Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нова версия на софтуера

Айде, и аз вече съм с Пай...

   

   

Ами бива, харесва ми, особено нощния режим...

Samsung Galaxy A70 2019 (SM-A705FN/DS (Global) Android 9.0 (Pie)
[-] 4 потребители изказват благодарност на peco за това мнение:
  • dachoni, jorimafia, rsvr, stihlkata
Цитирай
Аксесоари

Ам за българския пазар ...... Дали ще има.

Изпратено от моят SM-J730F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Едва ли ще е скоро, обаче нищо не пречи да си го свалите и инсталирате с Odin...

Samsung Galaxy A70 2019 (SM-A705FN/DS (Global) Android 9.0 (Pie)
Цитирай

(2019-06-12, 10:16:01)peco написа:  Едва ли ще е скоро, обаче нищо не пречи да си го свалите и инсталирате с Odin...
От къде да го сваля и как да го инсталирам. Имали нещо описано за това.
Благодаря предварително.

Изпратено от моят SM-J730F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Приятел, щом питаш за тези неща, явно не си го правил досега.
Без лоши чувства, по-добре не се пробвай, има голяма вероятност да си брикнеш телефона...
Ако много настояваш, ще ти кажа, ама да не съжаляваш...

Samsung Galaxy A70 2019 (SM-A705FN/DS (Global) Android 9.0 (Pie)
[-] 1 потребител изказва благодарност на peco за това мнение:
  • dachoni
Цитирай

Щом са го пуснали за Испания, скоро трябва да има официален ъпдейт и за нас. Все пак сме в ЕС, не в Африка.

Android4e
[-] 1 потребител изказва благодарност на Android4e за това мнение:
  • jorimafia
Цитирай

Здравейте, мен ме интересува следното нещо:
Тези които го ползват виждат ли реално нещо подобрено?
Живота на батерията как е в сравнение с Орео? А с Нуга?
Защото батерията кара много повече с Нуга отколкото с Орео, по моето скромно мнение.
Ползвах Орео точно един месец, и по моя начин на ползване, с Нуга правя 2 часа екран повече от Орео.
Затова върнах Нуга-та, и не ми се ще с Пай положението да е като при Орео, а връщане назад да няма.

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай

Има ли новини за Пая, как се държи телефона и кога се очаква при нас официално?

Android4e
Цитирай

Айде честито! Андроид 9 дойде в България и за нашия телефон. В момента го дърпам. На ВИВАКОМ съм.

Samsung Pocket (GT-S5300); Android 2.3.6; Samsung Galaxy S3 Neo (GT-I9301 I), Android 4.4.2; Samsung Galaxy J7 2017 (SM-J730F) Android 8.1; Samsung Galaxy A52S 5G Awesome Black Android 12 One UI 4.1
Цитирай

На А1 съм и аз го получих.

Изпратено от моят SM-J730F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Дойде!!! Чакаме отзиви, като се прибера и аз тегля.

Android4e
Цитирай

И при мен дойде

Samsung A52s  5G
Цитирай

Момчета, кажете как се държи телефончето после? Има ли някакъв лаг? Че четох някъде такива коментари?
Цитирай

При мен не се усеща лаг

Samsung A52s  5G
Цитирай

И при мен, но като че ли дисплеят стои малко по-тъмен и звукът ми се струва по-некачествен, камерата е ок и телефонът лети. Продължава тестът за батерията и всичко останало.

Android4e
[-] 1 потребител изказва благодарност на Android4e за това мнение:
  • MMJ
Цитирай

Колеги на теленор съм.Туко що инсталирах андройд 9 което супер невероятно защото имам приятели със със 7 edge и нямат още актуализацията.Като за начало всичко е променено и не знам какво да кажа
Цитирай

Това с Always display, опцията не мога да я намеря никъде. Пише че я поддържа.
[Изображение: 2811994497f82ad59af393e70a0d2947.jpg]

Изпратено от моят SM-J730F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Когато си в Display скролваш надолу и там, ще видиш в "Помощното " меню линк към Aways on Display!


Sent from my iPhone XS max Dual using Tapatalk Pro
Цитирай

Честно казано до,сега не съм намерил някаква голяма разлика със стария Орео.Има адски много добавки но някаква коренна разлика не намирам.Батерията ми искара снощи 4:53 мин на дисплей.То като цяло минах една година с телефона и почна да държи доста по малко батерията.За сега моето мнение е че нямам съществена разлика

Колеги мое лично мнение е че телефона работеше по добре и плавно със андройд 8 за мен има осъзаема разлика.
[-] 1 потребител изказва благодарност на MADFLAVA за това мнение:
  • MMJ
Цитирай

Колеги има ли някакъв начин да си върна Андройд 8? С 9ката моя телефон лично несе държи изобщо добре.Такива забивания и циклания не съм имал никога
Цитирай

При мен пък всичко е 6 ,че и плюс. Работи перфектно телефона. Обаче лънчера IN launcher някакво досадно ново приложение непрекъснато ми изскача при всяко влизане в телефона и не само .  Ако го деинсталирам ще прецакам ли нещо?
Цитирай

Странно, но не може! Вдигнали са версията на буутлоудъра със тази актуализация и връщане назад няма!

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Ужас с този андройд нищо не става.С най голямо удоволствие скоро бих разкарал телефон вече.При мен е адски зле и недъм доволен изобщо
Цитирай

Супер лагва, особенно когато набираш даден номер чакаш 3 сек. за да го набере.
Дано го оправят в след. ъпдейт.

Изпратено от моят SM-J730F с помощта на Tapatalk
Цитирай

@MADFLAVA, @dachoni
С тази версия може да се върнете на 8.1.0 https://www.sammobile.com/samsung/galaxy...D5/272751/

@AsInstinct
Трий го, това е някаква досадна реклама, а и да стане нещо инсталираш софта през ODIN отново.
Ако те е страх, можеш да го спреш от настройките, рестартираш телефона и ако няма проблем го триеш.

| Phone: Xiaomi Mi MIX 2S | ROM: MIUI Global 10.3.5.0 Stable | kernel: Stock 4.9.112 | Status: Stock | Recovery: Stock |
[-] 1 потребител изказва благодарност на muggs за това мнение:
  • dachoni
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)