Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Отключване на bootloader
#1

Добър ден колеги. Ако някой може да помогне с получаване на код за оключване на bootloader тъй като не мог  
  а да си направя акаунт в huawei въпросния срит бутон за през facebook го няма вече телефона е huawei p8 lite ALE-L21 QISALE L21. Благодаря предварително и приятен ден.
Цитирай
Аксесоари
#2

Ето ти линк към формата за регистрация натисни ТУК

Вече схемата е друга понеже сайта е обновен , но сега е по лесно да се регистрирате понеже не е нужно да си сменяте айпи адреса с друг.

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

(2018-01-20, 18:45:19)vanko929 написа:  Ето ти линк към формата за регистрация натисни ТУК

Вече схемата е друга понеже сайта е обновен , но сега е по лесно да се регистрирате понеже не е нужно да си сменяте айпи адреса с друг.

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk

Благодаря много, но Europe я няма и към кой регион да направя регистрацията ,че иска и местен номер към региона ?

(2018-01-20, 19:41:09)sisobosko написа:  Благодаря много, но Europe я няма и към кой регион да направя регистрацията ,че иска и местен номер към региона ?

И има и verification code sms  най вероятно ще пратят код като sms  за да се въведе в регистрацията и тя да се финализира.
Цитирай
#4

Да сега видях ,че няма европа преди имаше... мога да ти предложа да ти асистирам на лс като ми дадеш нужните имей и сериен номер и продукт ID и да ти дам кода за отключвяване след това .. [Изображение: 0b7ce07f44cb8d75c589fa836d82d57a.jpg] Aко желаеш пиши ми ще ти помогна не съм хакер може се довериш

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

Колеги справих се намерих кода и го отключих . Благодаря много на всички за указаната помощ.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)