за топ камерафон"? Всеки има своите предимства и недостатъци в конкретните услови и няма как да бъдат класирани толкова прецизно ...
Здравей,
Нямах предвид "само" в лошия смисъл а точно обратното. Исках да кажа че по оцека на независими тестове телефона се е представил отлично , а и аз не заради това го купих вече.
Просто ми направи впечатление видеотата в Youtube и реших да попитам тук.,  затова и използвах думичката "само". Но вече го взех и мога да кажа, че телефона е уникален и много му се радвам.
Нека всеки ползва това, което му харесва.
Със здраве да си ползваме телефоните.

Поздрави!
Цитирай
#17

(2018-01-16, 21:49:16)bodonance написа:  Какво по дяволите трябва да означава "само на 2-ро място за топ камерафон"? Всеки има своите предимства и недостатъци в конкретните услови и няма как да бъдат класирани толкова прецизно ...
Мейта треудно може да бъде победен в една надпревара по снимане при много слаба светлина от статив ...
Пиксела например трудно би го надвил някой в бързите фокосирания и кадрите които прави на движещи се обекти ...
v30 пък е толкова богат от към глезотии за заснемане на видео, че е направо за отделна категория ...

Това правили единия първи другия втори? Не просто всеки има своите силни и слаби страни ...
Харесваш един от сърце и той е ... Ако вземеш да мислиш кой бил първи или втори според някой си там дето ги сравнявал на "алто" ще сбъркаш ...



Какво го направи това "алто" на това Г4? Точно посредственото "алто" проваля тази камера ...



На тези не им вярвам някак в образуването на крайната оценка и класирането ... нелепо е някак ...


Хубаво де разбрахме те, че не е твоя телефон ... Като ги сравнява обаче с С8 на жена ти пробва ли снимки на тъмно? ... или пък снимки на млечния път да направиш ей така за тест и кеф? Макро как прави? Панорама? 360 снимки? Или 30 сек експозиция е наравно или по зле от 10 сек такава? Изобщо ръчен режим докосна ли за толкова кратко време? Или ти само от ползване за 1 ден ... нощ е нямало? Обективно ти е мнението нали? Обаче го имаш и е твое ...
Жив и здрав и успех с продажбата ако не е продаден вече.

Споменал съм някъде че е обективно моето мнение ли? Налагам го на някого на 100% ли? Само в Български форум като изразиш мнение за нещо, и веднага 10 човека започват да ти обясняват колко си тъп. Спирам да пиша по темата.
Цитирай
#18

@vovalinder прочети ми пак мнението ... Къде видя обяснения колко си тъп? ОК имаш си мнение по въпроса и тъй като твоя милост е субект, мнението ти винаги ще е субективно ... това е от ясно по ясно, но предвид трибуната която използваш за да изразиш това мнение трябва да си малко или много обективен (до колкото можеш) ... Налагането ... да никого на сила нищо, НО съобразяваш ли се кой го чете и дали и колко ще се подведе? Щом ми ги разправяш и ги делиш на Български и чужди форуми, кажи ми колко пъти си прочел в чужд форум някой да се изкаже "неподготвен" просто ей така защото имал мнение ... Колко мнения от типа "батко ми каза, че този салам е много вкусен ... той е ГЛЕДАЛ как го ядат" си прочел? И пак да се върнем на темата за камерите ... Умишлено ти зададох едни въпроси отговорите на които да те насочат към силните страни на камерата на мейт ...И да тя си има силни страни и някак само в Български форум се вижда мнение от човек направил 5 снимки на "алто" да заключи, че камерата е на едно или по зле от друга камера ... особено предвид факта, че една е по добра в едно другата в друго ...
Ако още не си разбрал какво пиша, то е, че не може ей така с лека ръка да класираме по-по-най ... Ама това се случва защото в Българските форуми всеки е по остър от другия и на него всичко му е ясно ...
Цитирай
#19

(2018-01-17, 09:56:11)bodonance написа:  @vovalinder прочети ми пак мнението ... Къде видя обяснения колко си тъп? ОК имаш си мнение по въпроса и тъй като твоя милост е субект, мнението ти винаги ще е субективно ... това е от ясно по ясно, но предвид трибуната която използваш за да изразиш това мнение трябва да си малко или много обективен (до колкото можеш) ... Налагането ... да никого на сила нищо, НО съобразяваш ли се кой го чете и дали и колко ще се подведе? Щом ми ги разправяш и ги делиш на Български и чужди форуми, кажи ми колко пъти си прочел в чужд форум някой да се изкаже "неподготвен" просто ей така защото имал мнение ... Колко мнения от типа "батко ми каза, че този салам е много вкусен ... той е ГЛЕДАЛ как го ядат" си прочел? И пак да се върнем на темата за камерите ... Умишлено ти зададох едни въпроси отговорите на които да те насочат към силните страни на камерата на мейт ...И да тя си има силни страни и някак само в Български форум се вижда мнение от човек направил 5 снимки на "алто" да заключи, че камерата е на едно или по зле от друга камера ... особено предвид факта, че една е по добра в едно другата в друго ...
Ако още не си разбрал какво пиша, то е, че не може ей така с лека ръка да класираме по-по-най ... Ама това се случва защото в Българските форуми всеки е по остър от другия и на него всичко му е ясно ...
Който иска да взима мнението ми, който не иска да не се съобразява с него. Мога ли да попитам с какъв апарат си?
Цитирай
#20

(2018-01-17, 10:18:00)vovalinder написа:  Който иска да взима мнението ми, който не иска да не се съобразява с него. Мога ли да попитам с какъв апарат си?

Offtopic Еха ... ама точно като Българските форуми ... Аз да си кажа, че на "Иван" сестраму е к**ва, а който иска да ходи да проверява дали изобщо "Иван" има сестра  Big Grin

Колкото до въпроса ти ... да може да ме попиташ с какъв апарат съм.
Цитирай
#21

(2018-01-17, 11:00:21)bodonance написа:  Offtopic Еха ... ама точно като Българските форуми ... Аз да си кажа, че на "Иван" сестраму е к**ва, а който иска да ходи да проверява дали изобщо "Иван" има сестра  Big Grin

Колкото до въпроса ти ... да може да ме попиташ с какъв апарат съм.

Шегаджия, айде лек ден, заяждай се с някой друг.
Цитирай
#22

В крайна сметка какви снимки очаквате да правят телефоните от най-висок клас, каквито тук обсъждате? За мен правят всичките перфектни снимки на любителско ниво. Ако човек разбира от фотография и настройки може да поистиска още не малко от камерите на тези устройства. Сега не е сериозно да очаквате профи снимки при утежнени условия. За действително качествени снимки си трябва профи техника с всичките му филтри по обективите и т.н. Няма как да си докажете един на др. коя камера е по-добра защото и с най-лошата камера от тези телефони, които обсъждате в тази тема ако попадне в правилните ръце ще извади най-добрата снимка Smile.
Цитирай
#23

(2018-01-17, 16:56:37)ivanov_km написа:  ...Няма как да си докажете един на др. коя камера е по-добра защото и с най-лошата камера от тези телефони, които обсъждате в тази тема ако попадне в правилните ръце ще извади най-добрата снимка Smile.

Ако прочетеш по задълбочено мненията ми казвам именно, че не може ей така с лека ръка да се каже тази е по добра от другата ... Съответно на никого не искам да доказвам коя камера е по-добра защото аз самия не мога да кажа 100% тази е по добрата, тъй като едната има едни предмства съответно другата други ... Сещаш се, че от този клас телефони камерите са толкова напред, че е трудно обективно да ги оцениш след множество снимки, тестове и съпоставки ... въпроса беше, че с 1 ден и 5 снимки на "алто" да се вадят заключения ...
Цитирай
#24

Така е спор няма Smile.
Цитирай
#25

(2018-01-15, 09:44:27)vovalinder написа:  С риск да си навлека гнева на собствениците на апарата, ще изкажа мнение. Взех си апарата, вечерта го сравнявах със Galaxy S8 на жена ми....освен добрата батерия и 6 на 128 памет всичко друго беше ако не по лошо то поне същото. Камерата ме разочарова определено. Пак казвам това е мое мнение. Ползвах го само един ден и съм го пуснал за продажба.

(2018-01-16, 14:22:14)OKTOPOD написа:  Ми ТУК хората са на съвсем различно мнение за камерата, а мисля всеки се осланя на техните тестове и мнения като професионални. Smile

Гледам, "изядохте" го vovalinder за мнението, което е дал. И давате някакви тестове със съмнителен резултат. Ето ги и моите 5 с'тинки по въпроса за камерата на Mate 10 Pro и изобщо за телефона като цяло.

От близо месец имам нужда от нов смартфон. Започнах да чета в нета и да гледам клипове в тубата. Не робувам на марки, затова търсенето ми не е предопределено от някой производител. За Mate 10 Pro почти навсякъде се пише и говори като за мъртвец - или само добро, или нищо. Малко са клиповете и текстовете с критика. Навсякъде го хвалят, бил бърз, бил с брутално добра камера, отстъпваща само на Pixel 2, бил с най-яката батерия, бил най-най. След всичко изчетено и изгледано се обадих на консултанта си от мобилния оператор, отговарящ за фирмата. Предвид всички хвалебствия, които изчетох и видях за 10 Pro, направо му казах - искам го. Ама синия вариант. Отговор - нямаме, изчерпан е както синия, така и черния. Викам си, явно телефона е много як, щом има такова търсене и е изчерпан. Подготвих се да чакам доставка. Ама не ме свърта на едно място. Искам го, трябва ми. Теглих една майна на оператора, прежалих и добрата цена, която ми даде. Синия в момента го няма почти никъде, да не кажа никъде, но намерих черния, наличен в една от големите вериги за техника. Отивам, за да си го купя. Макар и на по-висока цена, спрямо предложената ми от оператора (400 кинта разлика). Така или иначе ще го взимам от магазин, реших поне да го разцъкам. По-ниската резолюция на екрана, което е основния минус, който навсякъде се споменава за 10 Pro, не ми пречи. Екрана си е супер готин (на слънце не знам как е). Навигацията из менютата е наистина бърза, телефона буквално лети. И аз се кефя. Преди да кажа на продавача да го изписва, реших да се заиграя с прословутата камера. Магазина е добре осветен. Е, не е като да се снима навън, но не е тъмно. Направих няколко пробни снимки в авто режим. При последващия преглед, като ги зуумна - нищо особено - снимки като от висок клас мобилен телефон. Не са перфектни като от dslr, но за телефон са ОК. Рекох си, явно в нета, всички, които хвалят камерта на 10 Pro снимат в ръчен режим, после може би дообработват. Ще се науча и аз. А и не ми е толкова зор - ще снимам чат-пат с телефона, а за по-сериозни неща си имам dslr. Но понеже имам двама малки юнака вкъщи, обичам да им правя клипове, а видеокамера нямам. И реших да пробвам какво видео прави Mate 10 Pro с тази толкова хвалена камера, оптика и чип. Добре че пробвах - трагедия! Оптичната стабилизация е много зле. А когато движа телефона наляво и надясно по време на клипа, колкото и бавно и внимателно да го правя, има яко замазване - огромните по размер текстове на рекламните винили по време на движение трудно се четяха. Подчертавам, че движих телефона много бавно. Ядосах се. На себе си за изгубеното време и разочарованието, че няма да си взема нещо толкова желано. Ядосах се на всички положителни коментари за снимките, а информация за гадното видео - йок. Ядосах се и на и на цитираните тук и "вездесъщи" dxomark. И докато бях в магазина с това утрепано настроение посегнах и хванах един galaxy s8. Подсъзнателно очаквах да е супер зле от към камера, защото Mate 10 Pro според класациите навсякъде го бие и най-вече защото вече се води стар модел. Не съм професионалист, но смея да твърдя, че имам добро око за фотография. Ами не открих разлика в снимка, направена с s8 и 10 Pro в авто режима. Дори в някои дребни детайли s8 се справи една идея по-добре. А за видеото - s8 директно отнесе Mate 10 Pro. Оптичната стабилизация е много по-добра, размазването на текст по време на движение е далеч по-малко.

Знам, че след месец ще е представянето на s9. Реших да го изчакам и ако новия модел не изкара нещо по-значимо и съществено от s8, ще си взема s8. Таман ще му падне цената с още около 100 лв. Това явно към момента е най-добрия андроид телефон.

И да се върна обратно на видеото. Освен с s8, сравнявам качеството на картината и с iphone 6, с който съм в момента - и той се справя по-добре от Mate 10 Pro. Картината не трепва, движението на кадъра е гладко.

А за тестовете на dxomark... Хората сигурно са добри специалисти, не бих оспорил това. Но преди малко се загледах в коментарите под ревютата на топ моделите смартфони. Явно не съм единствения, който вижда, че някои от посочените резултати не са коректни. Примерно даден телефон е по-добър в нещо, спрямо друг, а получава конкретно за тази част от теста по-малко точки от по-лошо представилия се - нещо, което всеки може сам да прочете там. Вижте какво пишат хората под теста за Mate 10 Pro...

Та така. Както написах най-горе, не робувам на марки и производители. Но останах много неприятно разочарован от Mate 10 Pro. Имах огромното желание да си го купя, но... Това видео... За снимките - може и да е най-добрия след Pixel 2 и аз да се убедя, че е така след като поснимам и се науча да го правя с него. Но телефон за 1500 лв. да снима клипове така... Не ангажирам никого с мнението си. Обосновал съм се достатъчно добре. В никакъв случай не казвам, че телефона е лош, напротив. Но цената му, както и толкова многото положителни коментари за него са неоснователни. Поне за мен.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)