Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Качество на камерата Huawei Mate 10 Pro
#26

Аз видео в интерес на истината не снимам, нито съм снимал с iPhone 6-тицата - телефона който най-дълго се задържа в мен. Нито пък сега с тоя х@явей.
Но пък след това дълго писание, си викам - какво пък ще щракна едно видео. В момента съм на работа, затворено, 2 тела със светодиодни пури на тавана и леко отворени щори. Със сигурност по-слабо осветено от колкото офис на оператор.
Прекрасно видео, нито замазване нито прескачане и то при бързо движение. Чудна работа ... Smile

 
Цитирай
Аксесоари
#27

Не ми се пишеше, но стана дълго, защото някой по-горе сяде човека, че не се бил обосновал. Е, аз може и да съм прекалил Smile

Това, на което при теста не обърнах внимание, е дали има опция за включване и изключване на стабилизацията по време на видео. Ако има и тя е била изключена, възможно е трепванията да са били от това. Пак казвам, нямам пристрастия, искам хубва телефон. А Mate 10 Pro ме грабна заради дизайн, коментари и спецификация.

Ето едно видео, на което се вижда "подскачането" на картината.


Но пък в това всичко е супер:

Цитирай
#28

Не ми се качва в тубата клип от стаята ми в службата, но се получи много “мазен” и приятен за гледане.
Стабилизацията може да се спира и пуска само от 1080р 30 кадъра надолу. При 1080р 60 кадъра и 4К няма стабилизация на видеото.

Аз снимах с 60 кадъра.
Утре ще пробвам със стабилизация на дневна светлина.

 
Цитирай
#29

Дори е неодоценено видеото. Стабилизацията е слаба, но не всеки път като снимаш ходиш, но пък нощното видео е най-доброто, може да го сравниш със всички телефони,дори пиксела и V30. А кой не иска на тъмно да има колкото може по-добро качество на клипчето. За снимките, наистина при дневните е като другите телефони, но нощните отново имат малко превез. Дори и Note 8 в началото не е снимал, както сега, така че се очаква с нови ъпдейти да се подобри, а и още дори не е пуснат за продажба в сащ.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#30

Ето Тук едно видео за сравнения между камерите на: Pixel 2 vs iPhone X, Mate 10 Pro & Xperia XZ1 

Lenovo Vibe X2-EU ; Huawei Mate 10 Pro ; Huawei Mate 20 Pro ; Samsung S23 ULTRA 512
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)