Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нова версия на софтуера

Аз съм доволен, телефонът работи екстра.

Android4e
Цитирай
Аксесоари

Телефона работи добре, проблемът който установих след ъпдейта е, че навигацията IGO не работи под Oreo и май засега няма решение... също така не излиза и App Info като задършиш над иконите...
Цитирай

App Info-то го няма, но IGO-то си работи без проблем.

| Phone: Xiaomi Mi MIX 2S | ROM: MIUI Global 10.3.5.0 Stable | kernel: Stock 4.9.112 | Status: Stock | Recovery: Stock |
Цитирай

От 2-3 дни съм с Орео за сега не забелязвам някакви бъгове, лагове и такива. Стабилно се държи за сега и съм доволен. Със стъклен протектор съм и ми се струва, че тъча реагира по-добре пък да видим. Имам iGO Nextgen,което бях преместил на картата памет за да го запазя, че връщах заводски настройки. Сега iGO-то си се стартира без проблем, но не съм пътувал на дълго да го тествам как е що е.

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай

Igo Primo не работи, дава черен екран, за другите версии незнам.
Цитирай

На : OREO , IGO Primo не работи , трябва да се мине на IGO Nextgen . Smile

Smsung Galaxy S8 , Samsung Galaxy J7
[-] 1 потребител изказва благодарност на venzimir за това мнение:
  • evamb
Цитирай

Засега изглежда добре Орео-то, нека да го видим няколко дни как ще поработи.
Дано всичко е наред...
Цитирай

Здравейте на всички. Предварително се извинявам за нахлуването в темата. След актуализация на софтуера на Samsung Galaxy j7(2017), екрана се включва но не мога да отключа телефона. Няма парола или шаблон, а само с опция плъзнете, за да отключите. Когато някой ми звънне не е възможно да отговоря. Трябва ли да изчакам да падне батерията? Бихте ли ми помогнали  Smile
Цитирай

@Elena.k
Ако дисплея е сменяван с Китайски, то той не работи с андроид 8.
Прочети тази тема.

| Phone: Xiaomi Mi MIX 2S | ROM: MIUI Global 10.3.5.0 Stable | kernel: Stock 4.9.112 | Status: Stock | Recovery: Stock |
Цитирай

Засега Телефонът работи добре проблемът който установих след ъпдейта и че когато разговарям и искам да приключа разговор с бутона за заключване не върши работа.
Цитирай

Някакъв нов ъпдейт ми излезе тази сутрин.


Изпратено от моят SM-J730F с помощта на Tapatalk
[Изображение: f67307635cc3c9c67e3adb8ad91f31f2.jpg]
Цитирай

При мен още няма нищо.

Android4e
Цитирай

Сега се загледах във версията и установих, че след големия ъпдейт се инсталира направо тази версия, а не като фикс, както при теб. Аз съм на Виваком.

Android4e
Цитирай

Мм информираме, че има нова версия след големия ъпдейт на орео. На a1 оператор съм и не виждам нищо ново в ъпдейта освен, че май по бавно зарежда батерията от 15 до 100% ама не съм много сигурен трябва да засека времето.

Изпратено от моят SM-J730F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Освен тъча, камерата, батерията, струва ми се, че и пръстовия отпечатък е по-добре. Доволен!

Android4e
Цитирай

Някой да има проблеми със зареждането?

Цяла нощ беше на зарядното - сутринта в 8:00го изключих и резултата е този:     

Въобще не е отчело че телефона се е зареждал а индикацията за зариждане я имаше...
Цитирай

Може да не прави хубав контакт на зарядното с телефона. Разхлабена букса, лоша връзка на кабела със зарядното или прекъсващ кабел, може би. Имам един таблет и той имаше такъв проблем, смених кабела с нов и тръгна.

Android4e
Цитирай

Кабела е читав, съмнява ме самото зарядно защото от 1 час пак е вързан и резултата е следния:         

Сега го вързах към компютъра на работа да видя дали няма да има някаква разлика. Ако няма ще тествам с друг кабел и така.. Надявам се да не е от буксата на телефона- вибрацията умря, сега и ако и буксата  Bu
Цитирай

Ако през компютъра няма проблем значи е от зарядното. Ако проблемът продължава пробвай с друг кабел, често се прекъсват. Ако и тогава няма промяна по двата начина, остава проблемът да е в телефона или в буксата.

Android4e
Цитирай

@Android4e:
Телефона започна да се зарежда през компютъра.. Явно е от зарядното.. Не би трябвало да имам проблем ако ползвам зарядно от Samsung но 2 ампера а не 1.5 нали?
Цитирай

Не, даже малко по-бързо ще се зарежда. S5 май излизаше с 2А, а S5 Neo с 1.5А нещо такова. Колко пъти съм си зареждал единия със зарядното на другия.

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

[-] 1 потребител изказва благодарност на h3llph9yz3 за това мнение:
  • jorimafia
Цитирай

Малкото зло е било, зареждай смело.

Android4e
[-] 1 потребител изказва благодарност на Android4e за това мнение:
  • jorimafia
Цитирай

Като цъкна на часовника на закл. екран се показва и секундарника. Преди на Нугат така ли беше? Днес без да искам го открих това. Исках да пусна падащото меню, а съм цъкнал на часовника. Не е лошо де.

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай

Днес успешно флашнах Нуга 7.0 след Орео 8.1.0

[Изображение: Screenshot-20181125-194659.png] [Изображение: Screenshot-20181125-203822.png] [Изображение: Screenshot-20181125-203829.png]

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай

По какъв начин се върна на 7-цата

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)