Анкета: Притежавате ли OnePlus 5T - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да
72.73%
16
72.73%
Не, но обмислям покупка
27.27%
6
27.27%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Преброяване на притежателите на OnePlus 5T
#1
Question 

     
        Нека да видим колко хора от нас вече притежават OnePlus 5T
   
 
[Изображение: oneplus-5t-header-1.jpg]
 

_____________________________________
 

 Явно аз ще съм първи.


OnePlus 5T 8/128/черен/ закупен от сайта на OnePlus.
Цитирай
Аксесоари
#2

Телефона е супер.     8/128 черен
Цитирай
#3

6/64 черен

Sent from my 1+5T
Цитирай
#4

Още един :  6 / 64 Черен
Цитирай
#5

И още един :  6 / 64 Черен

OnePlus 5T
Цитирай
#6

+1 още един 6/64GB Midnight Black

Гласуваите по-горе с "ДА" в анкетата, че притежавате телефона.

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай
#7

(2018-01-17, 19:09:34)topspinner1 написа:  Още един :  6 / 64 Черен

Колега, ако може и да гласуваш в анкетата, ще е много добре.

Иначе браво на вас, притежателите на OnePlus 5T ! Организирахте се и само за ден почти успяхте да покриете изискванията.
Трябват ви още 4 човека, но вярвам, че има толкова и ще се включат.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#8

(2018-01-18, 11:30:56)vargala81 написа:  Колега, ако може и да гласуваш в анкетата, ще е много добре.

Иначе браво на вас, притежателите на OnePlus 5T ! Организирахте се и само за ден почти успяхте да покриете изискванията.
Трябват ви още 4 човека, но вярвам, че има толкова и ще се включат.

Bu
Цитирай
#9

(2018-01-18, 11:30:56)vargala81 написа:  Организирахте се и само за ден почти успяхте да покриете изискванията.
Трябват ви още 4 човека, но вярвам, че има толкова и ще се включат.

Offtopic за което се извинявам предварително
...изискванията за откриване на подфорум са изначално опорочени!!! Гласуване в анкета не значи реално притежание на даден модел. Когато 5 човека намират общ интерес с някаква взаимна полезност, по-маловажно ли е от това 500 да обсъждат неизлезлия модел XYZ?
Защо притежателите да са 10, а не например 13... Кое носи тежестта на информацията - качеството или количеството!?
Тази непрегледност е причината, според мен, потребителите да са най-активни не в темите с "техните" телефони, а -> Най-популярен форум: Общи приказки (106 707 публикации, 1 010 теми).
Цитирай
#10

c4e, винаги е било така, че и даже сме реагирали по-късно, защото просто е невъзможно да следим целия форум, камо ли да ви броим. Ако някой модератор случайно е забелязал, че някъде има по-голяма активност, брои, предлага и ние гласувахме 5 дни. Или пък ако някой потребител е отправил запитване, пак броим и гласуваме. До сега нямахме ясни изисквания и за това се налагаше гласуване. Но в предвид, че винаги сме отваряли подфорум, с покрити минимум тези 2 критерия за брой хора и теми, взехме това решение и смятам/ме, че когато и потребителите вече са на ясно, всичко ще става по-бързо. Освен това, когато и вие сте наясно, ще имате стимул да отваряте теми по всеки въпрос, а не да се пише в една обща тема както беше до снощи в Android OC новини.

"Защо притежателите да са 10, а не например 13... "
Защото цифрите са избрани с гласуване и имаше най-различни предложения. Това са възможно най-ниските изисквания.
А ако са 5 човека примерно, ми тези 5 човека ще си пишат само в една тема, както се правеше до вчера.
Цитирай
#11

Хайде народе гласувай...излиза, че не можем да съберем 10гласа за да пуснем под форум за 5Т за 2човека....баси майтапа :Х

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай
#12

И аз от 2 седмици съм с този телефон, смених стария OnePlus 3 с новия защото няма по добри телефони
Цитирай
#13

Аз съм 10-тият! Бройката е постигната Wink
Цитирай
#14

Добре дошъл в клуба колега, поздравления за отличния избор

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай
#15

Честит ви раздел и да си го пазите ''чист'' и подреден Wink

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#16

още един : 6 / 64 Черен
Благодаря на c4e за вниманието.
Прекрасни първи впечатления.
Цитирай
#17

И още един 6 / 64 Черен. Wink
Цитирай
#18

Да се включа и аз в преброяването, след дълги години с Айфон исках малко разнообразие и си купих one plus 5t, телефона е страшен, толкова бързс машина рядко се среща между андроид телефоните.
One Plus 5t blackSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#19

+1 8/128 sandstone white

ALCATEL One Touch Idol 6030x
Цитирай
#20

И аз чакам тези дни да пристигне моя черен/128GB

Lenovo A830 -> ZTE V987 -> XiaoMi HongMi -> Lenovo K910 -> Mi 4 -> ZTE Z9 mini -> XiaoMi Mi 5*64GB -> Mi 6*128GB -> Sony XZ premium -> XiaoMi Mi Mix 2*128GB -> OnePlus 5t*128GB -> OnePlus 7t*256GB -> ..... 
Цитирай
#21

+1

Enviado desde mi ONEPLUS A5010 mediante Tapatalk

1+5T (MI3, MI NOTE2)
Цитирай
#22

Айде да се преброя и аз с един червен 5т 8/128 Smile

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
Цитирай
#23

+6/64 черен!

Xiaomi MI 8 + Xiaomi MI A1
Цитирай
#24
Big Grin 

8/128 горд собственик от петък  Lol Това е и моето официално завръщане към форума откакто бях легенда Wink HTC Legend

UPGRADED TO HTC ONE M8 Android 6.0 HTC Sence 7.0
Another perfect upgrade -  OnePlus 5T 8/128 _ Oreo 8.1
Samsung Galaxy S22+ - it was about time
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)