Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Потенциален вирус -> hard reset?
#1

Здравейте колеги,

Вчера си търсих кракнато апк за пълната версия на Nova launcher, обаче по невнимание инсталирах някакво приложение без име и икона, което на рандъм ми отваря някакви страници, пренасочващи ме към Binatex в Google Play. Махнах го тоя вреден ап, но страниците продължават да си се отварят от време на време. Пробвах вградената антивирусна както и AVG, но и двете не намериха нищо. Въпроса ми е, хард ресет ли е единствената ми опция за да се отърва от тоя вирус?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей! Ти самичък си отговорил на питането: reset до фабрични настройки, ще го направиш като нов...
Цитирай
#3

И със ресет не е сигурно че ще го махнеш.Има такива гадинки от тези които влизат и в системата и се маскират като системни приложения.Виж дали не се е инсталирало и друго приложение без иконка и да е станало администратор на устройството.Ако е така махни отметката и го намери през настройките и го дейнсталирай,ако все пак не е влязло като системно.Също имай предвид ,че може и няколко да са влезли вече.Но като най-лесен вариант за сега е ресет.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)