Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нова версия на софтуера
#76

А с коя версия на софта сте?
Аз съм с тази и нямам никакви оплаквания.
Обаче я дръпнах от sammobile и я флашнах с один.

[Изображение: 09bf5a375eac7ccc714784f5cc2952c5.jpg]

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай
Аксесоари
#77

Еми да те само правят ОТА ъпдейт и е нормално да се омаже след време. С клийн флаш и като се разкарат глупостите няма вариант да има проблем. Телефона е с страхотен живот на батерията. Аз съм правил 7+ч. СОТ и ми остават 30% а съм още с първия стоков ром.
@MMJ, ти да си забелязал подобрение в бързината с тоя ъпдейт, както твърдят колегите по-горе?

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

SM-G780G/DS
Цитирай
#78

(2018-08-08, 07:22:18)osssinator написа:  Що не пробвате клийн инстал? Според мен нещо се е омазало.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Какво представлява клийн инстал . Как да се оттърва от последния ъпдейт примерно.
И между другото даже ми се струва ,че и загравя повече от необичайното при продължителна употреба. Но пак не съм убедена за това на 100%
Цитирай
#79

Ми аз нулирам всичко после пак през рековърито форматирам и флашвам с Один.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

SM-G780G/DS
Цитирай
#80

За момента не съм забелязал да е по-бърз.
Но пък напоследък не го разцъквах често, защото цъках повече на ноут 8-цата.
Сега ще му обърна повече внимание и мисля да тествам някой ром даже, порта от N8.

Moto G9 Plus - Stock ROM
[-] 1 потребител изказва благодарност на MMJ за това мнение:
  • stihlkata
Цитирай
#81

Писах в раздела им за потребители в Samsung members , заради възникналото съмнение, че след последния ъпдейт телефона загравя и батерията пада една идея по-бързо. 
Дано са само необосновани съмнения. Другото за което се сещам е да му върна фабричните настройки и да му спра ъпдейтите. Но едва ли е най-правилното решение. ..
Цитирай
#82

Ново 20

https://www.xda-developers.com/samsung-m...oreo-2019/

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

SM-G780G/DS
Цитирай
#83

Тъпо, ако е истина.

Самсунг се изложиха отново с ъпдейтите.
Останалите потребители, на устройства от средния клас, ще чакат Андроид 9, а ние още няма да сме получили Орео.
Следващото ми устройство ще е под Андроид 1 (Android One).

Samsung Galaxy J5 2017 (Stock 8.1)
Цитирай
#84

По скоро Снапдрагон, да си чешем крастата с къстъм ромове.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

SM-G780G/DS
Цитирай
#85

За съжаление, от xda май са прави.
Получих същото известие, през Samsung Members.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy J5 2017 (Stock 8.1)
Цитирай
#86
Tongue 

Аз върнах фабричните и телефона литна . Спрях ъпдейтите. На следващо зареждане до 100% ще видя колко дни ще изкара със същият интензитет на ползване. 
А ..и още нещо ..тел не загрява необичайно вече.
Цитирай
#87

Мдааа фабричен ресет оправя нещата.
Аз пък въобще не чакам Самсунг да ни пуснe Орео.
Вече съм с Орео и други екстри в софтуера, на първо четене съм доволен, днес го сложих... ще го тествам няколко дни.

[Изображение: Screenshot_20180810_003238_Settings.jpg]

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай
#88

Аре, чакаме фийдбек Smile
(2018-08-09, 23:38:14)MMJ написа:  Мдааа фабричен ресет оправя нещата.
Аз пък въобще не чакам Самсунг да ни пуснe Орео.
Вече съм с Орео и други екстри в софтуера, на първо четене съм доволен, днес го сложих... ще го тествам няколко дни.

[Изображение: Screenshot_20180810_003238_Settings.jpg]

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

SM-G780G/DS
[-] 1 потребител изказва благодарност на osssinator за това мнение:
  • stihlkata
Цитирай
#89

Няколко дни тествах порта от S9+. Много добър ром, но има произволни рестарти. Ако това го фикснат ще го сложа пак.
След него тествах LineageOS 15.1 последната версия, добре работи, но не бачка GPS-a и не ме позиционира.
Тествах и порта от Note8 v5.1 там пък имаше някакъв лаг при отключване на телефона, липсват и новите режими на камерата които ги има в порта от S9+.
Тествах и SuperStock ROM c VoLTE, но никакво волте не тръгна... хем слагах картата и в P20 Pro.
От толкова много тестове днес флашнах стоковия за нашия регион, ще поостана с него докато пуснат друга версия на S9+ Port-a.

Moto G9 Plus - Stock ROM
[-] 1 потребител изказва благодарност на MMJ за това мнение:
  • stihlkata
Цитирай
#90

Беше писал, че всеки момент ше пусне V2.0 за S9+ говоря.
(2018-08-14, 18:48:49)MMJ написа:  Няколко дни тествах порта от S9+. Много добър ром, но има произволни рестарти. Ако това го фикснат ще го сложа пак.
След него тествах LineageOS 15.1 последната версия, добре работи, но не бачка GPS-a и не ме позиционира.
Тествах и порта от Note8 v5.1 там пък имаше някакъв лаг при отключване на телефона, липсват и новите режими на камерата които ги има в порта от S9+.
Тествах и SuperStock ROM c VoLTE, но никакво волте не тръгна... хем слагах картата и в P20 Pro.
От толкова много тестове днес флашнах стоковия за нашия регион, ще поостана с него докато пуснат друга версия на S9+ Port-a.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

SM-G780G/DS
Цитирай
#91

Като пусне версия 2 ще сложа него.
Според мен той си заслужава най-много, от всички видове които съм тествал на моя телефон.

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай
#92

Пичове за J5 2017 вече има Орео 8.1.0 в Саммобайл. Според мен и нас ще ни огрее тия дни.

https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-j5/SM-J530F/

P.S. На 28ми Септември !!!!!!

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

SM-G780G/DS
[-] 2 потребители изказват благодарност на osssinator за това мнение:
  • MMJ, stihlkata
Цитирай
#93

За J730FM (Руската версия), нощес са пуснали OREO 8.1.0.

| Phone: Xiaomi Mi MIX 2S | ROM: MIUI Global 10.3.5.0 Stable | kernel: Stock 4.9.112 | Status: Stock | Recovery: Stock |
[-] 1 потребител изказва благодарност на muggs за това мнение:
  • stihlkata
Цитирай
#94

Някъде чета, че ще пуснат Орео за нас от 28 септември нататъка, другаде от декември нататъка. Писах на поддръжката и те ми отговориха декември, ама да съм имал впредвид, че било ориентировъчно. А да видим в крайна сметка до края на тоя месец какво ще стане.

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай
#95

Предпочитам Pie ако ще е декември :Р
То след толкова месеци бавене, трябва да се реваншират на хората гласували им доверие и закупили тоя телефон.

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай
#96

Пай аз няма да видя на това устройство със сигурност Smile

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

SM-G780G/DS
Цитирай
#97

То има и голяма вероятност това да е първият и последен голям системен упдейт. Иначе телефона, ако не се строши имам намерение да го търкалям още поне 1 година както правят нормалните хора - вземат ново устройство при преподписване на договор. Както е взет и този де. Че ми писна да се набутвам да вземам телефони на свободна цена. После след половин или една година понеже ми е омръзнал или става само за части вече да го продавам на цена близка до подарък. Или пък да разчитам на късмет при покупка на втора ръка телефон без гаранция и да се примирявам със забележките, които има по корпус и т.н. понеже  в момента не съм можел да извадя малко повече пари за нещо по-свястно. А имам и 1 година да си помисля дали да не сменя марката, на която толкова много съм държал, а тия актуализации не виждам кое им е актулното, че ги наричат актуализации един вид... И все пак телефон като телефон, не това е най-важното. Да сме живи и здрави.

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай
#98

има ъпдейт вече за испания https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-j7/SM-J730F/

Samsung A52s  5G
Цитирай
#99

Аз ше чакам чист. Как ше се руутва тва нещо?
Ако някой разбере да сподели, че аз няма да имам време да разгледам тия дни.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

SM-G780G/DS
Цитирай

В момента я тегля. Чудя се като сменя държавата от Ромъния на Испания дали ще активирам някой knox брояч и дали гаранцията ще е още валидна (вибрацията на телефона изчезна тази седмица - само при силно потупване на телефона се задейства моторчето Angry и май ще го водя на ремот)
[-] 1 потребител изказва благодарност на jorimafia за това мнение:
  • stihlkata
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)