Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Call Recorder при Galaxy S8+
#26

Имах подобен проблем , проверете къде се записва файла и променете папката.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай
Аксесоари
#27

В коя директория брале да го настроя?

(2018-01-26, 14:42:43)denilika написа:  В коя директория брале да го настроя?

Version: 5.32.1F116
Android version: 24
Manufacturer: samsung
Model: SM-G955F
Hardware: samsungexynos8895
Architecture: armv8l
Time: 2601181431302
Device: dream2lte
Brand: samsung
Product: dream2ltexx
OS Version: 4.4.13-11814589
Version incremental: G955FXXU1AQG5
Carrier: Mtel
Saved: 0

Current params: 0371 DEF: 037 
Delay default in: 0,5 out: 1,0
Delay in: 0,5 out: 1,0
Loudness: 0

Това ми изписва като щракна да копира някакви неща за програмата..

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай
#28

(2018-01-25, 16:45:18)denilika написа:  Ресета го направих като задържах бутона за увеличаване на звука хоум бутона и биксиби бутона, тогава от бот менюто, кеша и другото не помня как се казваше.

А точно този ред ли избра, като на снимката:
[Изображение: samsung-g955f-galaxy-s8-plus.jpg]

Да не си избрал най-горния ред?
Цитирай
#29

Да и долния ред.


Някои може ли да помогне с тази тема? https://forum.xda-developers.com/galaxy-...s-t3604996
Понеже не зная Англйски и не мога да разбера мисля , че са намерили решение за моя с8+


Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай
#30

Не си руутвал нали?

"On the Galaxy S8 you have the Bixby which controls the Mic.
You need to eliminate the Mic fro the Bixby option permission and all your old apps for call recording will work again."

Прехвърлих темата на бързо и това ми изглежда смислено...."Биксби контролира микрофона. Трябва да елиминираш контрола му като забраниш от настройките и всички стари приложения за запис на разговори ще заработят отново."

Порови се из настройките на Биксби ако ти е активно и дори опитай като го деактивираш тотално. Не знаем какви позволения си му дал и какви настройки си му направил.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#31

Не съм рутвал сега ще се поразровя из биксбито но незнам как да го деактивирам тотално.

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай
#32

(2018-01-27, 12:18:49)denilika написа:  Не съм рутвал сега ще се поразровя из биксбито но незнам как да го деактивирам тотално.

Проблема си остава приятели ако някой има същия проблем нека сподели.Остава да го преинсталирам Радо ми е дал линкове за одина и стоков ром, ще пиша ако се оправи с друг ром.

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай
#33

Чакай малко нали каза, че не си руутвал ...какъв ром?

Както казах - направи пълен ресет и си вкарай само акаунта на гугъл да кажем, за да ти дойдат контактите. Пусни едно обновяване на всичко в Play Store и рестартирай. На края инсталирай ACR за тест. Това без да възстановяваш с SmartSwitch или да си връщаш стари файлове на телефона. Също така преди да направиш каквито и да е настройки!!

Прави това което те съветваме! Чакам резултата. Иначе е безмислено да опитваме да ти помогнем като не правиш нужното. Не сме гадатели все още Smile

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#34

Тази първата ли препоръчвате? До сега не ми се е налагало да ползвам такова приложение, но ако ми се наложи - дгоа я имам и да съм го пробвла, да не е в последния момент.

[Изображение: 20373287.png]

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#35

Точно тази да. Бързо и лесно се работи с нея. Пробвал съм я и не ми е давала проблеми.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#36

Това приложение записва при S8+ днес го пробвах >> https://play.google.com/store/apps/detai...llrecorder

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#37

(2018-01-30, 20:19:53)pockobg написа:  Точно тази да. Бързо и лесно се работи с нея. Пробвал съм я и не ми е давала проблеми.

Ей сега ще го пробвам Smile

(2018-01-30, 20:24:09)rado__8 написа:  Това приложение записва при S8+ днес го пробвах >>  https://play.google.com/store/apps/detai...llrecorder

Мъжът ми ползва това приложение на XCover 3. Каза, че ако е инсталирано - записва всеки разговор. Освен, ако не бъде спряно принудително. Не съм го разглеждала на телефона му - дали има някакви допълнителни настройки. Стана ми чудно, но каза, че не прави големи файлове.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#38

Пробвай тази: http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...p=69739557

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#39

При мен ACR (първата от скрийншита) работи отлично.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#40

(2018-01-30, 20:52:55)divna написа:  Мъжът ми ползва това приложение на XCover 3. Каза, че ако е инсталирано - записва всеки разговор. Освен, ако не бъде спряно принудително. Не съм го разглеждала на телефона му - дали има някакви допълнителни настройки. Стана ми чудно, но каза, че не прави големи файлове.


Ако му се спре това от настройки не записва автоматично.


[Изображение: 31_de_enero_de_2018_32950_CET.jpg]

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#41

Мерси Smile Сигурна бях, че не може да е толкова тъпо Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#42

Колегата дали е открил някакви решение, понеже аз имам същия проблем. Изчетох всички теми и пробвах какво ли не. Всички разговори са 0 секунди.

Samsung Galaxy S3 i747 at&t 4G + StockMOD ROM /Galaxy Note 3 look/ 4.3 UCUEMJB
Цитирай
#43

Приложението ACR записва добре, но влезте в настройките му в "общи" и изключете "известие", понеже при включено такова, в "изпълняващи се услуги", то консумира 5 пъти повече мб.памет през цялото време! П.П. Не е така, както съм написал! През повечето време, дори и при изключени известия, ACR си държи чудовищните над 250 мб. Деинсталирах го...

Galaxy s23 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)