Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motorola G5s Plus
#1

Има ли колеги с този модел?
Цитирай
Аксесоари
#2

За повече мнения за G5s Plus може се погледне и в тази тема

 
Цитирай
#3

(2018-01-26, 16:56:14)Vi70 написа:  Има ли колеги с този модел?

Някакво по-конкретно питане?

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
#4

За момента не. Отварям темата за бъдещи обсъждания и взаимопомощ.
Цитирай
#5

Аз мога да споделя своето мнение Smile Използвам го от известно време като втори телефон и съм доста доволен. Има доста "премиум" излъчване както се казва Big Grin Бърз е, което според мен се дължи на почти чистия андроид. Има TurboPower (Fast Charge) което в средния клас смартфони не винаги се среща (давам за пример Nokia - при тях Fast Charge се среща при доста по висок клас устройства). А и като цяло за тези пари няма особено голяма конкуренция Smile
Цитирай
#6

Колеги, от днес 23.03.2018г. Motorola Moto G5 влиза в промоция в Техномаркет на цена 299лв. + ПОДАРЪК Слушалки Motorola Pulse Max. Налазвайте Big Grin
Цитирай
#7

И това трябва да го пишеш във всяка тема ли? Разбрахме вече че рекламираш посочената техно бакалия
Цитирай
#8

(2018-03-23, 16:46:29)vaso22 написа:  И това трябва да го пишеш във всяка тема ли? Разбрахме вече че рекламираш посочената техно бакалия

Информирам. Проблем ли има ?
Цитирай
#9

Има. Оспамил си 10 теми. От 20 твои мнения поне 10 са за това. Модераторите да се самосезират.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)