Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нова версия на софтуера
#51

Ъпдейт със секюрити пач получихме, ако питаш за Орео в края на септември.

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай
Аксесоари
#52
Photo 

Днес дойде



Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung A52s  5G
Цитирай
#53

Ъпдейтнах, не виждам нещо ново.

Android4e
Цитирай
#54

Малиии, аз съм още на .... [Изображение: 9ca225b5b964426a47f0ade2d48d984e.jpg]

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

SM-G780G/DS
Цитирай
#55

Не ми казвай, че си с първа версия на бейзбанда Smile
От 1-ви август 2017-та ти е секюрити пача Smile

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай
#56

Реално аз съм ок, единствено бих желал performance-a да се подобри. По-новите версии дали са по-пъргави?

От петък съм свободен агент и ше го начеша арабийски.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

SM-G780G/DS
Цитирай
#57

Все същите са си, няма разлика според мен.
Единствено секюритито ако въобще барат нещо по него.

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай
#58

Преди малко получих и инсталира актуализация не виждам много разлика макар, че не разбирам много. Снимка 1 е старата а 2 след актуализация.

Цитирай
#59

Имаш актуализация на пача за сигурност.

 
Цитирай
#60

Това "версия за ядрото" кернела ли е? 

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай
#61

Да

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

SM-G780G/DS
[-] 1 потребител изказва благодарност на osssinator за това мнение:
  • jmelche
Цитирай
#62

Не знам, но ми се струва, че след ъпдейта телефонът се забърза и стана по-стабилен.

Android4e
Цитирай
#63

RF2 ли визираш?

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

SM-G780G/DS
Цитирай
#64

При мен имаше странен проблем. Изчезна ми вибрацията след актуализацията. Незнам дали има много общо. След връщане на заводски настройки нещата се нормализираха.

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай
#65

Да, RF2

Android4e
[-] 1 потребител изказва благодарност на Android4e за това мнение:
  • osssinator
Цитирай
#66

Лоши новини. Орео чак декември. Поне такова известие ми дойде от приложението Samsung Members.
[Изображение: VONnyqA.png]

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай
#67

Това не е вярна информация. S7, S8, Note 8 и А5 2017 получиха актуализацията още преди 2-3 месеца. От няколко седмици ореото е пуснато и за А8 2018.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
[-] 1 потребител изказва благодарност на android_97 за това мнение:
  • osssinator
Цитирай
#68

От още едно място се потвърждава информацията.
Много са зле тия, да им го тур@...


Прикачени файлове
.jpg picpath_3_43862.jpg Размер: 83.38 KB  Сваляния: 38

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай
#69

То ше му изтече двугодишната поддръжка тогава Smile

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

SM-G780G/DS
Цитирай
#70

Като дойде време за преподписване подир година и малко ще видим (според това какви ще са актуалните модели и какво ще предлагат както и от към цени) дали ще разчитам пак на Самсунг или ще търся нещо друго като Huawei или някой друга китайска марка за по-малко пари поне, ако се строши да не ме е яд.

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай
#71

Е то нищо си му няма на телефончето. За работа си е чук.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

SM-G780G/DS
Цитирай
#72

След последната актуализация батерията ми пада по-бързо

Samsung A52s  5G
Цитирай
#73

Възможно е. При мен 2 пъти се изключва телефона докато цъкам някоя игра заспивам (вместо да затвора всичко и да го сложа на зарядно) после се събуждам гледам изключен. Първия път се стреснах, че един познат ме наплаши че тия телефони имали някакви проблеми (вероятно е попаднал на кофти бройка) тоест телефона му от нищото започнал да се изключва. И един вид не си признава да го е мокрил или изтървал, а твърди, че J7 2017 имали проблеми с платките. Като му казах, че за сега при мен е окей и ми върши работа той ми вика абе махай го докат не е почнал да се ебава. Викам то хубаво ама нали имам гаранция отделно и някаква застраховка му бях правил за счупване и намокряне (което ме напомня да хвърля едно око на тая застраховка, че телефона е мтелски купуван от Хенди, а нали Хенди ги закриха май магазините си да видим дали е валидна застраховката) за какво да го махам още поне година и нещо Big Grin Иначе до сега едва ли съм имал телефон дето да не съм изтървал (може би тея където съм използвал като втори телефон поеже неса и били толкова често в ръцете) то до сега дисплеи не съ трошил освен ако умишлено не съм искал да ударя телефона или д се опитам да го сгъна на 2 

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай
#74

За съжаление май и на мен след последната актуализация ми пада по-бързо батерията.
Цитирай
#75

(2018-08-08, 06:56:44)AsInstinct написа:  За съжаление май и на мен след последната актуализация ми пада по-бързо батерията.
Що не пробвате клийн инстал? Според мен нещо се е омазало.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

SM-G780G/DS
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)