Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Възстановяване със Smart Switch
#1

Бих искал да попитам някой който е ползвал този метод през компютър. 
След като имам направен архив и поради някаква причина реша да възстановя от него през компютър:

  1. Всички приложения които съм имал ще са инсталирани и настроени както са били ли ?
  2. Пръстовите отпечатъци и всякакъв вид друга защита остава ли си ? ( ако не са върнати заводски настройки разбира се ) 
  3. Ако има някой системни приложения, които поради някаква причина не работят след ъпдейт, ще се върнат ли в предишно функционано състояние
  4. Моля за някой специфични неща които не се щам да питам( ако има такива ) при такова възстановяване  със Smart Switch

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз съм пробвал. Приложенията се възстановяват но без настройките които са били, за пръстовият отпечатък не знам, ако искаш да си върнеш предишните настройки на приложенията заедно с паролите на акаунтите към тях аз използвам Titanium Backup но телефона трябва да ти е рутнат. А иначе с Titanium Backup се работи лесно първо правиш архив на приложенията след това ако някое от тях не работи както трябва или си връщал заводските настройки просто си връщащ старите. Архива на старите приложения е в папка TitaniumBackup ,така, че я пази.
Цитирай
#3

2. Пръстовите отпечатъци и като цяло security настройките не се възстановяват.
3. Най-вероятно не. Системните настройки, които се възстановяват, са паролите за Wi-Fi, звуците за известия и обаждания, настройките на вграденото Email приложение и още няколко други дреболии, за които не се сещам. Не се възстановява абсолютно всичко.

Ако телефонът ти е в омазано състояние, най-добре върни заводските настройки, а след това със SmartSwitch си възстанови нещата. Именно защото програмата не възстановява всички настройки, можеш да си сигурен, че няма да ти прецака системните приложения, а те ще бъдат с чисти настройки от ресета.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)