Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Затваряне на папки
#1

Колеги,  не намерих подходяща тема за моя въпрос. Защо не ми се затварят папките автоматично след като излезна от някое приложение?
Цитирай
Аксесоари
#2

мисля че си е така от край време
Цитирай
#3

Ясно. Благодаря! Много е неудобно. Мислех, че може да се оправя с някакви настройки. Нищо. Без кусури не може.
Цитирай
#4

Може, ама трябва руут и xposed.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#5

Ехеее. Тия нормални ли са?  Чак руут за нещо елементарно. Навремето като джейлвахме айфоните от cydia слагахме едно приложение - FolderCloser. Но не съм очаквал точно при Xiaomi да липсват основни функции.
Цитирай
#6

Такова е положението Smile

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#7

Така е,  колега. Благодаря!  А някой да знае как се крият приложенията. При Huawei като разтеглиш екрана и става. Тук има ли някакъв начин без руут?
Цитирай
#8

Колега jeff1980, честно казано не ти разбирам и двата въпроса: какви папки да се затварят и какви приложения ще криеш? Моля те, обясни малко по подробно.

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай
#9

Като си направиш папка с 4-5 приложения, отвориш я и стартираш едно от тях, след това папката не се затваря, а остава отворена на екрана. А за другото, предполагам че иска приложения ения които не ползва, да не се виждат въобше.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#10

Ааааа, това ли било. Слагаш си Nova Launcher. Той има такава възможност да си скриеш иконата на някое приложение и дори някой друг да ти разглежда телефона няма да я види. А ти като поискаш можеш да направиш да ти се показват иконите на тези скритите приложения.

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай
#11

Подкрепям нова ланчъра. С него го няма и проблема с папките. Доста по-приятен е от стоковия и има много повече възможности за настройки.

Choosing...
Цитирай
#12

Бях забравил за Новата. Аз даже я имам купена като беше на промоция. Благодаря,  колеги!
Цитирай
#13

Не знаех, че има толкова тъпо направени телефони, че папките да остават отворени. Но като не съм имал достъп до такива, не мисля, че съм виновен. Китайска недомислица явно. При Lenovo също го няма този проблем. Явно лаунчерите са кофти програмирани.

Изпратено от моят LG-H815 с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай
#14

Не са кофти програмирани, просто копират епъл.

Choosing...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)