Анкета: Какъв цвят е вашият XZ1/XZ1 compact - Нямате права да гласувате в тази анкета.
черен
66.67%
2
66.67%
бял
0%
0
0%
сиво - син
33.33%
1
33.33%
розов
0%
0
0%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Преброяване на притежателите на XZ1/XZ1Compact
#1

Моля,
всички притежатели на въпросните модели да се включат за да можем да си направим отделен раздел за модела!
Трябват ни поне 5 участника за целта.
За да не е само изброяване, може и да нахвърляте накратко от къде е купен и защо го избрахте.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
Аксесоари
#2

Моя е XZ1 compact черен. От технополис е телефончето. Уникално.

Взех го заради по-чистия android и размерите. 4.6 инча и мощен хардуер.
Цитирай
#3

XZ1 Compact
Черен
Трябва ми компактен телефон
Цитирай
#4

Моят е син и е купен от Медиамаркет в Германия(тукашният Техномаркет) за уникланата промо цена от 400 евро. Цел си ми беше откак излезе защото не мога да свикна с 5+ инчови лопати. Имах Z5c, пропуснах Xc, но този е чук. Компакта е уникален заради удобната форма. Липсата на голям дисплей с надута резолюция разтоварва в пъти хардуера и батерията.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#5

Черен XZ1 Compact от Технополис. За един месец в семейството счупихме три задни стъкла на Самсунзите, а и големият размер не е толкова удобен, колкото изглежда.
Цитирай
#6

(2018-01-20, 23:13:01)Bavarche написа:  Моят е син и е купен от Медиамаркет в Германия(тукашният Техномаркет) за уникланата промо цена от 200 евро. Цел си ми беше откак излезе защото не мога да свикна с 5+ инчови лопати. Имах Z5c, пропуснах Xc, но този е чук. Компакта е уникален заради удобната форма. Липсата на голям дисплей с надута резолюция разтоварва в пъти хардуера и батерията.
Извинявам се, ама яко съм объркал цената. НЕ Е 200, а 400 Евро.
P.S. Не мога да редактирам поста , затова така.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#7

Всички теми за XZ1 (Compact) са преместени в този раздел.
5 теми вече има, така че остава само да се намерят и 10 собственика, за да се отвори отделен раздел за тази серия.
Цитирай
#8

Черен XZ1 Compact за жената, по случай празника, но за съжаление утре в Булграм-микрофона отказа!

Sony Xperia Z1 Comapct Black
Sony Xperia Z5 Green
HUAWEI P20 Midnight Blue 
Цитирай
#9

Xperia XZ1. Купен от Plesio+блутут SBH 24 подарък за 999лв. Черен.

Xperia arc& Xperia T,Xperia Z,Xperia Z2, Xperia Z4 Tablet.Xperia Z5, Xperia X Performance ,Xperia XZ1.
Цитирай
#10

И подменен със силвър!

Sony Xperia Z1 Comapct Black
Sony Xperia Z5 Green
HUAWEI P20 Midnight Blue 
Цитирай
#11

Черен XZ1 купен от Технополис преди 3 дни Tongue
Цитирай
#12

Черен XZ1 Compact от Amazon. Основна причина за избора е компактния размер. Заместник на пет годишния Xperia T, който е същия размер, но доста по бърз.

Sony Xperia XZ1 Compact
Цитирай
#13

Черен xz1 от Технополис Smile

Galaxy s6 lg g4
Цитирай
#14

Черен XZ1 от Плесио. В момента цената на пазара е много добра и който се чуди дали да го вземе направо да скача че това са последни бройки до изчерпване на количествата.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)