Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Предлагат ли този с 6gb рам?
Цитирай
Аксесоари

Не. 64/4...
Цитирай

Така навремето LG G3 с 32 GB ROM не предлагаха. Сега и Mate 10 не се намира - или Pro, Или Lite...
Цитирай

Mate 10 не е официално за Европа.
Цитирай

Каква е причината моделът с 6 GB RAM да не сe произвежда за Европа? За къде е предвиден?

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Details shown on product images may vary by region, country, or model.
Нищо по конкретно...
https://www.lg.com/hk_en/mobile-phone/lg...0EAW-128GB
Цитирай

Ако беше с 6ГБ рам, цената надали щеше да е същата. Така че всяко зло за добро.
Цитирай

Абе като гледам новия oppo find x, че ще е 650 евро 128/8... Отщява ми се изобщо всичко друго. Само да дойде официално в Европа.
Цитирай

И къде я гледаш тази цена, доколкото помня беше 999 евро?!
Цитирай

999 е 256 гб... Гсмарена
   
Цитирай

(2018-06-29, 18:47:28)Dowper написа:  Ако беше с 6ГБ рам, цената надали щеше да е същата. Така че всяко зло за добро.

С 4 рам отива в средната клас апарати, при това цели 1500 хилки за Гол(д)стар Wink
Цитирай

(2018-06-29, 18:21:34)fifth_root написа:  Така навремето LG G3 с 32 GB ROM не предлагаха. Сега и Mate 10 не се намира - или Pro, Или Lite...

Напротив, предлагаше се. Точно Теленор предлагаха версията 32/3 ГБ.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

(2018-06-29, 21:10:30)vargala81 написа:  Напротив, предлагаше се. Точно Теленор предлагаха версията 32/3 ГБ.

При другите два така и не я срещнах. Всъщност дори и само един да не я предлага е въпрос защо. Както ако това се случи сега с G7.
Цитирай

G серията е доста по известна тук от V. Не мисля че ще решат да не го предложат.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Джери, за мен, е фен на LG и то защото е обективен в това, което прави. Но наистина сглобката им е на ниво, доказва (и не само тя), че премахването на стерео жака е просто тъп трик, защото той изобщо не заема толкова много място, както и че липсата на оптична стабилизация при втората камера (не само при LG) е също трик.
[-] 3 потребители изказват благодарност на fifth_root за това мнение:
  • Dowper, stenlius, vargala81
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)