Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за One+5T
#1

Аз съм с оригиналния стъклен протектор от сайта . Забавя малко чувствителността на тъча , но не остават никакви петна по него , дори от мазнина.Взех този протектор https://ru.aliexpress.com/item/OnePlus-5...67159.html и съм доволен,ляга много плътно и от двете страни.


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexkara за това мнение:
  • Shubi.dubi
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз ползвам оригиналния sandstone case и съм супер доволен от него, телефона е горе долу невъзможно да ти се изплъзне от ръката, имаш супер много Grip, като взех телефона си поръчах и червения силиконов case и честно казано е ужасен, лепи му се всякаква мръсотия изтърпях го точно няколко часа иго махнах, а вчера поръчах това https://www.aliexpress.com/item/Case-for...0.0.VyB80c ще видим какво ще дойде, изглежда много добре на снимките, няма много ревюта още за 5Т, но като гледах за другите телефони хората бяха доста доволни, а на снимка изглежда брутално добре.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#3

Aз поръчах този стъклен протектор и бих казал, че съм много доволен от него https://www.aliexpress.com/item/For-Onep...0.0.Fuc4kH , а съм с оригиналния прозрачен...прилепя отлично, очаквам този https://www.aliexpress.com/item/GerTong-...0.0.Fuc4kH

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай
#4

Пристигна ми коженото гръбче, като цяло съм доста доволен, като за 10 долара е перфе.


Прикачени файлове Миниатюри
   

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#5

Ето го и моя, цената му е 3 евро, идеален е, пасва отлично.[Изображение: 8edededc40066c53d5c7d8fb52598061.jpg]

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай
#6

Аз също съм със Sandstone case, но искам да попитам, ако някой колега е с Carbon Protective Case, дали е ок ? 
Благодаря !

Edit: Поръчах Карбона от офиц. сайт, така, че във вторник ще напиша мнението си относно комфорта на двата кейса.
Цитирай
#7

https://www.ringkestore.com/collections/...9543376923 , купих си този кейс, прилепва идеално към ръката и преди това съм ползвал на марката,но на нексус 5х и съм много доволен от тях.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай
#8

Пичове, някой има ли интерес да се организираме за dbrand скин?

Oneplus 5T
Midnight Black
Цитирай
#9

(2018-03-14, 11:58:59)Cvecko90 написа:  Пичове, някой има ли интерес да се организираме за dbrand скин?

Аз съм ок.

Седмица бях със Sandstone Protective Case, а от два дни съм с Karbon Protective Case... Моето мнение е, че наистина със Сандстоуна е по добър грипа, но се усеща по-обемен и по-тежък пред Карбона. Лично моето мнение е, че Карбона е по-добре, ако искате да усещате телефона максимално близо до естествения му размер, а и да имате все пак някаква протекция ( не е върховна, но според мен е достатъчна ).
Цитирай
#10

(2018-03-14, 11:58:59)Cvecko90 написа:  Пичове, някой има ли интерес да се организираме за dbrand скин?

Ако не се съберете за обща поръчка, защо не го прекараш през Англия 
За поръчка над $20 доставката е безплата до Англия, а за 2 лева е при теб от Англия до България с Gabieli


Прикачени файлове Миниатюри
   

Lenovo A830 -> ZTE V987 -> XiaoMi HongMi -> Lenovo K910 -> Mi 4 -> ZTE Z9 mini -> XiaoMi Mi 5*64GB -> Mi 6*128GB -> Sony XZ premium -> XiaoMi Mi Mix 2*128GB -> OnePlus 5t*128GB -> OnePlus 7t*256GB -> ..... 
Цитирай
#11

Кой е най-добрият стъклен протектор за oneplus 5t?

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 
Цитирай
#12

Няма такъв

Lenovo A830 -> ZTE V987 -> XiaoMi HongMi -> Lenovo K910 -> Mi 4 -> ZTE Z9 mini -> XiaoMi Mi 5*64GB -> Mi 6*128GB -> Sony XZ premium -> XiaoMi Mi Mix 2*128GB -> OnePlus 5t*128GB -> OnePlus 7t*256GB -> ..... 
Цитирай
#13

А тогава от кой сте най-доволни?

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

ONEPLUS 6 
Цитирай
#14

Аз пробвах със стъклен ама правеше джоб от въздух по средата на екрана и го издържах няколко часа точно и си купих най обикновен TPU протектор и си карам с него. Като оригиналния дето идва залепен с телефона същия е г/д, ама много го издрах него и трябваше да го сменя, иначе от Ali-то поръчах гледах само да има повече поръчки и отзиви за него и т'ва му беше взех някви 5 бройки за смешни пари.. за да имам да си сменям,че яко ги драскам.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#15

Искам да не се драска и да не се цапа

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

ONEPLUS 6 
Цитирай
#16

(2018-05-10, 23:37:40)chorlav написа:  Искам да не се драска и да не се цапа

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Аз съм с 2-ри оригинален.Първия не го залепих правилно и се надигаше от едната страна по средата малко като се натисне увеличаване на звука.След това сложих другия като първо поставих предпазния кейс и внимателно почистих повъхността.Гледах да не опира в краищата на кейса.Не се зацапва и засега нямам драскотини вече 8 месеца.
Цитирай
#17

Аз такъв дето да не се драска не знам да има, или просто аз някак винаги успявам всичко да надера Big Grin

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#18

Здравейте, тъй като исках помощ от вас и вие ме напътихте към този телефон, си го купих и бях очарован от него и помощта на хората тук в последствие поръчах един червен кейс и скреен протектор от Ебай за около 10лв, но след 2 седмици разбрах, че телефона не е за мен и го продадох, кейса и протектора дойдоха и са чисти нови, но аз вече такъв телефон нямам.
Искам да ги подаря на някой от вас собственици на Oneplus 5t за благодарност, само да си поемете доставката.
Та който ми пише първи- негови са, ако никой не пише отиват на боклука, така или иначе, няма какво да ги правя.
Изпратен , благодаря за вниманието.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • GH0STFACE
Цитирай
#19

Здравейте, някой поръчвал ли е dash charge зарядно от алиекпрес? Гледам има доста обяви с цена около 20 долара. Докато това на сайта излиза доста по-скъпо?

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

ONEPLUS 6 
Цитирай
#20

^ аз лично съм купувал от там и съм доволен от този Dash Charger. Няма разлика с оригиналния.
[-] 2 потребители изказват благодарност на c4e за това мнение:
  • chorlav, GH0STFACE
Цитирай
#21

Аз съм поръчвал и е същия, без разлика Wink

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай
#22

Тия стъклени протектори дето ги продават в Бг са ужасни,може ли някой да сложи линк на нещо читаво,4 бр вече са в боклука ,5Д незнам си какви,или правят мехури все едно е крив дисплея ,или са дебели и не лягат добре,объркан съм, търся нещо , което да ляга на целия дисплей по възможност леко извити като телефона и тънки.
Ако някой е попаднал на нещо читаво ,което да не се надига от предпазния калъф нека сподели.

Калъфа ми е Spigen, предпочитам нещо скъпо и точно като изработка.

Благодаря
Цитирай
#23

С тия извити екрани вече на всички телефони е така, добре че има Hydrogel-a аз съм супер доволен ! От близо година и нещо не ползвам други протектори освен Hydrogel-ови. А и много ме кефи как се регенерира като го надера. Общо взето слагаш и ако няма тежки изпускания може и да не ти се наложи да го смениш.

Oт тука купувам https://www.aliexpress.com/item/Soft-Hyd...4c4dD1ml2Q

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 1 потребител изказва благодарност на Legend за това мнение:
  • buzzi68
Цитирай
#24

Надявам се и на други мнения,благодаря.
Цитирай
#25

US $3.44 | Tempered Glass For Oneplus 6 6T 5T KISSCASE 9H Nano HD Tempered Glass For Oneplus 5T 6 6T Screen Protector Full Coverage Film 9D
https://s.click.aliexpress.com/e/ckfsnjXa Тези са добри много и съм доволен от тях, ползвам кейс като на Алекскара, ако го сложиш прецизно и точно няма да имаш въздух

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)