Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

(2018-06-07, 14:06:36)suffer написа:  Ето кои модели ще получат глобал девелопър РОМ след средата на месец юни:
Изненадан съм от списъка в него фигурират доста модели ( включително и Redmi 5 PLUS ) което много ме радва.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Slonio81 за това мнение:
  • suffer
Цитирай
Аксесоари
#27

аз съм по-изненадан от липсите....

Mi Mix
Mi note 3
Redmi note 2
Redmi 3
последните 2 са андроид 5, което означава че поддръжката на тази версия на андроид бива изоставена от xiaomi.
Цитирай
#28

Ами трябва старите модели да бъдат спирани от поддръжка, а за останалите да е по-качествена /а дано, ама.../. Чак се очудвам, че старият ми Mi4 ще получи MIUI 10, на 4 години телефон... Smile)

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#29

А Mi mix 2s и Mi 8 кога? Няма ги в списъка, все едно няма да получат ъпдейт Big Grin

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#30

Ми8 ще е с miui 10...

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#31

Тук говорим за Бета само, а не кои ще получат 10 нали ? Защото за mi note 3 имаше инфо, че септември ще си получи global MIUI 10
Цитирай
#32

Специално ми 8 още не е обявен глобално, затова има десятка само с китайската версия
Цитирай
#33

Глобалната версия на MIUI 10 ще е налична в средата на месеца:

Източник: >>>>>>>

 
Цитирай
#34

Глобалната БЕТА обаче.
Цитирай
#35

Точно. И то е разделено на два етапа. В момента се търсят тестери за Devices: Mi 6, Mi MIX 2, Mi MIX 2S, Redmi S2, Redmi Note 5 Pro (India)/Redmi Note 5.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#36

Както и преди се написа, за по-старите телефони: финална есента. Дали ще е ранна или късна есен, това не се знае.

Изпратено от моя MI MAX 2

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#37

Това може да се отнася за глобалната версия като цяло:


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#38

А по какъв критерий са разделени на три цветови категории?

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#39

Ми
REDMI ноте
РЕДМИ
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • ronnie72
Цитирай
#40

Mi 6 нещо липсва
Цитирай
#41

Мисля, че не се продава в Индия
Цитирай
#42

То и Redmi 5 Plus, ама там е Redmi Note 5, дето е същия телефон. Така че, само времето ще покаже, кои телефони ще получат.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#43

вече има отворена (Публична) Бета на Китайския ром.
Поддържаните устройства са:
Ми 6, Ми 8, Ми 8 SE, Mi 5, Mi Mix 2s, Mi Mix 2, Mi Mix, Mi Note 2, Redmi S2, Redmi Note 5

линкове за изтегляне на Рекавъри и Фастбуут архиви: http://www.miui.com/zt/miuirom/download.php
Цитирай
#44

Е сега за 5 Plus, има ли бета?

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#45

The Public Global Beta version of MIUI 10 will be released on Friday, June 22!
Supported devices:
Mi 8 (Not certain)
Mi 8SE (not certain)
Mi Mix 2S
Mi Mix 2
Mi Mix
Mi 6
Mi 5 (Not certain)
Mi Note 2
Redmi Note 5 (Whyred)
Redmi Note 5 Pro
Redmi S2 (Y2)


@abv86 - още не.
Ако и той ще получава андроид 8, ще се забавят нещата
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • abv86
Цитирай
#46

Е нали има близнак, сред индийските версии? Малко е мъгливо, за този телефон. В едни списъци го има, в други го няма.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#47

(2018-06-07, 14:35:45)MapTo_D написа:  Ами трябва старите модели да бъдат спирани от поддръжка, а за останалите да е по-качествена /а дано, ама.../. Чак се очудвам, че старият ми Mi4 ще получи MIUI 10, на 4 години телефон... Smile)

Нз кво се очудваш че mi4 ще го поддържа като mi3 съсщо се поддържа

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#48

според мен първо пускат устройствата с Орео, След това тези, които ще получат ъпдейт до Орео.
И индийския, и глобалния се казват vince - ще следим за този модел какво се случва
Цитирай
#49

Това е така. Сега чакам тези дето ще пробват бетата, да кажат малко клюки.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#50

ами то ще си има чейнджлог вече всяка седмица.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)