Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Slimport за LG G4
#1

Здравейте колеги имам един въпрос: Откъде мога да намеря Slimport, тъй като търсих и никъде няма.
Цитирай
Аксесоари
#2

Нещо такова? https://www.jmt.bg/adapter-micro-usb-to-...-g-pid8833
Цитирай
#3

Да, мерси май ще поръчам една такова че старата N8-ца се зори доста на 720p mkv филмите и сериалите и е време да я сменя и да ползвам G4-ката.Смятах да взимам Compute stick, но се отказах тъй като видях, че G4-ката няма проблеми с mkv-тата.Още веднъж благодаря!
Цитирай
#4

Тва беше първото което видях в гугъл. Може да има и по евтини...
Цитирай
#5

@stanchev36, подкара ли слимпорта? Че ако работи безотказно, да пробвам и аз да пускам mkv-та.

Изпратено от моят LG-H815 с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай
#6

Не съм взимал колега все още такъв кабел все се каня, но ме остава време.
Цитирай
#7

Колега, другата седмица смятам да поръчам един адаптер и ще пиша да видя как ще бъде.Smile
Цитирай
#8

Добре. Ще чакам отзиви.

Изпратено от LG-H815 7.0 v29a с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай
#9

Колеги искам да попитам G4-ката как мога да я направя в пейзажен режим, че гледам когато се ползва HDMI (Slimport) екрана отново не иска да се върти, което според мен е доста зле направено като цяло както и целия Launcher на LG. Тази екстра я имаше дори старата N8-ца, а като използвам някое приложение за тази цел бутоните ми се бъгват яко.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)