Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

При входящо повикване няма звук
#1

Здравейте,имам следния проблем когато ме търсят телефона няма звук,след рестарт се оправя и на другия ден същото нещо се повтаря,телефона ми е редми ноте 4,към мтел съм и в момента ползвам 2 сим карти към 1 номер,ако някой има същия проблем моля да сподили,забравих да нажа че ползвам и фитнес гривна хсиоми ми банд 2.Лек и хубав ден.
Цитирай
Аксесоари
#2

От настройките на приложението за гривната е. Нормално е да ти вибрира тя (гривната), а телефона да мълчи, когато си до него. За тест изтрий приложението и виж разликата.

Android
Huawei Mate 20 LiteVIVACOMА1 BG + Huawei Watch GT  Huawei MediaPad T5 LTE: VIVACOM 
Цитирай
#3

ubp,благодаря ти ти единствен се отзова на питането ми,но не е гривната преди да я премахна и изстрия приложението телефона си работеше нормално,от 1,2 дена го имам този проблем,след рестарта телефона все още има звук,но до кога не се знае.
Цитирай
#4

Калибровай го, тук пише как ама за редми 4Х https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=92027 виж коментар #5
На мен така ми се оправиха 2 неща които ми бяха като бъг.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#5

Когато изчезне звукът, поглеждал ли си усилването на звънене (плъзгача) на каква позиция е?
Цитирай
#6

Добро утро,не несъм поглеждал на коя позиция е плъзгача,ако пак изгуби звука ще го погледна.Весела неделя момци.
Цитирай
#7

Ти ли не ги чуваш или те не те чуват?
За да разберем дали е говорител/микрофон
Цитирай
#8

Преди последния ъпдейт на приложението Ми Фитнес имаше някакъв бъг - ако при входящо позвъняване натиснеш бутона на гривната (Ми Банд 2 имам и аз), за да спрешзвука, следващото позвъняване е без звук (минава на тих режим телефона). Натискаш усилване или намаляване на звука и изключваш от превключвателя "Тих режи". При мен след последния ъпдейт изчезна тоя бъг.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#9

Няма гривна няма проблем,засега всичко е точно,но премахнах нянолко приложения,а какво общо имат говорител/микрофон с моя проблем,а може и аз да не ги чувам.
Цитирай
#10

Проблемът може да е че телефонът я разпознава като Bluetooth слушалка. Обърни внимание долу в ляво по време на разговор каква е иконката.
Ухо, говорител или Bluetooth икона
Цитирай
#11

Здравейте имам друго питане може ли да се блокират скрити номера?

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#12

Да. Могат.
Blocklist - Настройки - Call blocklist и там има опция за скрити, непознати, пренасочени и т.н..


Може и Settings - Security - Blocklist - Call blocklist -... И се ориентираш Smile
Цитирай
#13

При разговор отдолу в ляво показваше блутуут слушалка, а какво трябва да показва за да няма проблем, сина има същата гривна и всичко е точно, той е с хуавей  п 10,и много ви благодаря за помоща.
Цитирай
#14

Това трябва да показва:


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#15

А, начина да е така, защото не ми се разделя с гривната.
Цитирай
#16

Не трябва да сдвояваш гривната и телефона първоначално.
Цитирай
#17

Тоест първоначално между гривната и програмата към нея.
Цитирай
#18

Да. Направо през ми фит я търсиш
Цитирай
#19

Ще я пробвам по този начин пак, и дано да нямам ядове, благодаря.

Забравих да кажа, че работих с Mi FIT и Mi Bandage-Mi Band 2 едновременно.
Цитирай
#20

Направо ми писна, не знам вече какво да правя, изключих гривната премахнах приложения, няколко дена беше добре, но днес пак нямаше звук, след рестарт се оправи, а да кажа в момента ползвам 2 сим карти към 1 номер. Хубав ден на всички.
Цитирай
#21

Здравейте,от около месец съм с xiomi note 4,закупен от Виваком.За сега съм доволна от тела.Но от няколко дни когато ме тъесят,и вдиган,автоматично се включва заглушаване и нищо не се чува.На второто позвъняваме,вече няма проблем .Търсих по настройките,но никъде не намирам от къде се изключва това автоматично заглушаване.Дайте идея,че е много дразнещо .
Цитирай
#22

Като вдигнеш, погледни дисплея за задраскан микрофон.
при мен са намира в ляво на горния ред (понеже има два реда с по 3 икони), средната пък задържа разговора.. - така че светне ли екрана по време на разговор все нещо ще уцелиш дето не трябва Smile
Цитирай
#23

Бе и на мен ми прави проблеми сензора за близост... трябва да го държа плътно до бузата целия телефон, нещо много чуствителен ми се струва.
Цитирай
#24

Това говори точно обратното, че не е толкова чувствителен.
Цитирай
#25

(2018-03-15, 20:40:34)TiL написа:  Бе и на мен ми прави проблеми сензора за близост... трябва да го държа плътно до бузата целия телефон, нещо много чуствителен ми се струва.

И при мен е така.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)