Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Операционната система ми заема твърде много памет
#1
Information 

Здравейте, нов съм във форума и се извинявам ако темата не е на правилното място, за това ако има проблем нека модераторите я преместят. Телефона е nexus 5x. Дойде момент в който реших да го изчистя от ненужни файлове, и когато влезнах в хранилището видях че операционната ми система заема ненормалните 11gb, което меко казано ме удиви!  Va Имам приятел с пиксел, там му заема 7гб. Някой може ли да ми каже каква може да е евентуалната причина за това, предвид факта че до преди месец ми заемаше към 8gb, и има ли начин да я върна към началните 8gb?  Андроида е 8.1.0   Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

Най-вероятно преди месец, когато ти е земала 8 GB си бил с Android 7
Цитирай
#3

Не спомена нищо по-подробно...правил ли си основен ъпдейт на системата(вдигане на версията),опитвал ли си да флашваш,опит за достъпване на руут права, или не си правил нищо-както си е дошъл апарата си го ползвал и хоп-11 гъбиSmile. Ако си вдигал версията на Андро(сваляне на основна актуализация),връщането към фабрични настройки(ресет) е силно желателно.Темп файловите се изтриват,също и общият кеш (Other).
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)