Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

LG G7 ще бъде представен месец след MWC 2018[/b]

[Изображение: 3b98bb6c5713c8b85f382820a77065f4_L.jpg][/b]
Последните години LG използва голямата сцена на Световния мобилен конгрес в Барселона, за да представя флагманите от серията си G, но не и през 2018-а. Според източници от Корея, цитирани от The Investor, компанията планира да забави с месец анонса на най-важния си модел за годината. 

LG G7 ще бъде показан през март, а до края на април ще се появи на пазара, твърдят източниците. 

Това ще бъде първият топмодел на LG, който ще излезе под ръководството на новия шеф на мобилната дивизия, встъпил в длъжност през декември 2017 г.


Колкото до самия G7 - очакванията са по-скоро логични - да използва новия чипсет Snapdragon 845, да има двойна камера и безрамков OLED дисплей, какъвто предложи V30.

LG G7 може да се появи под друго име

[Изображение: 6a47ad101b8986e1ae29fb41af2c0eb1_L.jpg]
Очаква се LG да представи следващия си флагман на Световния мобилен конгрес в края на февруари в Барселона, като до момента наричахме устройството условно G7. Оказва се, че корейците може да сменят стратегията с имената на смартфоните си и апаратът всъщност да се появи под друг подбранд. 

Информацията споделя сайтът Digital Daily, цитирайки официален представител на компанията. Той признава, че се готви преименуване на серията G, като сред опциите са двуцифрена номерация или изцяло ново име. 

LG 10?

От LG потвърждават плановете си и пред корейския The Investor, посочвайки, че ребрандирането на флагман моделите не е нещо ново и Samsung и Apple вече са го правили. 

Не е взето решение как в крайна сметка ще се нарича наследникът на LG G6, но много скоро ще разберем.

nixanbal.com
Цитирай
Аксесоари
#2

Има логика да сменят името. G-серията вече се слави с bootloop, жълти екрани и всякакви такива проблемчета. Нужно е да внесат малко шум с нещо ново, да се надяваме, че няма да разочароват Smile

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай
#3

В нашето семейство G-серията има добра слава спечелена от G2.
80% от техниката в къщи е на LG и съм адски доволен от марката.
На снимките изглеждат добре новите смартфони и съм убеден, че
както да го кръстят новия модел ще един чудесен апарат.

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
#4

Жалко, че ще забавят телефона с 1 месец, но дано си струва.
Цитирай
#5

Предполагам, че ще го забавят, за да може този път да е с най новия процесор... Иначе след 6 пъти в сервиз с Г4 аз не бих заложил повече на тая марка. Дано поне сега сложат по-голям сензор и не се опитват да мамят народа с разни чалъми, че малките сензори били муци.
Цитирай
#6

Не е само заради процесора. Ръководството на LG е заповядал на екипа, който работи по проекта G7 (или там както ще се казва) да спре работата и да преразгледа целия проект от самото начало. Ще има промени в последния момент май.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#7

G2, g3 бяха много добри. Един приятел скоро имаше g2. Много доволен.
Цитирай
#8

И не на последно място да внимават с OLED панела,че стават бели.Както каза @eksoldier,да вземат да сложат малко по-големи сензори на тия камери и да не се излагат.Така както са го правили преди,нека и сега го направят.Аз лично нямам търпение да видя какво ще сътворят,всичко до момента изглежда интересно,а LG могат да правят чудесни телефони стига да искат.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#9

(2018-01-16, 23:58:45)eksoldier написа:  Предполагам, че ще го забавят, за да може този път да е с най новия процесор... Иначе след 6 пъти в сервиз с Г4 аз не бих заложил повече на тая марка. Дано поне сега сложат по-голям сензор и не се опитват да мамят народа с разни чалъми, че малките сензори били муци.

И аз имам 3 пъти сервиз с V10 и също си мислих, че не бих заложил на тая марка. И аз като теб скочих на Huawei, но не издържах дълго. И Mate 9 е телефона, който най-малко ползвах и единствения, който продадох. Всъщност сервизите са 3 заради лъжливите работници в тях, които сменят дъно вместо дисплей Bu Чак на третия сервиз смениха дисплея и до днес не е мръднал.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#10

За 1 месец нищо не могат да сътворят .. просто искат да изтеглят премиерата малко по-напред с цел да ползват новите процесори 845. Ще е добре и да спрат това деление спрямо различните пазари откъм функции и продажби. V30 супер телефон, това-онова пък не съм го видял нито в един магазин. Така само се губят фенове и позиции в бранша и резултатите им го показват.
Наистина могат да направят страхотен телефон сплав между G6 и V30 с което ще дръпнат доста клиенти, но не мисля че ще го направят .. дано да греша де Smile
Цитирай
#11

(2018-01-17, 09:24:49)vargala81 написа:  И аз имам 3 пъти сервиз с V10 и също си мислих, че не бих заложил на тая марка. И аз като теб скочих на Huawei, но не издържах дълго. И Mate 9 е телефона, който най-малко ползвах и единствения, който продадох. Всъщност сервизите са 3 заради лъжливите работници в тях, които сменят дъно вместо дисплей Bu Чак на третия сервиз смениха дисплея и до днес не е мръднал.
Е в крайна сметка вече имам чисто нов Г4... Оставих си го за резервен. Цената му се срина, а дадох 1000 лв. за него. Харесва ми и дизайн и камера. Осеща се обаче, че е по бавен от П9+... ЛГ ме отказаха и най вече заради политиката им. Телефоните стигат в България с голяяяяямо закъснение, V30 пък е някъв мираж тук. Да не говорим за downgrade-a на камерите. За мен, лично е така с малкия основен сензор който натикаха в последните два флагмана.
Иначе за сега съм предоволен от П9+. Стар флагман на страхотна цена. Не лоша камера и двойно повече sot спрямо Г4... До октомври като преподписвам ще избера нещо друго. Г6 даже не влезе в магазините на Виваком, за какво говорим... Европейския пазар го нямат за нищо вече, а аз няма зорлем да им търся телефоните. Ако искат да продава трябва да имат достатъчно разпространение. Но след фаловете с г3, г4, г5, в10, отчасти в20... Не знам с какъв кеф някой ще тръгне да купува ЛГ телефон. При мен лично изчезна, а помня с какъв мерак си взех Г4, точно за това и реших да си го запазя.

Huawei P9 Plus
Цитирай
#12

За да си представите само колко е масова марката LG :
Отивам съвсем наскоро в един от най-големите и презаредени с телефони и аксесоари към тях магазини в Ст. Загора и питам следното:
-Имате ли LG V30?

Отговорът, цитирам дума по дума:
-Не. Такива LG-та , Мелджи-та нямаме. Не вървят изобщо. Имаме новите Samsung S и Note 8, има и "Хикса" на IPhpone и "Осмицата".

Дори и LG да изкарат перфектния телефон с най-перфектната и добра камера, той просто няма да се търси.
Няма да е масов. 90% от хората даже няма да са чували за него!
Например LG V30-кой ти го знае това нещо, освен нас тука във форума и още 50 човека по света  Big Grin
Цитирай
#13

Пълни глупости, как да имат като политиката на самата компания е те да не се продават официално на нашия пазар. Бъди сигурен, че ако пуснат телефон който да удари всички фенове на мобилните технологии рейтинга и продажбите им доста ще скочат. Просто всяка година се дънят с нещо - я скопен процесор, я камера, я вие ще имате радио а вие не и т.н. Това не е сериозна политика за фирма, която иска да се бори в челото на класацията където са Samsung и Apple.
Ясен пример са Huawei и Xiaomi последните 2-3 години, с хубава стратегия + добри продукти изкочиха доста напред в класацията.
Цитирай
#14

Нормално да не ги предлагат, достатъчно е хората които се оплакаха в темата,че 4 пъти са давали телефоните на сервизи. Това е достатъчно за един търговец да спре да предлага даден продукт или цялата гама на LG в случая, когато няма търсене и има много дефектни/проблемни бройки просто няма смисъл.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#15

Освен това нямат среден и нисък клас. Това е важно за популяризирането на марката. Такива модели липсват при тях последните години.
Мтел предлагат Г6, К4/8/10. Теленор К8/10, а Виваком само Г5... Техномаркет още се опитва да пробута старите им модели, а Технополис няма нито един телефон на компанията. Смятайте. При всички V30 остава мираж. Е...
Цитирай
#16

Те и SONY и HTC, не се продават много, много, но пък поне нямат толкова дефекти, както LG, и на тях ще е по-лесно да изплуват според мене.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#17

Е колко пък дефекти има при LG ?
И все едно е масов проблем при всички модели на марката?
Тук, от форума разбрах за някакъв дефект с бутлоудъра и то при сравнително стар телефон -Г4
А нещо от по- новите модели , такива оплаквания има ли? ... G5, G6 , V20, V30?
Моя е чук, поне за сега ... бърз и "мазен" като Айфон.

LG V30+ - H930G- 128Gb- Cloud Silver
Цитирай
#18

Да, още като се каже дефект и се казват все стари модели.
Цитирай
#19

(2018-01-17, 14:43:56)eksoldier написа:  Освен това нямат среден и нисък клас. Това е важно за популяризирането на марката. Такива модели липсват при тях.

Не се бях замислил за това нещо.
Наистина си много прав. Тази стратегия е много рискова. И предполага да си винаги ПЕРФЕКТЕН, защото те гледат под лупа.
Нямаш нисък и среден клас телефони, дето ше се продават като луди и може да замажат грешките на другите ти модели.

Като цяло G4, макар съвсем нелош телефон с прекрасна камера беше много проблемен и беше голям удар върху марката, V10 също имаше проблеми, G5 беше странен и донякъде нелеп модел, също провал. Дотук 3 провала и то един след друг!
V20 замаза положението, но беше мегарядък и неизвестен. От G6 нататък обаче мисля,че нещата се получават.
Ето и сега V30-прекрасен флагман!
Цитирай
#20

V30 къде го има в България, от кога е представен...
Цитирай
#21

На няколко места го има. Цена-около 1500 лв с 2 години гаранция.
Но ще изчакам да падне към 800 макс 850 и веднага го взимам Smile
Такива пари за някакъв умрял телефон аз не давам!
Да не говорим за 2500 лв за iPhone X, който видях във въпросния магазин или 2000 за Samsung.
След 1-2 години колко ще струват-по 5 бона парчето?
Това е пълна лудост!

Всъщност сега видях частна обява,че някакъв пич го продава чистак нов с 2 год. гаранция за 1249 лв.
А беше 1600.
Ето за това говорим-цената явно ще пада здраво и към май-юни ще е около 850. Поне така се надявам де Smile
Цитирай
#22

(2018-01-17, 21:29:50)greensmoke7777 написа:  G5 беше странен и донякъде нелеп модел, също провал. Дотук 3 провала и то един след друг!
V20 замаза положението, но беше мегарядък и неизвестен. От G6 нататък обаче мисля,че нещата се получават.
Ето и сега V30-прекрасен флагман!
G5 съвсем не беше лош телефон, напротив, на живо е красив отпред и само изпъкването със заобляне на задната камера го грози отзад.
Сигурен съм, че ако идеята за сваляща се долна брадичка беше единствено за сменяема батерия, а не за разни модули, телефона щеше да се продава по-добре. Ако ги нямаше и тия дефектни партиди с не равномерната фуга на долната брадичка и стъклото на екрана, която лично аз съм виждал само тук на снимки и клипове. При V20 идеята за метален телефон и сменяема батерия е много по-успешна и много ме е яд, че ня я развиха и продължиха с V30 Bu . И докато бяха единствените останали със сменяеми батерии и имаха някакви фенове или просто хора, които търсят това, то изгубиха и тях. 1-2 месеца след V20, пуснаха и водоустойчива мини версия с 5.2 екран, наречена LG V34 https://www.notebookcheck.net/LG-V34.181645.0.html
но само за японския пазар. А хората в същото време търсят компактни телефони с флагмански характеристики. Сега същия този V34 се продава от август 2017 в европа под името LG Q8. Забележете, почти година по-късно и онлайн магазините му търсят 1200 лв. при положение, че в момента V20 е към 729 лв. А политиката им да не пускат V серията на европейския пазар, аз лично си я обеснявам единствено с липса на капацитет за производство, друго обеснение нямам.
Бързат винаги да покажат нещо ново и да са първи, правят експерименти и това винаги им е играло лоша шега. Бързаха да "покажат" първия  четириядрен процесор преди Самсунг и сложиха оная тегра 3, която грееше като котлон и въпреки това пак го пуснаха в продажба след Самсунг.  Бързо разбраха, че не е на нивото на Exynos 4412 в S3 и 2 месеца след това показаха LG Optimus G със Snapdragon S4 Pro. Невероятен телефон, превъзхождащ във почти всяко едно отношение SGS 3, но минаха още 3 месеца докато го пуснат в продажба. Месец по-рано обаче Samsung пуснаха Note 2, а по онова време хората искаха сменяема батерия и Micro SD слот, нещо което липсваше при Optimus G. А и писалката. Показаха и първия телефон с 3D екран (това много по-рано, но им обърках местата), после и наследник без почти никакви подобрения и се отказаха от него. Същото и с LG Flex/Flex 2. Optimus Pro/Pro 2 и там се отказаха и на негово място LG V10 с втори екран. После V20 и пак решиха да изоставят феновете и да махнат втория екран. Преди поне винаги се отличаваха с нещо от останалите, а сега няма с какво. 99% са стъклени с метални рамки, без сменяема батерия, 18:9 екран.

Пс. Абсолютно същата грешка и с G6. Бързаха да покажат първи новото съотношение на екрана от 18:9 и почти безрамков телефон и само за да са преди Самсунг го оборудваха със по-стария чип SD 821. И отгоре на това го пуснаха в продажба заедно със S8, че ако не и по-късно. Ако бяха изчакали като Sony и Xiaomi за SD 835, щеше да се продава много по-добре.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#23

Даже LG G6 вече изчезна от предложенията на Теленор..така че за какво си говорим просто..Но пък оспамихме темата за G7 или както там ще се казва.. Big Grin

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#24

LG: Нови смартфони само когато е необходимо

[Изображение: 5e_38j8kw.jpg]
LG загърбва редовните смартфон премиери и ще изкарва на пазара нови модели само, ако наистина има нужда от тях.
C тoвa южнoĸopeйcĸaтa ĸoмпaния ce oтĸaзвa oт пoлзвaнaтa oт гoдини cтpaтeгия зa cмeтĸa нa нoв, пo-гъвĸaв пoдxoд, предава Kaldata.

„Щe aнoнcиpaмe нoвитe cи cмapтфoни ĸoгaтo e нeoбxoдимo. Hямa дa ги пycĸaмe caмo зaщoтo ĸoнĸypeнтитe ни ca изĸapaли нeщo“, ĸaзвa вицeпpeзидeнтът нa ĸoмпaниятa Чo Cyн-джин.

Toй нaпpaви изĸaзвaнeтo cи пo вpeмe нa пpecĸoнфepeнциятa нa LG нa СЕЅ 2018 в oтгoвop нa въпpoc ĸoгa щe видим нoвия флaгмaн LG G7. Cyн-джин yтoчни oщe, чe ĸoмпaниятa плaниpa дa зaпaзи пo-дългo cъщecтвyвaщитe cи мoдeли ĸaтo aнoнcиpa нoви тexни вapиaнти.

„Уcтaнoвиxмe, чe e вaжнo дa зaдъpжим дoбpaтa плaтфopмa зa дългo вpeмe. Ocвeн тoвa, нaблюдaвa ce нeдocтиг нa няĸoи мaтepиaли, зaтoвa тpябвa дa cмe пo-избиpaтeлни“, зaвъpшвa тoй oбяcнeниeтo cи.

Caмият LG G7 вepoятнo щe бъдe пycнaт в пpoдaжбa нa 20 aпpил, ĸaтo тaзи дaтa ce oтнacя зa Южнa Kopeя, a дo Eвpoпa и CAЩ тoй щe cтигнe няĸoлĸo ceдмици пo-ĸъcнo.

http://it.dir.bg/gallery.php?id=26770241

И LG G7 залага на двойните предни камери

[Изображение: lg-g7-render.jpg?itok=-tvlSV7J]
[Изображение: lg-g7-render-e1515854497411.jpg]
В интернет се появи рендър на предстоящия флагман LG G7 и той ни казва нещичко за това, как ще изглежда новият модел. Високобюджетното предложение на LG за 2018 г. изглежда отново ще запази актуалния 18:9 формат и ще заложи на популярната конфигурация от две селфи камери.

Очаква се LG G7 да излезе през април, защото компанията не е склонна отново да пропусне най-добрия чипсет на годината - Snapdragon 845.

Миналата година LG G6 трябваше да се задоволи със Snapdragon 821, тъй като сделката между Qualcomm и Samsung даде на конкурента правото пръв да ползва Snapdragon 835, припомня Phone Arena.

За LG G7 също се говореше, че може да заложи на Snapdragon 835, но последните спекулации са, че този път изненади няма да има и флагманът ще ползва също толкова актуалния Snapdragon 845. Очакваме да видим анонса на LG G7 в средата на март, а месец по-късно той да е по магазините.

https://hicomm.bg/produktovi-novini/i-lg...ameri.html

The LG G7 Will Feature Razor Sharp Top, Bottom Bezels And A Dual Front Camera Suggests Alleged Render

[Изображение: LG-G7-teaser-Concept-Creator-4.jpg]

As we’re about to exit January’s second month, the rumor mill is finally heating up for the LG G7. We sure are interested in the device, even if you the average consumer aren’t. LG’s a great company, that takes a holistic approach towards its gadgets. It reminds us of HTC, whose fortunes have worsened beyond salvation. LG’s fortunes started a downhill trend after 2016’s G5. The smartphone is a one of a kind, with an amazing modular design. However, as time passed, users did not show interest. Flash forward to 2017 and LG failed to keep up with flagship level hardware on a top-tier smartphone. Will things change this year? We’ve got more information today. Head on below to find out more.

Alleged LG G7 Render Reveals Razor Sharp Top/Bottom Bezels As Company Fully Embraces The Edge To Edge Trend

With the LG G7, jury’s still out on what to expect. The smartphone might follow its predecessor’s footsteps, it might not. The big news on the LG G6 was its display. LG, along with Samsung demonstrated muscle with an outstanding aspect ratio. However, where it failed to keep up was with the processor. The G6 featured Qualcomm’s Snapdragon 821, introduced in 2016’s second half. This alone downgraded the device in today’s highly competitive smartphone world.

Now, we’re not sure what to expect on the G7. Recent reports suggest that LG’s looking to overhaul the device’s branding, doing away with the ‘G#’ dubbing entirely. Additional reports of a delayed launch have also surfaced, fueling speculation that we might see this year’s Qualcomm’s Snapdragon 845 on the smartphone. After all, the Snapdragon 835’s supply constraints resulted in LG choosing to launch the G6 without the processor.

Still, if you’re a big fan of minimum bezels on a smartphone, the LG G7 will cater perfectly to your tastes. Today’s alleged render leaks shows virtually non-existent top and bottom bezels for the smartphone. It also shows a pretty solid frame, which can give LG top points for durability. And honestly, if you ask us, it doesn’t matter if the smartphone will feature the Snapdragon 835. Unless you plan on executing some pretty heavy tasks, the processor is adequate for almost everyone’s needs.

And, if you take a close look at the image above, you’ll notice another tiny detail. We’ve heard rumors claim that the LG G7 will feature a dual front camera setup. This will be a godsend to group selfies. The device in today’s image features the detail as well. However, short of complete re-branding, we’re not sure what LG’s unique selling point will be on the tentatively dubbed LG G7. Only time will tell. Till then, stay tuned and let us know what you think in the comments section below. We’ll keep you updated on the latest.
Source: Tiger Mobiles
Цитирай
#25

(2018-01-18, 10:24:18)vesoisthebest написа:  Даже LG G6 вече изчезна от предложенията на Теленор..така че за какво си говорим просто..Но пък оспамихме темата за G7 или както там ще се казва.. Big Grin
Ама си го има, един приятел си го взе на договор от тях.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)