Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Honor V10 ( View10 )
#1

Здравейте, следя от няколко дена за подобна тема, но никой не пуска такава. Имам Хонор 8 и съм наистина много доволен от него за това обмислям идеята да си взема Хонор V10 ... Има ли някой, който да притежава такъв телефон?!
Цитирай
Аксесоари
#2

И аз съм му мераклия ,но не откривам къде се продава.
Цитирай
#3

В интернет. В сайта pazaruvaj.com, но не откривам мнения по темата. Явно ще сме първите закупили го ... Хората все още смятат, че huawei mate 10 pro е по бърз и по добър, но хонора е по бърз.
Цитирай
#4

Доста интересен модел е.На цената дето може да се намери е добра покупка.Оставили са 3,5 инчовия жак,можеш да ползваш карта памет.Незнам как ще е батерията и камерата спрямо доста по-скъпия mate 10 pro.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#5

минуса ще е ,че ще е с някой по ефтини компоненти.Имах хонор 6 и да снимаш клип на шумно място забрави да се чува звук.Така е и в в10 предполагам - камерата няма да е лайка - което не е чак минус голям де.Но ще има дребни неща дето ги няма в мейт версийте.

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай
#6

За сметка на цена се лишавате от, водоустойчивост, амолед, стерео, и разни други глезотии. За хора които искат бърз телефон, но не държат на въпросните екстри.
Цитирай
#7

Стереото го има и е реализирано точно както при мейта/втория говорител е този за разговор/.Липсва водоустойчивоста,амолед дисплея,оптичтана стабилизация и лазарния авто фокус на камерата и също така по-малка батерия.При хонора има възможност за ползване на карта памет,наличен е 3,5 инчовия жак за слушалките.Лично за мен при цени от 1349лв за меита и 959 за хонора,втори е по-добрия избор.Ако разликата в цената не беше такава щях да се замисля.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#8

Опцията с водоустойчивост толкова ли е важна в случая? На море или в басейна ли ще се ползва устройството?

 
Цитирай
#9

За мен не е толкова важна.Приоритет са ми батерия,дисплей и камера.Но ще чакам мнение на някой от форума.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#10

Не се сдържах и продадох мейта и взех v10-ката.Малката версия с 4рам и 64ром.Сега го разцъквам и си правя нястройките.До няколко дни ще сподела впечатления от първа ръка.ако някой го интересува нещо конкретно нека пита.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#11

От къде и за колко го закупи.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#12

Взех го от тук от обява за 800лв.Не ми се чакаше да поръчвам от Китай и да се чудя дали ще мине метър в митницата дали не.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#13

И на мен ми бяха приоритет 1. Батерия 2. Дисплей 3. Камера и за това взех китайски телефон кича марка, която никой не е чувал. Дават му малко издръжливост на v10 за това избрах този. Да бавен е ама не бързам защото имам батерия да чакам. Почти звънях за версията с 6 гб за 900 лв. Но като видях ревюто в gsmsrena , се отказах
Цитирай
#14

Препоръчвам ви да си го вземете от Amazon Italy. Доставят до България с UPS и отнема няколко работни дни. Не се плаща мито или ддс, защото идва от ЕС. Получавате запечатана кутия с всичко глезотийки от комплекта и 2 години международна гаранция. Днес като проверих цената бе 930 лв. без доставката. И аз обмислям да взема Honor V10.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#15

Надгражда Mate 10 Pro по-перформънса и бързината.
https://www.youtube.com/watch?v=nLPg7qz3PkM&t=328s
Цитирай
#16

Днес цената на View10 в Амазон Италия бе €420. Ако падне още малко, директно го поръчвам. А какво ще го правя моето 1+5... Един бог знае ;д

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#17

От днес съм собственик на Honor View 10. 6 GB RAM и 128 GB UFS 2.1 памет. АндроБенч засече, че скоростта е на паметта е 825 mb/s, което е със 100 мб повече от резултата на моя 1+5. Поръчах го от Амазон Италия, дойде за 3 дни, а в комплекта имаше зарядно, слушалки, кейс и игличка.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#18

Здравейте, имам един излишен кейс за Honor V10, по погрешка съм го поръчала. Черен е със златна лайсна, ако някой го иска, подарявам го Smile не знам как да сложа снимка. Ако някой го иска, да пише на лс.
Цитирай
#19

Ако има някой, който използва Honor View10 (V10) и има нужда от стъклен протектор, нека ми пише на лично. Имам един брой Nillkin H+ Pro и го подарявам*

*мога да го изпратя по Еконт без наложен платеж, но доставката е за сметка на получателя

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#20

Колеги насочил съм се към покупка на модела-версията с 6GB памет и 128GB.
Харесал съм го заради металния корпус-смартфон с 6/128GB памет и бързина над средния клас вече не се намират.
Има ли притежатели на модела в форума да споделят впечатление?

Xiaomi 11T 128GB 

Huawei Honor Play 

Цитирай
#21

Питай каквото те интересува, в момента ползвам точно модела 6/128.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)