Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със Samsung J510FN 2016г.
#1

Разполагам със  Samsung J510FN 2016г. бях с андройд 6.0.1 Marshmallow, сложих му рекавъри през Odin, след това го рутнах и му инсталирах андройд 7 пак през Odin.Телефона работи добре една седмица дадох го на един приятел и той човъркал къде не му е работата и ми е изтрил профила на gmail Bu Bu Bu .Сега телефона неще да тръгне без gmai,а аз не си спомням как ми е паролата.Гледах няколко клипа пробвах със SideSync,също със Google Acount Manager,но не се получава ...като влезна в Google Acount Manager и там къде е емайл и парола не ми излиза  Angry Някой ако може да помогне ще съм много благодарен  Smile Big Grin Cool
Цитирай
Аксесоари
#2

Имаш опции за възстановяване на акаунта - резервен имейл и телефон. Не виждам проблем.
Цитирай
#3

Проблема е,че и резервния емайл и телефона не знам Sad
Цитирай
#4

Приятелят ти е изтрил акаунта, а телефонът си го търси?! Ти не помниш парола, резервен имейл и телефон за възстановяване?! Нещата леко намирисват...
Цитирай
#5

Хаха защото телефона е втора ръка,и сега да се пусне иска гмайл с който телефона е синхронизирван,а аз не съм го синхронизирвал с моя гмайл Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)