Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

От днес налична нова актуализация MIUI V9.2.3.0.NAMMIEK стабилна

(2018-06-23, 17:58:04)suffer написа:  Странно. Май не си с официална версия

При положение, че го купих от А1 (Мтел), възможно ли е да не е с официална версия?
Цитирай
Аксесоари

Ами не. Ама е странна номерацията
Цитирай

Странно е и това, че ти дава като версия за актуализиране  MIUI 8.5.2.0, при положение, че в моментс актуалната е 9.5.5.0. Пробвай с  factory reset, като преди това си запазиш контактите в гугъл ъкаунта. Пробвай актуализация и през мобилни данни, да не би пък нещо wifi- то да прави проблем.
Цитирай

Е, през мобилни данни гигабайт и половина не е за всеки.
По-скоро ръчно сваляне на рома и инсталиране през ъпдейтъра
Цитирай

Спорд мен не е възможно щом е от оператор. Освен ресет нямаш друг вариант. И би трябвало да ти покаже 9.5.0 а не 8.....

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай

По принцип 9 идва след определена версия на 8, до която трябва да стигне преди да му покаже 9
Цитирай

(2018-06-24, 07:54:08)suffer написа:  По принцип 9 идва след определена версия на 8, до която трябва да стигне преди да му покаже 9

Наистина е така: Странно защо, но действително през "мобилни данни" се получи - изтегли по-новата 8-ма версия, направи ъпдейта, след което рапортува, че има нова версия - съответно 9-та. Засега обаче няма да я тегля през мобилни, защото няма да ми стигнат мегабайтите, а не знам как да го ъпдейтна ръчно. Освен това чета мнения, че далеч не всички са доволни от новата версия ... И най-важното - БЛАГОДАРНОСТ на отзовалите се Smile
Цитирай

Има нова актулизация 9.5.10 за регион Индия,Филипини
Цитирай

Новостите?
Цитирай

Не е за нашия

Тея китайци ме побъркаха има я 9.5.10 е препоръчителна актуализация,оправена е леко батерията и отоплението
Цитирай

И при мен излезе.А аз съм още с 9.5.4

Xiaomi Redmi Note 10 5G
Xiaomi Redmi 6A
Huawei P9 Lite

http://www.hattrick.org
Цитирай

И при мен излезе
Цитирай

Аз току що обнових до 9.5.10., за сега нищо интересно!
Цитирай

От към батерия малко по добре като чи ли няма лагове и при хрома го няма това забиване при отваряне

Видеото не е оправено
Цитирай

Koлеги, моля ви, ако няма да обсъждате 9.2.3.0 да си отворите нова тема за MIUI 9.5, 9.6 или каквото ви идва като ъпдейт!!!
Имате цял раздел. Недейте да пишете всичко в една тема
Цитирай

Някой сеща ли се от къде се спираха, приложения от сорта на Google Каръи, че вчера ми се наложи да ги пусна, а сега искам да ги махна, но от "Приложения" не ми дава да направя това. Беше от някаква иконка, която се вадеше отделно?
Цитирай

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=90569
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • dobs7z
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)