Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с ъпдейт до android 6.0 HTC ONE M9+
#1

Здравейте съмишленици, имам проблем с ъпдейта на  HTC ONE M9+ който закупих съвсем скоро. Дойде ми известие за ъпдейт и го пуснах, но след сваляне и запчване на инсталиране на 25% ми се появи това и спря [Изображение: open?id=1vNjuZ6sPVpp8Ln-hG16SShXrvJNCYRiY] пробвах няколко пъти свалям и не иска и не иска. Другото което е след като го свалих няколко пъти пази ли се някъде или трябва пак да го свалям (дали се трупа и заема памет).Имам още два въпроса защо не ми се прибират бутоните за навигация(управление) и дали могат автоматично да се скриват и появяват и другия въпрос е как да сложа фонетика на клавиатурата.

Благодаря предварително


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай
Аксесоари
#2

Отскоро имам M9, при мен направих всички официални ъпдейти, и сега е Android 7.0 (от последен ъпдейт от Януари 2017 г.)
Подобно на теб имах трудност с някой от OTA ъпдейтите, май беше ъпдейтване на Firmware 4.28.401.3.
При този телефон не може да се прескачат ъпдейти, затова е жизнено-важно точно да видиш кой ти е Firmware.
Например ето долния файл, който използвах, прави само ъпдейтване от 4.14.401.7 до 4.28.401.3
OTA_HIMA_UHL_N70_SENSE80_MR_HTC_Europe_4.28.401.3-4.14.401.7_release_498156.zip
Затова си го изтеглих от AndroidFileHost. - тогава го имаше там, пазя го, ако ти трябва, обади се, но твоя телефон е M9+, не е еднакъв с моя.
Вървях по тази пътека, получи се! Най-важното е човек да има сложена SD-Card, без нея не става да се смени системата.
Oттам нататък само по въздуха съм ъпдейтвал, за да стигна до Android 7.0 (последния за M9)
How to install OTA through stock recovery
=====
0. Save the desired OTA file on the SD-card of the phone.
1. Reload the phone in download mode.
To do this, we press the Power button for a long time, select Restart and immediately press and hold VolDown.
As soon as the HTC logo appears on a dark background - release the button.
2. In the menu that appears, select (with volume buttons) the reboot to bootloader line. Confirm the selection by pressing Power.
3. In the menu that appears, select (by volume buttons) the boot to recovery mode. Confirm the selection by pressing Power.
4. Do not be afraid of the red triangle on the background of the phone, just clamp Power and once press and release VolUp. We jump into the menu of stock recovery.
5. Find the line "Apply update from SD card", specify where you placed the file OTA - voila!
=====
Ако пишеш пак, ще гледам и с каквато информация мога да помогна. Лек ден!
Цитирай
#3

(2018-01-24, 12:17:51)Vickfred написа:  Отскоро имам M9, при мен направих всички официални ъпдейти, и сега е Android 7.0 (от последен ъпдейт от Януари 2017 г.)
Подобно на теб имах трудност с някой от OTA ъпдейтите, май беше ъпдейтване на Firmware 4.28.401.3.
При този телефон не може да се прескачат ъпдейти, затова е жизнено-важно точно да видиш кой ти е Firmware.
Например ето долния файл, който използвах, прави само ъпдейтване от 4.14.401.7 до 4.28.401.3
OTA_HIMA_UHL_N70_SENSE80_MR_HTC_Europe_4.28.401.3-4.14.401.7_release_498156.zip
Затова си го изтеглих от AndroidFileHost. - тогава го имаше там, пазя го, ако ти трябва, обади се, но твоя телефон е M9+, не е еднакъв с моя.
Вървях по тази пътека, получи се! Най-важното е човек да има сложена SD-Card, без нея не става да се смени системата.
Oттам нататък само по въздуха съм ъпдейтвал, за да стигна до Android 7.0 (последния за M9)
How to install OTA through stock recovery
=====
0. Save the desired OTA file on the SD-card of the phone.
1. Reload the phone in download mode.
To do this, we press the Power button for a long time, select Restart and immediately press and hold VolDown.
As soon as the HTC logo appears on a dark background - release the button.
2. In the menu that appears, select (with volume buttons) the reboot to bootloader line. Confirm the selection by pressing Power.
3. In the menu that appears, select (by volume buttons) the boot to recovery mode. Confirm the selection by pressing Power.
4. Do not be afraid of the red triangle on the background of the phone, just clamp Power and once press and release VolUp. We jump into the menu of stock recovery.
5. Find the line "Apply update from SD card", specify where you placed the file OTA - voila!
=====
Ако пишеш пак, ще гледам и с каквато информация мога да помогна. Лек ден!


Благодаря много тия дни ще пробвам да го направя по твоите стъпки. Smile
Цитирай
#4

Здравейте, аз имам подобен проблем с HTC ONE M7 ъпдейта се тегли почва да се инсталира и прекъсва телефона няма слод за карта памет. Помогнете ми моля .
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)