Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

От днес налична нова актуализация MIUI V9.2.3.0.NAMMIEK стабилна
#76

Аз също ъпдейтнах, за сега само ми "събори" батерията. Има някои визуалности, които ми харесват така, но повече подробности към по-късен етап!
Цитирай
Аксесоари
#77

И на мен ми се увеличи свободната РАМ с около 0.3-0.4 ГБ
Цитирай
#78

Определено са оптимизирали паметта. При мен разликата е два пъти!
На мен батерията я събори 9.2 още, сега се надявам да се пооправи

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk
Цитирай
#79

(2018-04-18, 15:43:29)andreti013 написа:  Определено са оптимизирали паметта. При мен разликата е два пъти!
На мен батерията я събори 9.2 още, сега се надявам да се пооправи

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

Би трябвало да се стабилизира спада на батерията.При всеки ъпдейт се наблюдава отначало проблем с батерията.

Xiaomi Redmi Note 10 5G
Xiaomi Redmi 6A
Huawei P9 Lite

http://www.hattrick.org
Цитирай
#80

На който му пада батерията да прави ресет. Предния път така ми се оправи. Писано е в темата май.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#81

По-кофти изглежда нотификейшън лентата като се смъкне надолу, но пък може да сд отговаря на съобщение /от вайбър/ - директно от там, функция, която ми липсваше в предишната версия.
Цитирай
#82

След ъпдейта не изчезва иконката за отворен стоков браузър- горе в ляво до часа. Изчиствам всичко от долния ляв "бутон", паметта се освобождава, но иконката горе стои. От настройки>прилижения съм махнал отметката за икона на браузъра, но тя паразитно си остава, въпреки че приложението е затворено?!
Цитирай
#83

Друго неприятно след ъпдейта е, че от падащото меню изчезна иконката за сдвояване на екрана. Беше много удобно и бързо, а сега трябва да се влиза в настройки и.т.н.
Цитирай
#84

Кво значи това сдвояване на екран?

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#85

(2018-04-20, 17:01:08)nehranimaiko написа:  Кво значи това сдвояване на екран?

Означава, че ако имаш smart телевизор можеш да проектираш екрана на телефона върху екрана на телевизора.

След новия ъпдейт е обозначено като: връзка към дисплей през wifi
Цитирай
#86

Аз също не го откривам.Да не би да е Създаване на второ пространство?

Xiaomi Redmi Note 10 5G
Xiaomi Redmi 6A
Huawei P9 Lite

http://www.hattrick.org
Цитирай
#87

Не. Второто пространство е все еднонда създадеш втори тешефон, до който се достъпва с друга парола при отключване. Като за тайни агенти Smile
Цитирай
#88

Има промяна и в recovery! Вчера исках да калибрирам сензорите, но менюто е друго и няма тазе опция. Ако някой има инфо моля да пише в другата тема.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk
Цитирай
#89

Още нещо, дублиране на контактите.И е изчезнала лентата за бърз достъп до профилите.Намираше се най-отгоре на Контакти,оттам избирах само Сим и решавах проблема с дублирането

От настройките можем да извадим лентата за показване на контакти,но не сработва,сливане на контакти,също не работи.

А и си е дублирало който контакт му допаднал

Xiaomi Redmi Note 10 5G
Xiaomi Redmi 6A
Huawei P9 Lite

http://www.hattrick.org
Цитирай
#90

Имам чувството че правя с час два повече екран от преди. Преди по 5 часа а сега 7 без проблем докато стигне до 20%

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#91

При мен е точно обратното. Преди батерията беше малко по-добре.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk
Цитирай
#92

(2018-05-03, 17:48:49)SXS написа:  При мен е точно обратното. Преди батерията беше малко по-добре.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

И при мен е така, батерията пада по-бързо от преди.
Цитирай
#93

(2018-05-01, 07:32:27)nehranimaiko написа:  Имам чувството че правя с час два повече екран от преди. Преди по 5 часа а сега 7 без проблем докато стигне до 20%
Аз си стоя с 9.2.4.0 и днес имам над 6 часа екран вече, а батерията в паднала от 100 на 58%.

Като цяло рядко имам дни с такова ползване и повече пада от стендбай и т.н. Обичайно карам около 3.5 дни със 7-8 часа екран до 20%, та зависи тия часове за какъв период са и какви точно приложения ги правят.
Цитирай
#94

Излезе 9.5.5.0
Цитирай
#95

И при мен дойде - 125 МБ.
Цитирай
#96

Странна работа, вчера като прочетох коментара и направих проверка и на мен ми излезе. Днес (сега) се наканих да актуализирам и гледам че вече няма ъпдейт.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#97

Ъпдейта излиза само на wi-fi. Поне при мен е така. Направи ми впечатление, че винаги излизат при заредена батерия, но мисля че е съвпадение просто Big Grin

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk
Цитирай
#98

Сувпадение е, току що проверих с пълна батерия и уайфай, може би ще го оправят след някой друг ден.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#99

"Няма нови версии." и през мобилни и WiFi. Какво съдържа актуализацията (като новости/подобрения)?
Цитирай

Първо излезе 125,ъпдейнах го след това се появи 1,3 и го ъпдейнах батерията е супер при мен имам регион само Китай,ъпдейта е 1,3 гига.кофтито на ти ъпдейти че губиш рековари и роот.

Сменете регоиона
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)