Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какви приложения за персонализиране използвате ?
#1

Здравейте, какви приложения за персонализиране използвате за да облечете голото андроидче ? Аз за сега използвам MS launcher.
Цитирай
Аксесоари
#2

Лаунчерите въобще съм ги забравил. Като съм избирал телефона нали съм го купил без лаунчер, те са глупости които само го товарят.
Цитирай
#3

Нова лънчер само...свикнал съм

Nokia 3310 -> Nokia 7210 -> Nokia 6233 -> SGS i9000 -> Moto G -> Mi A1
Цитирай
#4

(2018-01-18, 13:06:52)person написа:  Лаунчерите въобще съм ги забравил. Като съм избирал телефона нали съм го купил без лаунчер, те са глупости които само го товарят.
И аз така.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#5

Някакво приложение за галерия? Отделно при самсунгите има екстра, с централня бутон отваряш разговора, с страничния (POWER бутон ) затваряш. Тука явно с доп. програма става.

Xiaomi Mi A1 , Galaxy S IV I9515, Lolipop 5.1.1(CyanogenMod CM12.1) -Mtel, Galaxy Ace2 [4.4.2-KitKat] CM 11, Рено Меган II Grandtour -2006/1.6v V16/Fobos
Цитирай
#6

За "отваряне" и 'затваряне" на разговорите по споменатия начин от теб,аз разчитам на настройките на самия телефон.Не е необходимо допълнително приложение за това.

"Всичко навътре от морето е провинция" - Ъ.Хемингуей
Цитирай
#7

И двете трябва да ги имаш в настройките
Затварянето се намира в Accessibility
Цитирай
#8

Колеги може ли да кажете къде е настройката за "отваряне" на повикването? Затварянето го намерих...
Цитирай
#9

Дайлър,Настройки,Допълнителни настройки,Действие на бутон Home.

При мен е така,но аз съм с MiuiPro.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#10

МОЛЯ, дай един скрийншот, няма такава екстра при мен

Xiaomi Mi A1 , Galaxy S IV I9515, Lolipop 5.1.1(CyanogenMod CM12.1) -Mtel, Galaxy Ace2 [4.4.2-KitKat] CM 11, Рено Меган II Grandtour -2006/1.6v V16/Fobos
Цитирай
#11

Извинявай, че ме подведе... Ти си с редми ноут 4, а ние сме с Ми а1. Ние не сме с Миуи
Цитирай
#12

Съжалявам момчета.Грешката е моя,извинявам се.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#13

Някакъв начин с бутон (HOME) или с FINGERPRINT сензора, дори и с APP да е... То с това плъзгане кофти работа..

Xiaomi Mi A1 , Galaxy S IV I9515, Lolipop 5.1.1(CyanogenMod CM12.1) -Mtel, Galaxy Ace2 [4.4.2-KitKat] CM 11, Рено Меган II Grandtour -2006/1.6v V16/Fobos
Цитирай
#14

 Pixel 2 launcher -  цък

Boost+ ускори, изчисти, защити - цък

Asus_SelfieMaster - цък
Цитирай
#15

Mi 1 има ли български интерфейс?
Цитирай
#16

Ако става на въпрос за Mi A1 - Да, за Mi 1 е старичко у-во и там не съм сигурен.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#17

Здравейте колеги не мога да намеря в менюто настройки за бутоните.За приемане и отхвърляне на повикване.Благода
Цитирай
#18

и аз имам проблем с телефона когато е в джоб на дънки...при изваждане вдигам или отказвам според зависи как съм го пуснал в джоба
Цитирай
#19

(2018-04-13, 19:40:40)valkodav написа:  и аз имам проблем с телефона когато е в джоб на дънки...при изваждане вдигам или отказвам според зависи как съм го пуснал в джоба

Аз проблем не виждам...

iPhone 14 Pro
Цитирай
#20

(2018-04-13, 22:12:22)Константинов написа:  Аз проблем не виждам...

добре така да го кажа...има ли начин да се вдига и затваря с плъзгания хоризонтално?
Цитирай
#21

Със стоковия апп - не, с 3rd party app може и да има, не съм ползвал.

iPhone 14 Pro
Цитирай
#22

Тъкмо сложих един Nova launcher на телефона на жена ми. Изнервия този гуугъл сърч бар и не намерих друг начин да го махна. Smile

Следващата стъпка ще е да помодифицирам малко камертата:
https://forum.xda-developers.com/mi-a1/h...e-t3747585

че стоковата на слаба светлина е трагедия.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)