Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравей, 

Дъното на Г3-ката ми издаде багажа .Търся си дъно за да го сменя ,но неможах да намеря в България само в Китай.
Дали някой от вас знае някъде в България се продават дъна за ЛГ3 ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Виж в ОЛХ телефон със счупен дисплей и си го смени. Аз така направих с едно ЛГ Л Фино и за 25лв. оправих на детето телефона

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#3

^ Колегата е прав. Следи в olx-а, там има повредени, но с работещо дъно за 50-100лв.

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#4

Здравей,
Юли месец миналата година имах същият проблем - изпуши ми дъното. Преглеждах olx и в този момент нямаше евтини телефони... Както и да е, зарових се в aliexpres и съответно намерих дъно. Цената беше около 60 долара. Поръчах го и тогава започна сагата ми... Дъното дойде след около 40 дни и след като го инсталирах на телефона се оказа, че не работят половината сензори и GPS-а. Свързах се с "китайчето" и разбрах, че процедурата по връщане е следната: Изпращам му дъното за моя сметка, той отправя претенция към своя доставчик и евентуално след одобрение на рекламацията от неговия доставчик ми изпраща РЕМОНТИРАНО ръно (не ново). Последва доста дълга мейл кореспонденция и в крайна сметка ноември (4 месеца по-късно) се сдобих с работещо дъно. Smile Хубавото от цялата ситуация беше, че след толкова напъване от моя страна, китаеца ми прати 32 ГБ дъно, въпреки че поръчката беше за 16 ГБ Smile
Та ако решите да поръчвате ново дъно, просто се въоръжете с търпение и МНОГО упоритост Smile Иначе в olx могат да се намерят читави бройки, но също си е риск.. 
Успех!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)