Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Предстояща покупка на Xiaomi Redmi Note 4/4x,отзиви
#51

Модела Note 4 за China е МТК процесор 10 ядрен .(със изцяло метално тяло, със по 6 отвора за говорителя долу, има винчета м/у USB порта,и и има разлики горе където е инфра реда. След него излезе Note 4x със SD пак за китайския пазар.(който няма болчета долу, не е целия от метал има и пласт маса и има разлика горе където е инфра реда.) После пуснаха модела за Индия, който се води Note 4 'само' със SD ,но той е идентичен със Китайския Note 4X със SD. Tova e цялата магия. И всъщност 'разликата е между Китайския Note 4 със МТК и Модела за Индия Note 4 със SD.

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
Аксесоари
#52

Не знам,не ги разбирам нещата. Знам само че телефончето е ОК,бачка бая бързо,скоро ще имам и мнение за батерията. Единственото което не юи допада особено е че уиджетите (часовник,време и т.н.) са леко дървени,на леновото бяха доста по изпипани. Лед светлината както и да я сменям на месинджъра винаги свети зелено и приложението което уж автоматично сменя тапета на закл. екран май не работи много много,вече 24 часа нищо не е променило. Но това са дребни забележки....
Цитирай
#53

Ето ти Леново уиджет,махаш zip и импортираш през мениджъра за теми.


Прикачени файлове
.zip Lenovo.mtz.zip Размер: 3.27 MB  Сваляния: 10
Цитирай
#54

Имате ли идея как да наглася приложението за автоматична смяна на тапета,и времето да показва града в който съм (по местоположение предполагам го засича...) ?
Цитирай
#55

(2018-01-20, 14:00:16)Cecobg написа:  Имате ли идея как да наглася приложението за автоматична смяна на тапета,и времето да показва града в който съм (по местоположение предполагам го засича...) ?

        За тапета на заключен екран:
- "Светваш" телефона без да го отключваш -> кликваш горе в дясно четирилистната детелина -> на следващия екран цъкаш "Настройки" долу в ляво -> после избираш каквото си поискаш. На "Автоматично" сменява тапета при всяко следващо отключване.
        За времето:
- Цъкаш на времето -> долу в ляво цъкаш на плюсчето -> горе в ляво цъкаш на "Локализиране"


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#56

Благодаря,с времето се справих,но с автоматичния тапет нещо не е точно така. Сложил съм го на автоматично,но не се сменя при всяко следващо отключване,май на опр. време се сменя,не знам...
Цитирай
#57

Здравейте, някой може ли да даде оценка/сравнение между Note 4 и Mi A1 (5X) - евентуални предимства на единия спрямо другия, слаби страни и т.н.
Цитирай
#58

Камера батерия, дизайн... Останалото е същото
Цитирай
#59

И ъпдейти
Цитирай
#60

E.. 5x няма глобал ром и има риск да дойде с объркан абуут и да се брикне.
Но ако е ок трябва отключване и еу ром.
А1 няма miui Wink
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)