Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с пръстов отпечатък на s7
#1

Проблем с отпечатък
Цитирай
Аксесоари
#2

Колега хайде сега малко по подробно опиши в какво се състой проблема с отпечатъка за да получиш някакви отговори и евентуално помощ.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#3

Ето това  ми излиза колеги
Изписва ми.Възникна грешка със сензора за пръстово отпечатъци.Ако това съобщение се появява многократнно рестартирайте усройството


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#4

Гледам, че пише, че проблема е разрешен. Може ли да обясните как е разрешен защото тази информация може да бъде полезна на някой.
Цитирай
#5

Не е разрешен колега, търся някой да ми обясни от къде може да е проблема.Благодаря предварително
Цитирай
#6

Ако имаш регистрирани отпечатъци - премахни ги , рестартирай и ги въведи наново.
Цитирай
#7

Не иска да влезе въобште при отпечатаците
Цитирай
#8

Връщане на фабричните настройки. (Ресет) Ако проблемът си остава, сервиз.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#9

А може ли да е от ъпдейт колеги?
Цитирай
#10

Всичко е възможно. Ето една детайлна тема https://us.community.samsung.com/t5/foru...454/page/1
Цитирай
#11

На мен с S6 ми се случи след като ми смениха конектора за зареждане. Връщах към заводски, но не помогна. Върнах го отново за ремонт и ми смениха пръстовия отпечатък ...всичко беше гаранционно така, че не мога да кажа цена.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#12

Пръстовият отпечатък спря да работи в браузера. Чистих кеш - без промяна.Как да го оправя? Сайтове със зададен отпечатък изкача менюто за запомняне. Явно губи памет.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)