Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нова версия на софтуера

(2019-09-29, 14:52:07)Spas написа:  Привет
След ъпдейт до деветката, ми се появи уведомление, че съм надвишил лимита за моб.данни с 0 байта. Опитах различни настройки, но гадното уведомление си седи. Изчезва, само ако махна всякакви уведомления, което не ме устройва.
Някой с идея?

А ако отидеш и махнеш лимита за данни?

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
Аксесоари

Здравейте, ползвам темата ви за да не пускам такава за J5 2017. Та въпроса ми е мога ли да откажа и изтрия нотификацията за ъпдейт до Пай 9-ка. Бях забравил да му забраня актуализациите и сега ми изскача постоянно нотификацията. Не е теглен ъпдейта. Телефона не е рутнат и е от технополиса не е от оператор. Притеснява ме, че паметта ще остане прекалено малко а и да не забива и лагва телефона. Ползвам го основно като телефон и за интернет но все пак. Прочетох че веднъж качен Пай няма връщане на зад.
Цитирай

(2019-10-22, 08:16:46)IoPetrov написа:  А ако отидеш и махнеш лимита за данни?

Първото, което пробвах, беше това, плюс още куп други неща.
Та затова търся помощ и вещо мнение
Цитирай

Новият ъпдейт дойде.

Android4e
[-] 1 потребител изказва благодарност на Android4e за това мнение:
  • stihlkata
Цитирай

И аз получих актуализацията, и като погледнах в устройството за съхранение забелязах ,че ми се е освободило 2гб.Преди имах 4гб свободни от 16гб,сега имам 6,7гб свободни от 16гб. което е супер явно е оптимизирана паметта

Samsung A52s  5G
Цитирай

(2020-01-20, 22:20:32)stihlkata написа:  И аз получих актуализацията, и като погледнах в устройството за съхранение забелязах ,че ми се е освободило 2гб.Преди имах 4гб свободни от 16гб,сега имам 6,7гб свободни от 16гб. което е супер явно е оптимизирана паметта
При мен няма промяна на паметта
Някой знае ли какво са променили или е чул, видял нещо.
Нямам наблюдения на нещо променено за сега.

Изпратено от моят SM-J730F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Днес ми долетя и на мене. На Виваком съм. Доколкото прочетох, връщат досадния Flipboard.
[Изображение: 29294449.jpg]

Samsung Pocket (GT-S5300); Android 2.3.6; Samsung Galaxy S3 Neo (GT-I9301 I), Android 4.4.2; Samsung Galaxy J7 2017 (SM-J730F) Android 8.1; Samsung Galaxy A52S 5G Awesome Black Android 12 One UI 4.1
Цитирай

Сутринта получих ъпдейт които е само пач за сигурност с ниво на поправка на защитата 1 април 2020 година.На А1 съм
Цитирай

Получен ъпдейт, ниво на поправка 01.09.2020. Предполагам няма да получим android 10.

Изпратено от моят SM-J730F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Получих актуализация за сигурност с дата 1 февруари 2021. Няма да има Андроид 10 за нашите телефони
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)