Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Предстояща покупка на Xiaomi Redmi Note 4/4x,отзиви
#26

Има го на 339лв. 4/64 в shtepsel-а

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
Аксесоари
#27

(2018-01-17, 14:14:03)niksapz написа:  Този е 3 рам и 32 ром (вътрешна памет). До скоро продаваха само 4/64, обаче явно са пуснали и тази модификация в големите вериги, така че внимавайте и питайте преди да взимате.

Има и 3/16 note 4x 
Аз го взех нов за 250 лв
Така че и за този вариант бъдете нащрек
Цитирай
#28

Аз знам, че го има, но по големите вериги не съм го виждал. До преди не повече от месец предлагаха само 4/64, затова и се учудих. Малко вероятно е да пуснат и 3/16 по големите вериги и оператори.
Цитирай
#29

Аз имам един глупав въпрос,че не намерих инфо, телефона има ли BG меню ?

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#30

@Legend разбира се,че има БГ меню.Тези които се продават в България в техноверигите и операторите са с глобален ром.
Цитирай
#31

Вече съм собственик на черен Redmi Note 4,по-късно ще кажа отзиви,но в момента имам 1 дерт. Копирах телефоните от старата сим карта в телефона,после от телефона в новата сим карта,но контактите ги копира с половинчати имена.Повечето ги реже до 6тата буква,но някой ги копира с целите имена. Идей ?
Цитирай
#32

Използвай Google синхронизация и "Всичко е точно"!

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
#33

(2018-01-18, 19:12:36)Cecobg написа:   Повечето ги реже до 6тата буква,но някой ги копира с целите имена. Идей ?

Честито Dance Тези които са с цели имена предполагам са записани с ,,шльокавица" а тези орязаните са на кирилица.Орязването е заради кирилицата,същото като с СМСсите.Синхронизирай ги с гугъл акаунт както те упътил колегата и няма да имаш проблеми.После на нов телефон,след хард ресет,прейнсталация...вкарваш профила и контактите идват сами и с целите имена.
Цитирай
#34

Не,телефоните са записани на кирилица,иначе за синх. с гугъл,проблема е че мейла го давам и на други хора и ще им се копират телефоните и на тях

П.п.с. Половината контакти ги копира,другите не иска,избирам само тах да копира и пак не исла,и един по един пробвах,пак не иска... В паметта на телефона са но ме иска да ги копира в сим картата. Място има,не е пълна...
Цитирай
#35

СИМ картите имат ограничение в дължината на имената независимо дали са на кирилица или латиница. Най-добре както ти казаха по-горе синхронизация през Google.

Xiaomi Redmi Note 5 | 4/64 | Black | MIUI Global Stable 10.3.1.0 (PEIMIXM)
Lenovo Vibe P1m
Цитирай
#36

https://forum.androidbg.com/showthread.p...ълги+имена
Аз открай време си запазвам контактите във файл на паметта и на компютъра.
Цитирай
#37

Даа във vcf файл са моите контакти
Винаги под ръка и на sd картата и на google disk
Даже и снимките на контактите са там
Цитирай
#38

Проблема не е вдължината нито в това дали са записани на кирилица или латиница,защото някой контакти ги прехвърля с цялото име,а други ги реже до 6-ия символ...нямам идея от какво е,но оправих проблема просто като редактирах имената на отрязаните...малко играчка,но сега е ОК. Исках да ви попитам отприложениетп "актуализация" ми дава че има нов ЪП,да го правя ли или по-добре не ? На стария телефон Леново п1м един от ъпдейтите които пуснаха повече преебаваше телефона отколкото да го подобри,батерията му почна да пада по-бързо,цветовете на екрана станаха прекалено наситени,а целта на ъпдейта беше да оправят лед известията които така и не се оправиха. После едвам намерих начинд му върна версията преди ъпдейта... Та идеята ми е да не стане да умира батерията за ден...
Цитирай
#39

Ъпдейтвай спокойно, няма страшно Smile

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#40

За какъв ЪП става въпрос? Нова версия на ОС, MIUI или нови пачове за сигурност?

 
Цитирай
#41

За това питам.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#42

Слагай смело 9ката,какво го мислиш!

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#43

Имайте предвид, че във Виваком пишат, че продaват RN4, а на практика продават RN4x. Маааалко са се пообъркали.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#44

Аз лично не съм го разцъквал във Вивата, ама напълно е възможно. @Cecobg да потвърди това. Нали скоро си взе телефончето. Да каже на кутията какво пише.

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
#45

Аз го имам и на кутията пише Redmi Note 4, но е Redmi Note 4x вътре. Аз се подведох по кутията и си поръчах гръб предварително, ама сега не пасват горе отворите за редпорта и втория микрофон.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#46

Да не са ти донесли гръбче за Note 4 за MTK Те са така.  Модела с MTK процесор , точно той има разлика горе. А Note 4 и Note 4x  с SD горе са еднакви.

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
#47

(2018-01-19, 21:15:41)emski_vas написа:  Имайте предвид, че във Виваком пишат, че продaват RN4, а на практика продават RN4x. Маааалко са се пообъркали.

Явно продават и двете, защото аз също си го взех от тях и получих Note 4.

LG OPTIMUS ONE P500  - Cyanogenmod 7 (2.3.7) DEATH => Samsung Galaxy SIII Neo 5.1.1 (Resurrection Remix LP v5.5.9) rooted TWRP => Xiaomi Redmi Note 4 Snapdragon - MIUI Global Stable 9.2.1.0 => Samsung Galaxy S20 FE - Android 12
Цитирай
#48

(2018-01-20, 11:25:46)niun01 написа:  Да не са ти донесли гръбче за Note 4 за MTK Те са така.  Модела с MTK процесор , точно той има разлика горе. А Note 4 и Note 4x  с SD горе са еднакви.

И между ноут 4 и 4х 4/64 версиите също има разлики отгоре.Отвори в Алиекспрес някъде където има гърбове за ноут 4 и гледай на малките снимки.
Цитирай
#49

https://forum.xda-developers.com/redmi-n...e-t3572385
Ето вижте тая тема. Тука са обяснени и показани нагледно разликите.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#50

Ами не знам,ето снимка на това какво пише в "настройко-вс. за телефона". На кутията пише Redmi Note 4 от страни,а от горе само 4. (Не мога да кача снимката че явно е по-голяма от допустимото.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)